Sportovní klub NMNM

Objednávky zimního oblečení pro sezonu 2017/18

Připomínáme, že objednávky zimního oblečení budou končit 20.8. Nezapomeňte své objednávky realizovat na stránkách http://sknmnm.clickeshop.cz/ do tohoho termínu. Pozdější doobjednávky budou možné s termínem dodání až v roce 2018, bez klubového příspěvku. Předpokládaný termín dodání první várky je podzim 2017.


Oddílový den SK NMNM (21. dubna 2017)

Vážení členové Sportovního klubu Nové Město na Moravě,

Přijměte prosím srdečnou pozvánku na oddílový den, který se uskuteční v pátek 21. dubna ve Vysočina Areně. 

Program
16:00 Klubové odpoledne sportovců, rodičů a trenérů  / (se zázemím v suterénu kancelářské budovy klubu) / sportovně-zábavný program

18:00 Vyhlášení nejlepších sportovců klubu v sezóně 2016/17 / (v prostorách konferenční místnosti v 2. NP kancelářské budovy klubu)

19:30 Společenský večer s živou hudbou, dobrým jídlem a pitím / ( v prostorách 2. NP tiskového střediska klubu )

Připraveno bude tradiční pohoštění (zabíjačkové speciality a kuřecí steaky pro děti), pivo, limo, víno... Budeme rádi, pokud každý společně přispějeme k obohacení jídelníčku i kulinářskými specialitami z domácí kuchyně.
 
Součástí klubového dne bude i možnost zaplacení členských příspěvků na kalendářní rok 2017, u vstupu do budovy tiskového střediska.
 
Prosíme všechny, aby svoji účast potvrdili vyplněním přiloženého online formuláře do středy 12.4., tak abychom celou akci dokázali co nejlépe naplánovat ke spokojenosti nás všech.
 
Odkaz na registrační formulář: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfAVIqu1ZHHimMa1Fn0my2YkLY9xexHZ4j2KUo_67Adex7pDg/viewform
 

Spuštěny objednávky letního oblečení pro sezonu 2017

Na adrese: http://sknmnm.clickeshop.cz/ můžete objednávat letní oblečení pro sportovce, pro tuto sezonu. Termín uzavření objednávek je 26.3.!!! Po tomto termínu, již nebude možnost dalšího objednávání.


IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín