Články

2. 6. 2017

SP v běhu na lyžích se v roce 2018 v Novém Městě neuskuteční

Závody Světového poháru v běhu na lyžích se v Novém Městě na Moravě v příští sezoně neuskuteční. Svaz lyžařů považoval pořádání akce za rizikové vzhledem k současné situaci na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Více informací na serveru iDnes.cz nebo na stránkách SLČR

booked

1. 6. 2017

volné termíny na léto zaplněny

Volné termíny pro léto 2017 pro pořádání výcvikových táborů a závodů jsou již zaplněny. Potvrzení objednaných termínů proběhne na základě Vašich požadavků zaslaných do dnešního dne na oficiální email trenink@zlatalyze.cz. V případě dotazů nás kontaktujte.

25. 4. 2017

Zemřel RNDr. Václav Kubica

V pondělí 18. dubna 2017 zemřel ve věku  71 roků RNDr. Václav Kubica,  jeden z prvních profesionálních trenérů  tehdejšího Střediska vrcholového sportu mládeže v Novém Městě na Moravě.  Narodil se v Novém Městě a jako každý novoměšťák v mládí lyžoval.  

22. 4. 2017

ve Vysočina aréně začíná letní sezona po jarní odstávce

Po měsíční jarní odstávce Vysočina arény, je opět pro Vás návětěvníky připravena pro nadcházející letní sezonu, která bude probíhat do 29.10. 2017. Poté se aréna opět uzavře a bude se připravovat na zimní sezonu. Věnujte pozornost pravidlům pro využití arény. Podrobné informace v sekcích Pravidla areálu a Kalendář akcí a provozní doba

Do odvolání dále platí zákaz vstupu na travnatou plochu na stadionu, je zde vysetá nová travní směs. Dále prosím respektuje zákaz vstupu do prostoru střelnice, především pak k terčovým zařízením, kde je vstup přísně zakázán!

 

14. 3. 2017

Spuštěny objednávky letního oblečení pro sezonu 2017

Na adrese: http://sknmnm.clickeshop.cz/ můžete objednávat letní oblečení pro sportovce, pro tuto sezonu. Termín uzavření objednávek je 26.3.!!! Po tomto termínu, již nebude možnost dalšího objednávání.

11. 3. 2017

Dorostenci ukončili biatlonovou sezonu, v celkovém hodnocení obhájili třetí příčku

O minulém víkendu 3. – 5.3. se uskutečnil poslední dorostenecký šampionát letošní sezony – Mistrovství České republiky v biatlonu dorostu a dospělých, který tradičně hostila domácí Vysočina aréna. V pátek byl do programu vložen štafetový závod jednotlivců – single mix relay, který se svými pravidly přibližoval exhibičním závodu, který se jezdí ve vánoční čas na stadionu v německém Schalke. V sobotu se závodilo ve sprintu, v neděli ve stíhacím závodu s pevným startovním intervalem. Celkově novoměští biatlonisté získali 3 tituly Mistrů republiky a 12 medailí.

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín