11.3.2019 15:46:46

Seriál Hledáme nové talenty (HNT) uzavřelo finále ve Vysočina Areně

O víkendu 2. - 3. března ve Vysočina Areně vyvrcholilo finále seriálu závodů v běžeckém lyžování HNT, kterého se zúčastnilo přes 700 závodníků v kategoriích mladšího  a staršího  žactva z celé České republiky.

Ve velmi nabité konkurenci se prosadili závodníci SK NMNM a KCTM Vysočina. Lucka Crháková a Roman Janeček potvrdili svou letošní dominanci a na domácích tratí vybojovali Roman zlatou a Lucka stříbrnou medaili. Oba dva si tím také udrželi celkové prvenství v celorepublikovém žebříčku pro sezónu 2018/2019.

Společně se svými klubovými kolegy získali ještě dvě medaile v team sprintech. Lucka Crháková s Amálkou Slonkovou dosáhly na stříbrnou medaili a Roman Janeček společně s Vítkem Fouskem si vyjeli bronzovou medaili.

• Petr Michut : 2x 12. místo  v individuálním závodě

Gratulujeme všem našim závodníkům za výkony, které po celou sezónu předváděli.

Poděkování patří pořadatelům a organizátorům celé akce za perfektně připravené tratě a výbornou organizaci všech závodů. Takto profesionálně připravené závody nám mohou závidět v celé republice. Díky nim to byl pro mnohé závodníky nezapomenutelný sportovní zážitek.