Články

17. 1. 2017

Zlatou lyže 2017 putuje na Slovensko zásluhou Mlynára

Nejúspěšnějším závodníkem úvodních dvou dnů mistrovství České republiky se stal osmadvacetiletý slovenský reprezentant Peter Mlynár. Vyhrál ve Vysočina Aréně sprint a o den později i závod na 10 kilometrů klasickou technikou. Ten byl současně 79. ročníkem Zlaté lyže. Na stupních vítězů obdržel Mlynár malou repliku této cenné trofeje z ryzího zlata z rukou místostarosty Nového Města Stanislava Marka.

16. 1. 2017

HODINY PRO VEŘEJNOST OD 16. 1. 2017 - 22. 1. 2017

Ve dnech od 9. ledna do 15. ledna 2017 bude Vysočina Arena otevřena veřejnosti v následujících hodinách.

pondělí 16. ledna 12:00 - 14:30
úterý - čtvrtek 17. - 19. ledna 12:00 - 14:30 / 18:00 - 20:00
pátek  20. ledna 12:00 - 14:30

sobota - neděle 21. - 22. ledna bude Vysočina Arena uzavřena z důvodu konání Prologu seriálu závodů v běhu na lyžích pro veřejnost STOPA PRO ŽIVOT (sobota 21. ledna) a Přeboru Jihomoravského kraje v běhu na lyžích (neděle 22. ledna).

Prosíme, respektujte stanovené časy a pokyny týkající se lyžování veřejnosti ve Vysočina Areně.

Neomezujte tréninkovou činnost a nevstupujte do stopy mimo časy stanovené pro lyžování veřejnosti!

15. 1. 2017

Roli favoritů ve volném stylu potvrdili Jakš a Beroušková

V závěrečném závodě mistrovství České republiky s mezinárodní účastí zvítězili v běhu na lyžích mužů na 10 kilometrů volně Martin Jakš z Dukly Liberec a na poloviční trati byla mezi ženami a juniorkami nejrychlejší Kateřina Beroušková z SC Plzeň. Pětadvacetileté Berouškové novoměstské tratě svědčí, neboť na nich obhájila oba své loňské tituly.

15. 1. 2017

Rypl a Beroušková získali klasické tituly, Zlatou lyži vyhrál Slovák Mlynár

Čtyřiadvacetiletý běžec Dukly Liberec Miroslav Rypl získal v Novém Městě na Moravě titul mistra republiky v běhu na lyžích na 10 km klasickou technikou. V závodě žen na pět kilometrů obhájila loňské prvenství o rok starší Kateřina Beroušková z SC Plzeň.

13. 1. 2017

Tituly ve sprintu získali Šeller a Schützová

Luděk Šeller z Dukly Liberec a Sandra Schützová ze Ski Jilemnice získali na mistrovství republiky s mezinárodní účastí v běhu na lyžích v Novém Městě na Moravě tituly ve sprintu volnou technikou. Šeller sice skončil ve finále třetí za Slovákem Peterem Mlynárem a Ragnarem Bragvinem Andresenem z Norska, vítězem kvalifikace. Závod provázely ideální sněhové podmínky.

13. 1. 2017

Na šampionátu v Novém Městě bude chybět pět reprezentantů

Na startu nadcházejícího mistrovství republiky v běhu na lyžích bude chybět pět českých reprezentantů. Lukáš Bauer s Kateřinou Smutnou dali přednost dálkovému běhu na 60 km v rakouském Seefeldu. Obhájkyně prvenství ve sprintu Petra Nováková zvolila před mistrovstvím světa v Lahti přípravu v domácím prostředí bez závodů. Dušan Kožíšek s Janem Bartoněm zasáhnou o víkendu do Světového poháru v Toblachu.

« Předchozí 1 2 3 4 12 23 34 45 Následující »