Články

Garda

4. 5. 2014

Kulhavý dojel v maratonu v Itálii třetí

Biker Jaroslav Kulhavý obsadil třetí místo v maratonu u jezera Lago di Garda v Itálii, jen o jedno místo za ním skončil se ztrátou 40 sekund další český jezdec Kristián Hynek.  Vyhrál Švýcar Urs Huber před Portugalcem Tiagem Ferreirou. Oba čeští jezdci jeli v závěru maratonu v čele závodu. Na špatně značené trati ale zabloudili a přišli o prvenství.

Dres pro akademického mistra ČR

3. 5. 2014

Akademické mistrovství ČR v XCM součástí Birell Bike Vysočina

V rámci Birell Bike Vysočina Maratonu 2014 se pojede i o titul mistra republiky mezi studenty. Akademické mistrovství ČR v XCM pořádá stejně jako loňský nultý ročník Fakulta sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. Start je naplánován společně s Birell Bike Vysočina Maratonem, tedy v sobotu 24. května v 9.00 z Vysočina Areny, která po celý víkend hostí závody světového poháru XCO.

Na trati maratonu

30. 4. 2014

K maratonskému startovnému vstupenka na SP ZDARMA až do 21. května

Původně jsme vstupenku zdarma k uhrazenému startovnému veřejného Birell Bike Vysočina Maratonu nabízeli pouze do 30. dubna. K dnešnímu dni je na maratonskou trať vedenou nejkrásnějšími úseky Vysočiny registrováno už přes 350 závodníků. Jelikož bychom peloton závodníků z řad veřejnosti rádi ještě rozšířili, rozhodli jsme se tuto akci prodloužit až do 21. května!!

tk-praha-nmnm-014-1

30. 4. 2014

TZ: Vysočina se těší na biková esa

Předposlední květnový víkend mají jistě příznivci horských kol ve svém kalendáři zaškrtnut červeně. V Novém Městě na Moravě se totiž od 23. do 25. května uskuteční třetí díl letošního Světového poháru v cross country a domácí jezdci budou rozhodně patřit k favoritům na stupně vítězů. Na startu by měla být celá kompletní světová špička, jedná se o první díl seriálu v Evropě.

Jaroslav Kulhavý, Cairns

28. 4. 2014

Pro Čechy byl SP v Cairns odrazovým můstkem na Vysočinu

Ondřej Cink i Jaroslav Kulhavý skončili v top 10 na 2. závodě SP MTB v Cairns. Absalon opět rozšířil svou sbírku vítězství, ženy opanovala Lechner....

Cairns-sprint

25. 4. 2014

Na úvod SP XCE v Cairns se o senzaci postaral 18letý biker

Novozélanďan Samuel Gaze zvítězil v úvodním dílu sprinterského seriálu SP, mezi ženami se vedení opět ujalo Švédsko zásluhou Alexandry Engen...

« Předchozí 1 16 31 46 49 50 51 52 53 54 55 61 Následující »