Články

Vysočina Arena

2. 3. 2015

Informace o provozu ve Vysočina Aréně pro následující období

Od úterý 3.3. je otevřena NEOMEZENĚ, v sobotu 7. 3. se veřejnosti kvůli konání závodů otevře až od 14 hodin. Neomezený vstup platí až do víkendu 21. - 22. 3., kdy je VA opět uzavřena pro závody biatlonových center - SCM Open.

Zlatá lyže

15. 2. 2015

Rypl a Moravcová vyhráli závod o Zlatou lyži

Dvaadvacetiletý Miroslav  Rypl z Dukly Liberec zvítězil v závodě o Zlatou lyži v Novém Městě na Moravě, který byl součástí Slavic Cupu. V běhu na 15 km klasicky Rypl porazil o více než půlminutu svého oddílového kolegu Jacoba Tonyho Kordače. V závodě žen na 10 kilometrů získala prvenství jednatřicetiletá Klára Moravcová ze Ski Jablonec. Druhá skončila se ztrátou deseti sekund vítězka sobotního sprintu Sandra Schützová z Dukly Liberec.

Zlatá lyže 2015

14. 2. 2015

Saxton a Schützová vyhráli sprinty na Zlaté lyži

Jednadvacetiletý americký běžec na lyžích Benjamin Saxton zvítězil ve finále sprintu volnou technikou v závodě o Zlatou lyži v Novém Městě na Moravě. Na druhém místě skončil Jacob Tony Kordač z Dukly Liberec a v kvalitní zahraniční konkurenci obsadil třetí místo Polák Konrad Motor.
Zlatá lyže 2013

11. 2. 2015

Zlatá lyže vystřídá Světový pohár v biatlonu

Kvalitní startovní pole i se zámořskými běžci z USA a  Kanady se představí o víkendu ve Vysočina Areně v závodě o Zlatou lyži, která bude součástí mezinárodního Slavic Cupu. V sobotu od 13:00 hodin budou na programu sprinty volnou technikou a neděli od 10:00 se poběží klasickou technikou: muži 15 km a ženy 10 km.

V cíli...

8. 2. 2015

Bláznivé počasí si zahrálo s biatlonisty. Gabriela Soukalová pátá

Chvíli slunce, chvíli zamračeno, chvíli vánice a to pořád do kola. Jen vítr neustával. Takové byly podmínky závěrečného dne VII. kola Světového poháru. Bláznivé počasí. Ve stíhačce žen na 10 km se nejvíce dařilo Gabriele Soukalové, která doběhla pátá, smolařka Veronika Vítková obsadila 11. pozici. Eva Puskarčíková  si zajela dosavadní životní maximum, když doběhla jako 14. v pořadí! Bodovaly také Bára Tomešová, v cíli 30., a na 34. příčce i Jitka Landová. V kategorii mužů doběhl Michal Šlesingr 11., Jaroslav Soukup 31., Michal Krčmář 33. a Ondřej Moravec utrhl dva body za 39. místo. Zvítězili Darja Domračevová z Běloruska a Jakov Fak ze Slovinska.

Podium mužského sprintu

7. 2. 2015

Rozpaky Michala Šlesingra nad výborným pátým místem

Co je to sedm deseti sekundy? Ani neřeknete: jeden a dvacet! Tak málo dělilo pátého Michala Šlesingra od třetího místa v dnešním sprintu mužů VII. kola Světového poháru, které sledovala přeplněná Vysočina Arena v Novém Městě na Moravě. Zkušený český reprezentant dnes podal na střelnici bezchybný výkon a na trati bojoval jako lev. Jeho běžecký čas byl pátý nejlepší, v závěrečném okruhu byl dokonce druhý nejrychlejší!

« Předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25 Následující »