14. 3. 2017

Spuštěny objednávky letního oblečení pro sezonu 2017

Na adrese: http://sknmnm.clickeshop.cz/ můžete objednávat letní oblečení pro sportovce, pro tuto sezonu. Termín uzavření objednávek je 26.3.!!! Po tomto termínu, již nebude možnost dalšího objednávání.

11. 3. 2017

Dorostenci ukončili biatlonovou sezonu, v celkovém hodnocení obhájili třetí příčku

O minulém víkendu 3. – 5.3. se uskutečnil poslední dorostenecký šampionát letošní sezony – Mistrovství České republiky v biatlonu dorostu a dospělých, který tradičně hostila domácí Vysočina aréna. V pátek byl do programu vložen štafetový závod jednotlivců – single mix relay, který se svými pravidly přibližoval exhibičním závodu, který se jezdí ve vánoční čas na stadionu v německém Schalke. V sobotu se závodilo ve sprintu, v neděli ve stíhacím závodu s pevným startovním intervalem. Celkově novoměští biatlonisté získali 3 tituly Mistrů republiky a 12 medailí.

8. 3. 2017

Úspěchy novoměstských závodníků při ČP a HNT v Jablonci nad Nisou

O víkendu 4. - 5. 3. se v Jablonci nad Nisou uskutečnil poslední závod ČP žactva a zároveň největší žákovský lyžařský závod v ČR - Hledáme nové talenty. Tohoto závodu se zúčastnilo 23 sportovců ( běžci na lyžích a biatlonisté ) z našeho SK NMNM. Celkově zde startovalo kolem 500 lyžařů z celé ČR. V každé kategorii zhruba 60 závodníků.

6. 3. 2017

HODINY PRO VEŘEJNOST OD 6. března

Hodiny otevření Vysočina Areny veřejnosti najdete v sekci Hodiny pro veřejnost. Vzhledem ke zhoršujícím se podmínkám bude upravována pouze část tratí v délce cca 2 - 2,5 km.

Večerní lyžování za umělého osvětlení již bylo ukončeno.

Prosíme, respektujte stanovené časy a pokyny týkající se lyžování veřejnosti ve Vysočina Areně.

26. 2. 2017

HODINY PRO VEŘEJNOST OD 27. 2. 2017 - 5. 3. 2017

Lyžování veřejnosti bude v týdnu od 27. 2. - 5. 3. 2017 probíhat v následujících časech:

Biatlonisté sportovního klubu závodili na evropské olympiádě mládeže

Tomáš Gregor a Eliška Teplá se letošní sezonu nominovali na EYOF – Evropský olympijský festival mládeže, jako jedni z osmi biatlonistů reprezentujících Českou republiku. Na programu byly tři závody: rychlostní závod, stíhací závod a smíšené štafety. I přes absenci některých výprav byla konkurence velice silná. Mezi nejlepší výpravy patřilo především Rusko a Francie. Naši závodníci se však v této konkurenci neztratili.

« Předchozí 1 2 3 4 13 26 38 50 Následující »