Články

Tuuli Tomingas, 2nd Estonia's gold

31. 1. 2014

Tomingas beats the wind and gives Estonia 2nd gold

She has just turned 19 and in her 2nd major tournament Tuuli Tomingas of Estonia beats strong winds and super fast Russians to take her first gold medal in Junior’s women’s sprint in European Championships at Nove Mesto.

KPŽ NMNM

23. 4. 2014

Seriál Kolo pro život zamíří poprvé na Vysočinu

Kromě květnového Světového poháru horských kol zamíří poprvé ve čtrnáctileté historii do Nového Města na Moravě 13. září i seriál Kolo pro život. Tento nejstarší a nejpopulárnější seriál bikových závodů v České republice má na programu 16 závodů.
Men's Individual medallists. 1. Andrejs Rastorgujevs, 2. Dominik Doll, 3. Maxim Tsvetkov

30. 1. 2014

Andrejs Rastorguevs gives Latvia a European Championship’s title

Future Olympian Andrejs Rastorguevs of Latvia wins for his country the first ever European title at Nove Mesto today. Andrejs won 20km individual men by 0.3″ over to Benedikt Doll of Germany! 

afxentia-2013-xc-jan-skarnitzl

16. 4. 2014

Škarnitzlův start v Novém Městě je ohrožen

Zlomená ruka přibrzdila hned v úvodu sezony českého bikera Jana Škarnitzla. Zranění utrpěl po příletu do Afriky při tréninku na úvodní závod v Pietermaritzburgu a vyžádá si minimálně měsíční přestávku v závodění. Sedmadvacetiletý Škarnitzl dal hodně důrazu do skoku do zatáčky. Přeletěl až do další klopené zatáčky a spadl mimo trať mezi velké kameny.

Women's Individual over 15 km

30. 1. 2014

Audrey Vaillancourt gives Canada historic gold medal

Audrey Vaillancourt is the first Canadian taking a gold medal in OECH and the first female Canadian climbing on top of  podium after 20 years! What an irony since Audrey has not been selected for Olympic Games in Sochi!

15. 4. 2014

Vstupenky na nedělní závod jsou už v předprodeji

Přesně 40 dnů před nedělním hlavním závodem Světového poháru horských kol v Novém Městě na Moravě jsou už v předprodeji elektronické vstupenky v ceně 250 Kč. Vstupenkou z předprodeje získáte výhodu rychlého vstupu do areálu bez zbytečných front u pokladen. Bližší informace najdete na našem webu v menu Vstupenky nebo pod odkazem http://www.vysocina-arena.cz/cz/vstupenky.html.

« Předchozí 1 23 45 66 76 77 78 79 80 81 82 88 Následující »

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín