Aktualizace 30. 12. 2019: Dnes večer začne úprava stadionu, tak abychom mohli konečně Vysočina Arenu zpřístupnit i pro lyžování veřejnosti. Plán otevření areálu je pro tento týden následující:

Út 31. 12. / 12:00 - 17:00
St 1. 1. / 7:00 - 17:00
Čt 2. 1. / 12:00 - 17:00

Pá 3. 1. - Ne 5. 1. / Vysočina Arena uzavřena z důvodu konání I. ČP v biatlonu žáků a nominačních závodů v biatlonu dorostu.

Prosíme respektujte stanovené časy a nekomplikujte nám práci.

Kateřina Janatová

31. 12. 2019

Janatová excelovala ve čtvrtfinále Tour de Ski

Necelé tři týdny před závody Světového poháru v Novém Městě na Moravě čeští reprezentanti dokazují odhodlání umístit se na předních příčkách výsledkové listiny. Důkazem je nedělní výkon Kateřiny Janatové ve druhém ze sedmi závodů Tour de Ski ve švýcarském Lenzerheide. Janatové se dařilo v kvalifikaci i ve čtvrtfinále, kde vybojovala 18. místo. Což je jejím dosud nejlepším výsledkem v kariéře. Kvalifikací úspěšně prošla i Petra Nováková, která si připsala body za 28. místo.

18. 12. 2019

ZRUŠENÍ ZÁVODŮ - Štěpánské závody (Ve stopě ZL)

Vzhledem k výraznému oteplení v posledních dnech a dlouhodobě špatné předpovědi počasí se rozhodl organizační výbor pro zrušení prosincového termínu závodu Ve stopě Zlaté lyže, který se měl současně konat jako I. kolo ČMP (Štěpánské závody).

Kateřina Razýmová na SP v Davosu 2019

17. 12. 2019

Razýmová se před Zlatou lyží blýskla v Davosu

Nejlepší možnou pozvánku českým příznivcům běžeckého lyžování poslala na víkendových závodech Světového poháru ve švýcarském Davosu Kateřina Razýmová.

V nedělním běhu na 10 kilometrů volnou technikou skončila sedmá se ztrátou pouhých 74 sekund na vítěznou Norku Theresu Johaugovou. Úspěch českých barev doplnila Petra Nováková, která doběhla do cíle na dvanáctém místě a v sobotním sprintu byla čtrnáctá.

28. 11. 2019

Ohlédnutí za letním MČR mladých biatlonistů

Ještě než se nám naplno rozjede zimní sezóna, máme tu ještě jedno ohlédnutí za létem... Mladí biatlonisté SK Nové Město na Moravě zakončili úspěšnou letní sezónu účastí na MČR v letním biatlonu, které se konalo 21.9.-22.9. 2019 v Břidličné.

Po úspěšném vystoupení na LODM byla opět nejúspěšnější Dominika Kocmánková která vybojovala stříbrnou ve sprintu a zlatou medaili v nedělním závodě s hromadným startem.

11. 11. 2019

Letní sezona ukončena, vyhlížíme zimu!

S prvním listopadovým víkendem byla ukončena letní sezóna ve Vysočina aréně. Co to pro návštěvníky znamená? Na tratě i do prostoru stadionu je nyní veřejnosti omezen přístup. Do arény začínají od minulého týdne navážet kamiony materiál na stavbu tribun a dalšího potřebného zázemí. Především z hlediska bezpečnosti je třeba dodržovat omezení a pokud možno návštěvu arény nechat až na oficiální zimní otevíračku. Nejen po stadionu, ale i po tratích, se pohybuje těžká technika, která rozváží velké možství dílů montovaných tribun. Více informací k přípravě arény na zimu, zasněžování i prvnímu lyžování se dočtete dále v článku.

« Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 23 45 67 89 Následující »