Články

Cyril Musil

22. 11. 2017

110 roků od narození Cyrila Musila

V těchto dnech uplyne 110 roků od narození  Cyrila Musila, československého reprezentanta v běhu na lyžích, obětavého odbojáře za druhé světové války, vězně komunistického režimu.

9. 10. 2017

Měsíc září v duchu biatlonových soutěží

„Závodní a testovací měsíc“, tak bychom mohli nazvat měsíc září, pro novoměstské biatlonisty. Celý maraton sportovních akcí odstartovaly na konci srpna SCM závody v biatlonu na kolečkových lyží, které hostila Vysočina aréna. Závodů se účastnilo na 60 nejlepších dorosteneckých a juniorských závodníků z celé České republiky. Dalším víkendem navazovalo tradiční měření sil na republikové úrovni v Letohradu, kde se konalo Mistrovství České republiky v biatlonu na kolečkových lyžích. V mezinárodní úrovni se novoměští biatlonisté neztratili a přivezli cenná umístění. 

9. 10. 2017

Běh Ochozou 2017 - výsledky

V sekci Propozice a výsledky jsme zveřejnili výsledkové listiny tradičního závodu v přespolním běhu - Běh Ochozou, který se uskutečnil tuto sobotu 5. října.

 

Vítězům ještě jednou gratulujeme!

Marta Slonková na trati MČR 2017 ve Vesci.

3. 10. 2017

Úspěchy novoměstských lyžařů na letním MČR

Liberecký Vesec o víkendu hostil mistrovství ČR na kolečkových lyžích. Babí léto se ukázalo v pravý čas a počasí bylo pro závodění skutečně ideální. Program mistrovství zahájil čtvrteční supersprint, po kterém v pátek následoval distanční závod na 5, 7 a 10 km. 

 

Jaroslav KUlhavý na čele dětského pelotonu při akci Kolo pro život v roce 2017.

26. 9. 2017

Biker Kulhavý se představí opět v Novém Městě

Olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý ozdobí tuto sobotu a neděli akci Kolo pro život, která zavítá do Vysočina Areny v Novém Městě na Moravě. Jeden z nejlepších světových bikerů si přijede nejen závodit, ale zúčastní se i autogramiády, ukáže svou stříbrnou medaili z letošního mistrovství světa a bude se věnovat i nejmladším závodníkům.

18. 9. 2017

Pozvánka na Valnou hromadu SK Nové Město na Moravě

Vážení členové Sportovního klubu. V odkazu najdete PDF dokument s pozvánkou na Valnou hromadu Sportovního klubu Nové Město na Moravě, která se svolává na pátek 6. října 2017 v 17:00 do sídla SK v Novém Městě na Moravě - ul. Vlachovická čp. 1200 (budova Office Area), zasedací místnost v I. patře.

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se