Články

Ženské startovní pole na první ležecké položce.

2. 2. 2014

Stíhací závod vyhrála Švédka Brorssonová

Vítězství ve stíhacím závodě žen mistrovství Evropy si odnesla na 10 km trati nečekaně Švédka Mona Brorssonová, která po sobotním sprintu vybíhala na trať až dvanáctá se ztrátou 41 sekund.

1. 2. 2014

Olympionik Krčmář skončil sedmý ve sprintu

Michal Krčmář obsadil sedmé místo v dnešním závodě mužů ve sprintu mistrovství Evropy ve Vyočina Areně. Vítězství na desetikilometrové trati vybojoval Nor Lars Helge Birkeland, který měl bezchybnou střelbu.

Hilde Fenne na startu.

1. 2. 2014

Vítězství ve sprintu získala Norka Olsbuová

Norka Marte Olsbuová vyhrála závod žen ve sprintu na mistrovství Evropy ve Vysočina Areně. Běžela dvě trestná kola a v cíli měla náskok 1,2 sekundy 1před Španělkou Victorií Padialovou Hernandezovou. Třetí skončila Ukrajinka Jana Bondarová, která měla tři střelecké chyby a v cíli jí chybělo 5,4 sekundy na vítězku.

Adam Václavík (vpravo) a Tomáš Vojík (vlevo)

31. 1. 2014

Junior Václavík vybojoval ve sprintu stříbrnou medaili

Po třech dnech nevýrazných výsledků se český biatlon dočkal první medaile. Adam Václavík obsadil ve sprintu juniorů na mistrovství Evropy ve Vysočina Areně druhé místo.

Jessica Jislová v nejprudším stoupání na trati.

31. 1. 2014

Jislová doběhla ve sprintu jedenáctá

Biatlonistka Jessica Jislová obsadila jedenácté místo ve sprinterském závodě juniorek mistrovství Evropy v Novém Městě na Moravě. Vítězství si na 7,5 km dlouhé trati vybojovala zásluhou pouze jedné střelecké chyby Tuuli Tomingasová z Estonska.
Michal Krčmář dojel jako nejlepší z našich 27.

30. 1. 2014

Olympionik Michal Krčmář skončil ve vytrvalostním závodě sedmadvacátý

Nejlepší, ale nespokojený, byl se svým vystoupením ve vytrvalostním závodě Michal Krčmář. Při Otevřeném mistrovství Evropy v NMNM doběhl na 27. místě. Lukáš Kristejn skončil 40., Matěj Krupčík 43. a Michal Žák obsadil 66. místo mezi 86 startujícími.

« Předchozí 1 15 29 42 47 48 49 50 51 52 53 56 Následující »