Články

Soutěž o zájezd na finále SP

4. 3. 2014

Vyhrajte zájezd do Norska na finále světového poháru v biatlonu

Zažijte úžasnou atmosféru  slavného Holmenkollenu, kde vloni Ondřej Moravec vyhrál svůj první závod světového poháru,  a buďte při korunovaci krále a královny biatlonové sezóny 2013/2014.

Start štafety mužů

4. 2. 2014

Štafeta mužů skončila až devátá

Černý den českých štafet. Tak lze označit z pohledu české reprezentace závěrečný den mistrovství Evropy v Novém  Městě na Moravě. Kvarteto Lukáš Kristejn, Matěj Krupčík, Michal Žák a Michal Krčmář obsadilo deváté místo.

Nástup týmů na květinový ceremoniál s vítěznými Běloruskami v čele.

4. 2. 2014

Závod ženských štafet vyhrály Bělorusky

Titul mistryň Evropy v závodě štafet žen na 4x6 kilometrů získaly Bělorusky v sestavě Irina Krjuková, Ala Talkachová, Aksana Šimanovičová a Nastasia Kalinová. V cíli měly náskok 35,3 sekundy před Německem a 1:35,1 před Norskem. Favorizované Rusky vyšly medailově naprázdno a až na šestém místě skončily další favoritky z Ukrajiny.

Fabien Claude (FRA)

29. 1. 2014

Francouzi Claude a Begue jsou favority středečního závodu juniorů

Dva francouzští junioři Aristide Begue a Fabian Claude patří k hlavním favoritům středečního úvodního závodu juniorů na 15 km v mistrovství Evropy v Novém  Městě na Moravě. Oba před rokem získali titul juniorských mistrů světa v rakouském Obertilliachu. 

Patka a Matka

28. 1. 2014

Biatlonovou večeři provázely úsměvy vydávajících dam

Dušená játra s omáčkou a knedlíkem nepatří mezi vyhlášené kulinářské speciality. Úsměv zaskakujících dam za výdejním pultem dal večeři organizátorů minimálně o třídu vyšší kvalitu. Kdo tuto večeři vynechal, může jen litovat. Podobná možnost se už zřejmě v průběhu šampionátu opakovat nebude.

Michal Krčnář

28. 1. 2014

Čeští biatlonisté na ME na medaili nepomýšlejí

Pouze s cílem umístit se do šestého místa vstoupí ve středu do mistrovství Evropy v Novém Městě na Moravě čeští biatlonisté. V sázce bude v průběhu sedmi soutěžních dnů patnáct kolekcí medailí. Největší nadějí v domácím prostředí jsou oba olympionici Michal Krčmář a Lea Johanidesová.

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se