Články

Rolling Stones revival band BRNO

28. 1. 2014

Slavnostní zahájení ME na náměstí

Zahájení Mistrovství Evropy v biatlonu 2014 se uskuteční v úterý 28.1. v 19.30 na Vratislavově náměstí v Novém Městě na Moravě.

Fanny Horn

26. 1. 2014

Němec Graf a Norka Hornová budou favority mistrovství Evropy

Absolutní světová elita sice vzhledem k blížícím se olympijským hrám v Soči dala před evropským šampionátem na Vysočině přednost ladění formy. Ve startovním poli ale nebudou chybět biatlonisté, kteří startují pravidelně v seriálu Světového poháru. 

ME v biatlonu 2008

25. 1. 2014

Mistrovství Evropy v biatlonu se vrací do Nového Města po šesti letech

Nadcházející evropský šampionát biatlonistů se vrací na Vysočinu po šestileté přestávce. Pamětníkům stačí jen připomenout, že se o medaile bojovalo od 20. do 24. února 2008 po mistrovství světa ve švédském Östersundu.

Ilustrace biatlon

25. 1. 2014

Biatlonovým vrcholem letošní domácí sezony bude otevřené mistrovství Evropy mužů, žen a juniorských kategorií ve Vysočina Areně v Novém Městě na Moravě.

Soutěžní program začne od středy 29. ledna do úterý 4. února. Diváci mají, stejně jako na nedávnou Zlatou lyži, vstup zdarma.
Na startu sice bude na rozdíl od loňského mistrovství světa chybět absolutní elita, která ladí formu na blížící se olympijské hry. Ovšem i tak se najdou ve startovní listině závodníci, kteří zasáhnou do olympijské soutěže a klání na Vysočině berou jako součást závodního doladění výkonnosti.
Ilustrace biatlon

23. 1. 2014

Olympionici Krčmář a Johanidesová budou startovat na mistrovství Evropy

Čeští biatlonisté Michal Krčmář a Lea Johanidesová se před odletem na olympijské hry do Soči představí na mistrovství Evropy, které začne příští týden v Novém Městě na Moravě. Zbytek reprezentace tam bude chybět; muži společně s Gabrielou Soukalovou se připravují v Pokljuce a zbytek ženského týmu ladí formu v Anterselvě.

Ilustrace biatlon

23. 1. 2014

Mistrovství Evropy se pojede pouze na krátkém okruhu

Pořadatele mistrovství Evropy biatlonistů, které začne za týden v Novém Městě na Moravě, trápí nedostatek sněhu. Celý program týdenního klání se v každém případě uskuteční, ale pouze na stávajícím 2,5 km dlouhém okruhu.

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se