Články

Světový pohár v běžeckém lyžování

22. 1. 2020

10 tisíc fanoušků, jedna královna a jeden král

Vysočina Arena přivítala o uplynulém víkendu po čtyřech letech Světový pohár v běžeckém lyžování. Na programu byly k vidění sobotní distanční závody volnou technikou s intervalovým startem, neděle pak byla ve znamení stíhacích závodů klasicky. Ženské i mužské závody měly vždy shodné vítěze. Ženám kralovala Therese Johaugová, mužům pak Alexander Bolšunov. Ale neztratili se ani Češi!
Světový pohár v běžeckém lyžování - neděle

19. 1. 2020

Fotoreport: SP v běžeckém lyžování NMNM 2020 - den druhý

Druhý den světového poháru v běžeckém lyžování ve fotoreportáži Tomáše Procházky ml.

19. 1. 2020

Therese Johaugová a Alexander Bolšunov suverénním způsobem ovládli 82. ročník Zlaté lyže

Vysočina Arena viděla i druhý závodní den světového poháru v běžeckém lyžování dominanci jedniček Therese Johaugové a Alexandera Bolšunova. Dav fanoušků, kterých si do areny našlo cestu okolo 6 tisíc, jistě potěšila také Kateřina Razýmová a Kateřina Janatová, které dojely do cíle na 8., respektive 16. pozici.

Setkání týmů

18. 1. 2020

Startovní listiny na stíhací závody

Vysočina Arenu čekají v neděli 19.1.2020 stíhací klasickou technikou, do kterých vyrazí z prvního místo držitelé žlutých dresů Therese Johaugová a Alexander Bolšunov.

TOP 3 ženy

18. 1. 2020

Fotoreport: SP v běžeckém lyžování NMNM 2020 - den první

Přinášíme vám fotoreport z prvního dne závodů v běžeckém lyžování ve Vysočina Areně v Novém Městě na Moravě.

SP v běžeckém lyžování 2020

18. 1. 2020

Úvodní den SP v běžeckém lyžování ve Vysočina Areně ovládli Therese Johaugová a Alexander Bolšunov

První den světového poháru v běžeckém lyžování v Novém Městě na Moravě byly na programu závody volnou technikou na distance 10 km pro ženy a 15 km pro muže. Ženám kralovala Norka Therese Johaugová, mužům pro změnu letošní jednička Rus Alexander Bolšunov.

« Předchozí 1 2 3 4 22 44 65 86 Následující »