Články

12. 10. 2018

Posezónní výprodej testovacích kol GHOST a SUPERIOR

Od jara do podzimu jste u nás v testcentru mohli na místních singltrecích testovat nadupané modely kol značek GHOST a SUPERIOR, a to jak HTčka, tak i fully. Milovníci silniční cyklistiky se zase mohli prohánět po pěkných silničkách vedoucí zvlněnou krajinou Vysočiny. S prvními padajícími listy však přišel čas připravit naše testcentrum na zimní sezonu, což znamená jediné, všechna kola musí pryč!

8. 10. 2018

Výsledky Běh Ochozou 2018

Výsledky sobotního přespolního běhu lyžařů Běh Ochozou najdete v odkazu

 

Věříme, že se nové tratě líbily a do příštího ročníku to vše ještě vyladíme, aby se nás na startu sešlo co nejvíc!

 

4. 10. 2018

Pozvánka na Běh Ochozou 2018

V sobotu 6. října se ve Vysočina Areně uskuteční tradiční běžecký závod Běh Ochozou. Trasy letos nově povedou i po klasických lyžařských tratích nad rozcestím U Buku.
 
Závod je určen pro všechny věkové kategorie - muže i ženy. Tratě mají délku od 100 m pro nejmenší běžce (narozené 2013 a mladší) po 10 km pro juniory, muže/ženy a veterán(k)y. Přesný rozpis tratí i s plánky a další informace k závodu najdete v propozicích.
 
Prezence a výdej čísel v sobotu 6. října od 8:00 v přízemí administrativní budovy SK.
  
Registrace předem možná prostřednictvím online formuláře.

1. 10. 2018

Novoměstští lyžaři zářili na MČR na kolečkových lyžích v Liberci

Liberecký Vesec ve dnech 28. a 29. září tradičně hostil Mistrovství České republiky v běhu na kolečkových lyžích. Závody jsou vždy poslední prověrkou letní přípravy a schází se zde silná konkurence z celé ČR a mnohdy i zahraničí. V pátek 28. září byly na pořadu sprinty, na které v sobotu navázaly vytrvalostní závody. A jak si vedli reprezentanti našeho klubu? Na výbornou!

čti dále...

25. 9. 2018

MTB Pohár Drahanské vrchoviny jde do finále v NMNM. Již tento pátek!

MTB Superior – Colorprofi Pohár Drahanské vrchoviny, kterého se letos koná už 17. ročník, vyvrcholí posledním, jedenáctým závodem ve Vysočina Aréně na tento sváteční pátek, 28. září 2018. Regionální série, jejíž převážnou většinu závodů pořádají obce na Drahanské vrchovině, je závodem horských kol skutečně pro všechny věkové kategorie: od nejmenších a nejmladších jezdců, kteří startují na odrážedlech až po kategorii veteránů na 50 let.

10. 9. 2018

Za Janem Blažíčkem

Když jsme v únoru letošního roku ve Vysočina aréně slavili  v dobré náladě všech přítomných 90. narozeniny mistra sportu Jana Blažíčka, nikdo z přítomných nepředpokládal, že se budeme s Honzou v pátek 31. srpna 2018 v obřadní síni na Zelené hoře loučit.

« Předchozí 1 2 3 4 16 30 45 59 Následující »

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se

Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín