Články

31. 3. 2016

Úspěšné biatlonisty SK NMNM ocenil hejtman Kraje Vysočina

Hejtman Kraje Vysočina Jiří Behounek ocenil nejmladší sportovce kraje za vzornou reprezentaci na lednových hrách Zimní olympiádě dětí a mládeže v Ústeckém kraji. Mezi oceněnými byli i mladí biatlonisté SK Nové Město na Moravě.

4. 3. 2016

Dnes ve Vysočina Areně startuje MČR v Biatlonu

Dnes v 15:00 odstartuje ve Vysočina Areně závodem štafet MČR v biatlonu dorostu a dospělých. V sobotu program pokračuje závody s hromadným startem a v neděli MČR vyvrcholí rychlostními závody. 

Úspěšní žákovští reprezentanti SK NMNM s trenérkou Michaelou Buchtovou

2. 3. 2016

Kája Špinarová během jednoho víkendu získala 3 tituly MČR v biatlonu

Díky zásobě technického sněhu a úsilí pořadatelů se ve dnech 27. – 28. 2. 2016  v Novém Městě na Moravě konalo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY žactva v biatlonu. Za KB NMNM se nominovali:

kategorie žákyň B - Barbora Janíčková, Barbora  Nečasová, Veronika Novotná, Kamila Orálková, Veronika Tomášková, Karolína Špinarová

kategorie žákyň C - Tereza Benešová, Martina Křížovičová

kategorie žáci B -  Dan Malušek, Tadeáš Otava, Michal Zaoral

kategorie žáci C - René Horákovský, Josef Kabrda, Jonáš Mareček, Vladimír Žváček

28. 2. 2016

HODINY PRO VEŘEJNOST OD 29. ÚNORA

V týdnu od 29. února bude Vysočina Arena otevřena veřejnosti ve dnech pondělí 29. února - středa 2. března. Po všechny tři dny se  do Vysočina Areny můžete vypravit od 12:00 - 14:30 a od 17:00 do 19:00. 

Z důvodu konání MČR v biatlonu dorostu a dospělých bude Vysočina Arena od čtvrtka 3. března do neděle 6. března veřejnosti uzavřena.

 

Karolína Špinarová na cestě za titulem mistryně ČR.

25. 2. 2016

Karolína Špinarová žákovskou mistryní ČR v běhu na lyžích

O uplynulém víkendu Vysočina Arena hostila MČR nejmenších lyžařských nadějí. Na startu nechyběli ani domácí závodníci z pořádajícího SK Nové Město na Moravě a zaznamenali hned několik úspěchů. Tím nejvýraznějším bylo vítězství Karolíny Špinarové v pátečním Sprintu v kategorii starších žákyň. 

 

Neztratili se však ani ostatní...

Viktor Polášek (c) skoky.net

24. 2. 2016

Polášek čtvrtý na MS juniorů ve skoku (aktualizace)

Závodník SK Nové Město na Moravě Viktor Polášek skončil v individuálním závodě na Mistrovství světa juniorů ve skoku na lyžích v rumunském Rasnově na čtvrté příčce, další český reprezentant Tomáš Vančura pak na sedmé. Mistrovský titul vybojoval Němec David Siegel.

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se