Články

WC 2015 - press conference

21. 1. 2015

Biathlon tickets are selling like hot cakes, the Arena will be sold out

Only three hundred tickets for Sunday's program remained on sale for Round 7 of this year's Biathlon World Cup, which is scheduled on February 6-8 in Vysočina Arena, Nové Město na Moravě. A shopping spree started just after the New Year. It was generated by excellent results of the Czech Biathlon Team, whose members are increasingly emerging on the podium.

Nino Schurter při dojezdu do cíle

25. 5. 2014

Schurter dosáhl na Vysočině na hattrick‏ + VÝSLEDKY + FOTO

Zcela suverénně si vede v Novém Městě na Moravě Nino Schurter, který na zdejší trati od roku 2012 nenašel přemožitele a dnes završil hattrick. Českým bikerům závod vůbec nevyšel podle představ, nejlepší z nich byl na 24. místě Jan Škarnitzl, který měl více než měsíc po zranění výrazné omezení v přípravě.

Map of the region

15. 1. 2015

Shuttle service for the Biathlon World Cup

Shuttle buses will transport the spectators from remote parking areas in Maršovice, Nové Město na Moravě, Žďár nad Sázavou and also from the direction of Fryšava.

Kateřina Nash na trati v NMNM2013

25. 5. 2014

Nash doplatila na dva pády‏ + VÝSLEDKY + FOTO

Nejlepší česká bikerka v závodě žen Kateřina Nash obsadila po dvou pádech patnácté místo. Vítězství si odnesla Francouzka Pauline Prevotová Ferrandová, která se vyhoupla hned po startu na první místo. Svůj náskok rovnoměrně zvyšovala a v cíli měla k dobru na druhou v pořadí Kanaďanku Catarine Pendrelovou dvě a půl minuty.

Grandstands

15. 1. 2015

AVAILABLE STANDS IN VYSOCINA ARENA and GUIDE FOR BEST TICKET-CHOICE

We have prepared more detailed instructions on how to select the best sector on the grandstands when buying tickets for the Biathlon World Cup in Vysočina Arena. Vacancies are gradually disappearing and for some days there are currently available tickets only for sectors D2 and E.

Jan Vastl na ME v Moskvě

25. 5. 2014

Vastl byl v premiéře v kategorii do 23 let sedmnáctý + VÝSLEDKY + FOTO

Sedmnácté místo obsadil nejlepší český biker Jan Vastl v závodě mužů do třiadvaceti let. Zvítězil Michiel van der Heijden z Nizozemska. Druhý dojel Francouz Jordan Sarrou, který ztratil na vítěze 31 sekund. Na bronzový stupínek se probojoval s více než minutovou ztrátou na oba nejlepší jezdce Samuel Gaze z Nového Zélandu.