Články

Zakhna, Alekhin, Tyschenko - první tři v kategorii mužů.

29. 1. 2014

Tomáš Vojík skončil ve vytrvalostním závodě jedenáctý

Stejně jako juniorky, tak i čeští junioři se třikrát prosadili mezi dvacet nejlepších ve vytrvalostním závodě Otevřeného mistrovství  Evropy v Novém Městě na Moravě. Jedenáctý Tomáš Vojík dokonce zůstal na 15 km dlouhé trati jen necelých sedm sekund od vysněné nejlepší desítky.

Kristýna Černá na trati.

29. 1. 2014

Tři české juniorky se dostaly do první dvacítky

Velmi slušný vstup do Otevřeného mistrovství Evropy v biatlonu v Novém Městě na Moravě mají za sebou české biatlonistky. Ve vytrvalostním závodě juniorek na 12,5 km obsadila Nikola Bitnarová  15. místo, Kristýna Černá skončila 16., Jessica Jislová doběhla na 19. pozici a Lucie Charvátová byla klasifikována na 35. příčce.

Fabien Claude (FRA)

29. 1. 2014

Francouzi Claude a Begue jsou favority středečního závodu juniorů

Dva francouzští junioři Aristide Begue a Fabian Claude patří k hlavním favoritům středečního úvodního závodu juniorů na 15 km v mistrovství Evropy v Novém  Městě na Moravě. Oba před rokem získali titul juniorských mistrů světa v rakouském Obertilliachu.

Patka a Matka

28. 1. 2014

Biatlonovou večeři provázely úsměvy vydávajících dam

Dušená játra s omáčkou a knedlíkem nepatří mezi vyhlášené kulinářské speciality. Úsměv zaskakujících dam za výdejním pultem dal večeři organizátorů minimálně o třídu vyšší kvalitu. Kdo tuto večeři vynechal, může jen litovat. Podobná možnost se už zřejmě v průběhu šampionátu opakovat nebude.

Michal Krčnář

28. 1. 2014

Čeští biatlonisté na ME na medaili nepomýšlejí

Pouze s cílem umístit se do šestého místa vstoupí ve středu do mistrovství Evropy v Novém Městě na Moravě čeští biatlonisté. V sázce bude v průběhu sedmi soutěžních dnů patnáct kolekcí medailí. Největší nadějí v domácím prostředí jsou oba olympionici Michal Krčmář a Lea Johanidesová.

Rolling Stones revival band BRNO

28. 1. 2014

Slavnostní zahájení ME na náměstí

Zahájení Mistrovství Evropy v biatlonu 2014 se uskuteční v úterý 28.1. v 19.30 na Vratislavově náměstí v Novém Městě na Moravě.

« Předchozí 1 15 28 42 47 48 49 50 51 52 53 55 Následující »