Články

16. 1. 2016

Razým a Beroušková získali ve Vysočina Areně tituly mistrů ČR v klasice

Tituly mistrů České republiky v běhu na lyžích získali ve Vysočina Areně v závodě mužů na 10 kilometrů klasicky Aleš Razým z SC Plzeň. V závodě žen na poloviční trati vybojovala prvenství jeho oddílová kolegyně Kateřina Beroušková. Oba potvrdili roli favoritů, měli od startu až do cíle na všech kontrolních stanovištích nejrychlejší mezičasy. 

Vysočina Arena je připravena na MČR v běhu 2016

15. 1. 2016

MČR jako test na FIS Světový Pohár v příštím týdnu

Od pátku 15. ledna je se do Vysočina Areny sjedou lyžaři běžci z celé republiky, aby zde změřili síly při republikovém šampionátu dorostu a dospělých. Mistrovství je současně poslední možností kvalifikace na Světový pohár v běhu na lyžích, který novoměstský klub bude hostit hned příští týden ve dnech 23. - 24. ledna.

prolog

14. 1. 2016

Veřejnost si vyzkouší Vysočina arenu v rámci Stopy pro život

V rámci nedělního úvodního závodu oblíbené české série v běhu na lyžích ČUS – Stopa pro život v Novém Městě na Moravě se uskuteční den otevřených dveří Vysočina Areny pro širokou veřejnost, zdarma se můžete zúčastnit i zajímavého sportovního programu pro celou rodinu.

 

2013-02-25_20-58-01_Petra-Novakova-1_z-czech-skicom

13. 1. 2016

Nováková plánuje návrat do stopy při Světovém poháru v Novém Městě

Zánět dýchacích cest vyřadil před týdnem z Tour de Ski předčasně dvaadvacetiletou českou běžkyni na lyžích Petru Novákovou. Od minulého pátku bere antibiotika. Nemoc naštěstí neprovází zvýšená teplota ani bolesti v krku. Proto Petra plánuje brzký návrat k tréninku a v závodní stopě se objeví už při Světového poháru ve Vysočina Areně. V sobotu 23. ledna jsou na programu závody žen na 10 km a mužů na 15 km volně a v neděli štafety.

13. 1. 2016

Seriál závodů Stopa pro život startuje prologem tuto neděli ve Vysočina Areně

Běžky, kolo, biatlon, sníh, zábava = to vše na vás čeká ve Vysočina Areně v neděli 17. ledna!

6. ročník seriálu Stopa pro život startuje novinkou v Novém Městě na Moravě. Pokud chcete strávit parádní neděli na sněhu, přijeďte do Vysočina Arény užít si zimních radovánek a nezapomeňte s sebou vzít celou rodinu. Můžete si zazávodit na běžkách na zdejším parádně upraveném běžeckém okruhu za umělého osvětlení. Projet se na kole s partou dalších nadšenců, které sníh a zima nezastaví. Zdarma vyzkoušet biatlonový trénink na zdejší biatlonové střelnici a pod vedením trenérů SK Nové Město se zdokonalit v technice běhu na lyžích (obě aktivity jsou vhodné i pro děti a úplné začátečníky).

mrak_NMMN_wb

11. 1. 2016

Leden pro veřejnost ve Vysočina Areně

Zveřejnili jsme rozpis hodin pro veřejnost ve Vysočina Areně, včetně pokynů které prosíme při návštěvě našeho areálu dodržovat. Prosíme dodržujte časy a pokyny v odkazu.

 

Vysočina Arena - hodiny pro veřejnost.

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se