Články

M ČR kolečkové lyže Letohrad

23. 7. 2015

Světový biatlon opět v Letohradě

Už tradičně, vrchol letní přípravy biatlonistů obstará Mistrovství České republiky v biatlonu na kolečkových lyžích. V areálu Šedivského lomu v Letohradě se během víkendu  5.-6.  září  (tentokrát o týden později než obvykle) představí kompletní domácí špička i závodníci ze zahraničí.

Jaroslav Kulhavý slaví své vítězství

25. 5. 2015

Nedělní triumf Kulhavého ve Vysočina Aréně sledovalo 14300 diváků

“Lepší pozvánku na mistrovství světa jsme si snad ani nemohli přát,” nechal se v neděli večer slyšet šéf organizačního týmu Petr Vaněk potom, co už Vysočina Aréna vyprovodila posledního diváka. A právě z díváků měli organizátoři obrovskou radost, když se jich během neděle do areálu přišlo podívat a fandit 14 300.

Start závodu mužů

24. 5. 2015

Jaroslav Kulhavý napsal za SP horských kol v Novém Městě zlatou tečku

Nádherným vyvrcholením skončil úvodní díl Světového poháru horských kol v Novém Městě na Moravě, když se Jaroslavu Kulhavému podařilo zvítězit. Český biker po 4 letech zopakoval triumf na domácí trati, před vynikajícími fanoušky.

24. 5. 2015

Výsledky závodu kategorie ženy elite

Níže v článku naleznete výsledky závodu kategorie ženy elite.

Vyhlášení výsledků U23

23. 5. 2015

Závod žen U23 ovládla švédka Rissveds

Úvodní závod Světového poháru horských kol v Novém Městě na Moravě vyhrála švédská závodnice Jenny Rissveds. Svěřenkyně legendárního Thomase Frischknechta si poradila s loňskou vítězkou novoměstského závodu Francouzkou Margot Moscheti, která skončila druhá se ztrátou 42 vteřin. Bronzový stupínek obsadila reprezentantka Spojených států Katy Courtney.

23. 5. 2015

Startovní listiny nedělních závodů

V neděli je na programu nejprve závod mužů do 23 let (9:00). Následně již přijdou na řadu ženy elite (11:15) a po obědě také muži elite (14:15). Všechny startovní listiny jsou ke stažení v článku...

« Předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30 Následující »