Články

1. 6. 2019

Letní sezóna zahájena!

Úklid po úspěšném světovém poháru na horských kolech ve Vysočina aréně finišuje! Od příštího týdne bude Vysočina aréna opět připravena pro bruslaře, lyžaře a biatlonisty. Více informací v článku.

22. 3. 2019

Lyžařská sezona se chýlí k závěru

Teplo posledních dní rozpouští sníh. Dnes ještě rolba upravila okruh o délce cca 1,5 km, ale především sněhová vrstva na stadionu se rychle tenčí a odtává. Stoupání loukou v příjezdu na stadion už je neopravitelné, takže ze stadionu na tratě je pouze jediná spojka pod mostem "velbloudem", která je nyní obousměrná. Plán aktuální trati zde

Rozvodněný Černý potok přerušil tratě za sjezdem ze stadionu

16. 3. 2019

VELKÁ voda uzavřela tratě

Příroda nám dnes v noci ukázala svoji sílu. Z důvodu přerušení trati za sjezdem ze stadionu a rozvodněnému Černému potoku jsme nuceni lyžařské okruhy dočasně uzavřít.

Lyžovat lze nyní pouze na stadionu. O případné obnovení tratí se pokusíme v závislosti na počasí, až voda opadne. O aktuální situaci vás budeme v případě obnovení tratí informovat na nšem webu a Facebookové stráce BiathlonNMNM.

15. 3. 2019

Dvě medaile pro dorost SK NMNM z MČR v běhu štafet

Od pátku 8.3. do neděle 10.3. proběhli na Božím Daru republikové závody v běhu na lyžích dorostu a dospělých. V pátek se závodilo v rámci Českého poháru klasicky s intervalovým startem, a o víkendu byly závody vypsány jako mistrovství ČR. V sobotu se závodilo klasicky v team sprintu dvojic, a v neděli se pak jela štafeta volně.

11. 3. 2019

Seriál Hledáme nové talenty (HNT) uzavřelo finále ve Vysočina Areně

O víkendu 2. - 3. března ve Vysočina Areně vyvrcholilo finále seriálu závodů v běžeckém lyžování HNT, kterého se zúčastnilo přes 700 závodníků v kategoriích mladšího  a staršího  žactva z celé České republiky.

Ve velmi nabité konkurenci se prosadili závodníci SK NMNM a KCTM Vysočina. Lucka Crháková a Roman Janeček potvrdili svou letošní dominanci a na domácích tratí vybojovali Roman zlatou a Lucka stříbrnou medaili. Oba dva si tím také udrželi celkové prvenství v celorepublikovém žebříčku pro sezónu 2018/2019.

26. 2. 2019

Český pohár žáků v běhu na lyžích vyvrcholí o víkendu v Novém Městě

Třídílný seriál Českého poháru v běhu na lyžích v žákovských kategoriích vyvrcholí o tomto víkendu závěrečným závodem ve Vysočina Aréně v Novém Městě na Moravě. Vyhlídky na úspěch mají na domácích tratích v nejmladší kategorii do 13 let Roman Janeček s Lucií Crhákovou. Oba jsou lídry průběžného pořadí Českého poháru, který nese název „Hledáme nové talenty.“

« Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 22 44 65 86 Následující »

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín