Články

3. 1. 2019

Česká reprezentace se představí v Evropském poháru OPA v silném složení

Nejlepší současný český běžec na lyžích Michal Novák bude patřit k hlavním favoritům Evropského poháru OPA, který se uskuteční od pátku do neděle ve Vysočina Aréně v Novém Městě na Moravě.

3. 1. 2019

Vysočina Arena uzavře 2. ročník seriálu Lyžuj lesy ČR

Ve úterý 12. února bude Vysočina Arena hostit závěrečný podnik seriálu závodů v běhu na lyžích určených výhradně žákům základních škol, dětem od 1. do 9. třídy.

1. 1. 2019

Běžecké tratě jsou před Evropským pohárem OPA v dobré kondici

Navzdory současnému teplejšímu počasí jsou tratě před před Evropským Pohárem OPA v běhu na lyžích, který se uskuteční od pátku do neděle ve Vysočina Aréně, dobře připraveny. O start v tomto druhém nejvýznamnějším seriálu po Světovém poháru je velký zájem nejen mezi českými závodníky, ale také zahraničními běžci. Ve třetím pokračování šestidílného Poháru OPA si v Novém Městě na Moravě změří síly lyžaři z patnácti zemí.

31. 12. 2018

UZAVŘENÍ VYSOČINA ARENY dne 1. LEDNA

Dlohodobě nepříznivé podmínky v kombinaci s aktuální předpovědí teplého a deštivého počasí na den 1. ledna jsou důvodem, proč BUDE Vysočina Arena na první den Nového roku veřejnosti UZAVRENA! 

 

Důvodem je i snaha uchovat tratě v co nejlepší kondici nejen pro nadcházející závody Evropského poháru v běhu na lyžích, ale i pro zbytek zimy.

 

Prosíme všechny, aby tento zákaz respektovali. Nejen z ohledu k naší práci, ale i všem lyžařům, kteří Vysočina Arenu navštěvují.

27. 12. 2018

Na Zlatou lyži zamíří začátkem ledna běžci ze dvanácti zemí

Po předvánočním Světovém poháru biatlonistů bude druhým hlavním vrcholem zimní sezony ve Vysočina Aréně hned po novoročních svátcích od 4. do 6. ledna závod o Zlatou lyži, který je součástí Evropského Poháru OPA. Startovní pole v kategoriích mužů, žen a také v juniorských U20 a U18 budou tvořit běžci ze dvanácti zemí. V pátek jsou na programu sprinty, v sobotu se poběží volnou technikou. Nedělní klasická část vyvrcholí 6. ledna závodem o Zlatou lyži mužů na 20 kilometrů s hromadným startem.

24. 12. 2018

HODINY PRO VEŘEJNOST OD 24. 12. 2018 - 6. 1. 2019

Právě jsme sekci Kalendáři akcí a provozní doba zveřejnili rozpis hodin pro veřejnost pro období od 24. prosince 2018 do 6. ledna 2018. 

 

Prosíme, respektujte stanovené časy a pokyny týkající se lyžování veřejnosti ve Vysočina Areně.

 

Neomezujte tréninkovou činnost a nevstupujte do stopy mimo časy stanovené pro lyžování veřejnosti!

 

Tento pokyn se vztahuje i na noční lyžování s čelovkami mimo stanovené časy pro veřejnost, které je z našeho pohledu výrazem totální bezohlednosti vůči všem, kteří Vysočina Arenu využívají a pro které se ji snažíme areál udržovat v co nejlepším stavu. Nočním lyžařům jednak hrozí srážka s rolbami, které v nočních hodinách upravují tratě na další den, především ale ničí čerstvě upravené tratě pro všechny lyžaře, kteří pravidla dodržují. Pokud rozjezdíte čerstvě upravenou trať, nestačí do druhého vymrznout a zpevnit se.

 

číst dál...

« Předchozí 1 2 3 4 5 20 39 57 76 Následující »