Články

28. 6. 2017

Změna provozní doby - léto 2017

Věnujte prosím pozornost změně provozní doby Vysočina arény na léto 2017, která vejde v platnost v sobotu 1.7. a platit bude až do 3.9. Tato změna se týká jak hodin pro organizovanou činnost, tak rovněž pro veřejnost. Rozpis celých prázdnin naleznete v sekci Kalendář akcí a provozní doba. Před návštěvou arény věnujte vždy pozornost případným změnám ve vyhrazených časech.

 

Více novinek dále v článku

3. 6. 2017

Kvalifikační závod v letním biatlonu

O slunném víkendu, 27.-28.května 2017, proběhly v areálu Vysočina Arény kvalifikační regionální závody žactva, dorostu a dospělých, uspořádané Sportovním klubem NMnM a Střelkou Brno.

Téměř 150 závodníků, od přípravky po veterány, absolvovalo sobotní sprint a nedělní závody s hromadným startem.

2. 6. 2017

SP v běhu na lyžích se v roce 2018 v Novém Městě neuskuteční

Závody Světového poháru v běhu na lyžích se v Novém Městě na Moravě v příští sezoně neuskuteční. Svaz lyžařů považoval pořádání akce za rizikové vzhledem k současné situaci na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Více informací na serveru iDnes.cz nebo na stránkách SLČR

booked

1. 6. 2017

volné termíny na léto zaplněny

Volné termíny pro léto 2017 pro pořádání výcvikových táborů a závodů jsou již zaplněny. Potvrzení objednaných termínů proběhne na základě Vašich požadavků zaslaných do dnešního dne na oficiální email trenink@zlatalyze.cz. V případě dotazů nás kontaktujte.

25. 4. 2017

Zemřel RNDr. Václav Kubica

V pondělí 18. dubna 2017 zemřel ve věku  71 roků RNDr. Václav Kubica,  jeden z prvních profesionálních trenérů  tehdejšího Střediska vrcholového sportu mládeže v Novém Městě na Moravě.  Narodil se v Novém Městě a jako každý novoměšťák v mládí lyžoval.  

22. 4. 2017

ve Vysočina aréně začíná letní sezona po jarní odstávce

Po měsíční jarní odstávce Vysočina arény, je opět pro Vás návětěvníky připravena pro nadcházející letní sezonu, která bude probíhat do 29.10. 2017. Poté se aréna opět uzavře a bude se připravovat na zimní sezonu. Věnujte pozornost pravidlům pro využití arény. Podrobné informace v sekcích Pravidla areálu a Kalendář akcí a provozní doba

Do odvolání dále platí zákaz vstupu na travnatou plochu na stadionu, je zde vysetá nová travní směs. Dále prosím respektuje zákaz vstupu do prostoru střelnice, především pak k terčovým zařízením, kde je vstup přísně zakázán!

 

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se