Články

Mixed Relay Start

26. 1. 2015

Na úvod Světového poháru čeká diváky biatlonová lahůdka

Parádní atraktivní klání uvidí hned v prvním závodě Světového poháru v biatlonu diváci ve Vysočina Areně i u televizních obrazovek. V 15:10 startuje štafetový závod smíšených dvojic. Pojede se vůbec poprvé oficiálně v programu Světového poháru. Před rokem jej viděli diváci při posledním závodě loňského ročníku 23. března na Holmenkollenu v Oslo. Ale pozor, v žádném případě se nejedná o novinku. Už od roku 2002 se koná pravidelně po vánočních svátcích toto atraktivní klání ve Veltins-Areně v německém Gelsenkirchenu. Novou disciplínu si biatlonisté exhibičně vyzkoušeli i v Moskvě.

Kniha Biatlon - obálka

23. 1. 2015

Kniha „Biatlon“ ke koupi přímo ve Vysočina Aréně

Knihu „Biatlon aneb Od vojenských hlídek k biatlonu“ autora Josefa Trojana si mohou návštěvníci Světového poháru v Novém Městě na Moravě zakoupit po všechny tři dny ve stánku vydavatele přímo ve Vysočina Aréně pod tribunou „D“ za zvýhodněnou cenu 390 Kč.

Jiří Hamza, Předseda organizačního výboru

22. 1. 2015

Nové Město je prestižní adresou biatlonu

Precizní organizační schopnosti, obrovský divácký zájem a výborné výsledky českých biatlonistů. Tyto tři základní faktory jsou hlavním tahákem Světového poháru, který se uskuteční od 6. do 8. února ve Vysočina Areně.

21. 1. 2015

Šrail si doběhl na domácích tratích pro svůj první titul

Čtyřiadvacetiletý Jan Šrail zvítězil na domácí trati ve Vysočina Areně v úvodním závodě mezinárodního mistrovství České republiky v běhu na lyžích na 15 kilometrů volnou technikou. Talentovaný běžec z novoměstské líhně získal překvapivě v souboji se zkušenějšími reprezentanty svůj první mistrovský titul. Současně si vybojoval nominaci na únorové mistrovství světa do Falunu. 

SP 2015 tisková konference

21. 1. 2015

Vstupenky na biatlon jdou na dračku, Vysočina Arena bude vyprodaná

Pouhé tři stovky vstupenek na nedělní program zůstalo v předprodeji na sedmé pokračování letošního Světového poháru v biatlonu, které je na programu od 6. do 8. února ve Vysočina Areně v Novém  Městě na Moravě. Nákupní horečka odstartovala hned po Novém roce. Vyvolaly ji vynikající výsledky českých reprezentantů, kteří se stále častěji objevují na stupních vítězů.

Mapa Novoměstsko

9. 1. 2015

Kyvadlová přeprava diváků SP

Autobusy kyvadlové přepravy diváků budou přivážet návštěvníky ze vzdálenějších parkovacích ploch v Maršovicích, Novém Městě na Moravě, Žďáru nad Sázavou a z trasy od směru z Fryšavy.

První autobusy budou připraveny více než dvě hodiny před startem závodu. Stejnou trasou pak budou diváci odváženi po závodě zpět na parkoviště.

 

 

 

« Předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22 Následující »

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

Last minute
 
Český biatlon

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín