Články

Diváci v Aréně

20. 5. 2014

NOVÉ MĚSTO SVOLÁVÁ FANOUŠKY: POJĎME VYTVOŘIT REKORD!

Nové Město na Moravě, 20. května 2014 – Nejhlasitější fandění při cyklistickém závodě. Takový rekord vytvoří v neděli 25. května fanoušci při závodech světového poháru horských kol. Měření bude provádět Birell, partner českého závodu světového poháru MTB. Vytvoření rekordu je další motivací pro fanoušky, aby v Novém Městě vytvořili skvělou atmosféru a pomohli tak organizátorům získat vytoužené pořadatelství světového šampionátu v roce 2016, o které usiluje i německý Albstadt. Pokud Česká republika pořadatelství získá, věnuje Birell na oslavu 2016 nealko piv.

Diváci

20. 5. 2014

Přijďte podpořit do Vysočina Areny české jezdce

Nadcházející třetí závod letošního Světového poháru v Novém Městě bude důležitý pro české jezdce z pohledu výsledkové listiny a bodového zisku do seriálu. Neméně významný bude ale i pro pořadatele, kteří jsou nejvážnějším uchazečem o pořádání mistrovství světa horských kol v roce 2016. Jedním z hlavních ukazatelů při rozhodování místa konání šampionátu bude i divácká kulisa...

PT

17. 5. 2014

SERVIS KOL PRO ÚČASTNÍKY BIRELL BIKE VYSOČINA MARATONU

Pro ty z Vás, kteří ještě nejsou rozhodnutí, jestli se účastnit letošního svěťáku také aktivně v sedle kola, máme další pádný důvod, proč ANO! Více si přečtěte v článku a nezapomeňte, že ještě do 21. května 2014 dostanete k registraci na Birell Bike Vysočina Maraton i celovíkendové vstupné PÁ - NE na Světový pohár + doprovodný program ZDARMA!

Cink + Nesvadba trénink

14. 5. 2014

Nesvadba: "Trať je po fyzické stránce těžší"

První trénink na nové trati ve Vysočina Areně podstoupil kromě Ondřeje Cinka také Jan Nesvadba, který se chystá právě v Novém Městě na Moravě ke své premiéře ve Světovém poháru mezi dospělými. Před rokem skončil na zdejších tratích jedenáctý; ještě v kategorii do 23 let. Letos už věkem dosáhl na kategorii elite, první dva závody Světového poháru v Jihoafrické republice a v Austrálii z ekonomických důvodů vynechal.

PS

14. 5. 2014

Pražské schody 2014: České bikové hvězdy a zahraniční naděje

Kompletní česká bikerská špička a vybraní zahraniční jezdci se utkají na 21. ročníku závodu horských kol Pražské schody - Velká cena České spořitelny. Závod se jede pod záštitou radního hlavního města Prahy Mgr. Lukáše Manharta.  

Kateřina Nash na trati v NMNM

13. 5. 2014

Dobrá zpráva pro fanoušky horských kol: Kateřina Nash bude na Vysočině startovat!

V Česku tráví velmi málo času, ale o to raději se sem vrací. Šestatřicetiletá Kateřina Nash se vrátí i do Nového Města, aby se postavila na start 3. závodu Světového poháru horských kol. “Strašně se tam těším, pro všechny český závodníky je to neskutečný zážitek závodit v takové atmosféře, jaká je na Vysočině,” nechala se slyšet Katka, která vloni dokázala jako vůbec první Češka v historii podnik Světového poháru vyhrát. /Mont St. Anne, Kanada/.

« Předchozí 1 16 30 45 47 48 49 50 51 52 53 59 Následující »

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se