ZLATÁ LYŽE

Články

16. 8. 2018

Na letním MS se představí 255 biatlonistů z 28 zemí (seznam přihlášených)

Mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích se zúčastní biatlonisté a biatlonistky z 28 zemí. V Novém Městě na Moravě nebude chybět česká špička, ani řada zahraničních hvězd.

15. 8. 2018

Do Vysočina arény míří biatlonisté z 28 zemí

Na letní mistrovství světa v biatlonu do Nového Města láká zahraniční příznivce tohoto sportu Mezinárodní biatlonová unie (IBU) ve své dnešní zprávě médiím. Letní odvětví biatlonu na kolečkových lyžích zaznamenalo v posledních letech výrazný vzestup i zájem sportovců. Jedná se o mladou disciplínu. První světový šampionát se uskutečnil v roce 1996 v rakouském Hochfilzenu.

14. 8. 2018

Máme zkolaudováno! Po tratích Vysočina Areny se prohání první biatlonisté

Kolaudací dnes oficiálně skončila rekonstrukce Vysočina Areny před blížícím se Mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích.

28. 7. 2018

Letní MS jako přehlídka talentů. Objeví se v NMNM nový Fourcade?

Martin Fourcade, Jakov Fak, Ondřej Moravec a Michal Šlesingr. Co spojuje tato čtyři jména? Všichni čtyři se stali juniorskými mistry světa v letním biatlonu. To dokazuje, že letní světový šampionát má svůj význam a často slouží jako odrazový můstek pro talentované biatlonisty.

19. 7. 2018

Léto ve Vysočina Areně

Vysočina Arenu v srpnu čekají dvě velké akce - 10. zastávka seriálu Kolo pro život Vysočina Arena Tour České spořitelny o víkendu 11. a 12. srpna a především pak Mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích v závěru měsíce od 24. do 26. srpna.

Abychom vše zvládli bezchybně uspořádat, potřebujeme dokončit rekonstrukci a stavební úpravy areálu, které nyní v areálu intenzivně finišují a jejichž výsledky přinesou řadu pozitiv i pro návěštěvníky z řad veřejnosti.

číst dále...

16. 7. 2018

Přes 50 medailí z letního MS. Přidá český biatlon v NMNM další?

Čeští biatlonisté mají rádi léto. Alespoň to tak vypadá při pohledu na sbírku 54 medailí z letních světových šampionátů. Už v srpnu můžou Vítková, Krčmář a spol. přidat další cenné kovy v Novém Městě na Moravě.

« Předchozí 1 2 3 4 15 29 43 57 Následující »

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se

Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín