Články

Start Birell Bike Vysočina Maratonu

23. 5. 2015

Program ve Vysočina Aréně odstartoval Birell Bike Vysočina Maraton

Závodní program ve Vysočina Aréně odstartoval Birell Bike Vysočina Maraton už v 9 hodin ráno. Na start 55 kilometrové trasy se postavilo necelých 700 bikerů, kterým kraloval Filip Adel (Superior MTB). Mezi ženami zvítězila Denisa Stodůlková (Petr Čech Sport).

Omezení na singletracku

23. 5. 2015

Víkendové omezení na singletracku

V rámci Světového poháru horských kol dochází k drobnému omezení provozu na sigletracích - modrý a zelený trail budou v rámci závodního víkendu uzavřeny pro veřejnost. Prosíme, respektujte v rámci vlastní bezpečnosti toto omezení. Ostatní traily jsou v provoze bez omezení... Podívejte se na plán omezení v tomto článku.

Dušan Kožíšek

23. 5. 2015

Dušan Kožíšek na startu Toi Toi MTB Night Race 2015

Večerního exhibičního závodu TOI TOI MTB Night Race se vedle celé řady amatérských a poloprofesionálních sportovců zúčastní také Dušan Kožíšek, známý český běžec na lyžích. Pojede v dresu týmu WSM ROHOZEC AMULET.

 

23. 5. 2015

startovka ženy U23‏

Prvním, kdo otevře Světový pohár horských v disciplíně cross country budou zítra v 16:30 ženy do 23 let. V 51 členném pelotonu bude Česká republika zastoupena čtyřmi závodnicemi: Vendulou Kuntovou, Barborou Průdkovou, Elen Vaníčkovou a Denisou Bartizalovou.

Scott Nino Schurtera

22. 5. 2015

Podívejte se, na jakých kolech pojedou zahraniční hvězdy

Redakce serveru MTBS.cz během včerejšího dne nafotila a zpracova přehled šesti kol zahraničních hvězd - mistrů světa nebo vítězů světového poháru. Tedy těch, kteří budou v neděli ve Vysočina Aréně bojovat o medaile a stupně vítězů. 

Trofej pro vítěze

22. 5. 2015

Vítězové dostanou originální trofej z dílny bratří Bednaříkových

Originální cenu si z Nového Města na Moravě odvezou vítězové 4 hlavních závodů Světového poháru horských kol, tedy ženy a muži do 23 let a ženy a muži Elite. Tu nechali organizátoři vyrobit v malé, rodinné kovárně v Bílovicích nad Svitavou, kde mají svou dílnu bratři Michal a Marek Bednaříkovi. Umělečtí kováři tak zpracovali 70 cm vysokou a 6 kilo vážící trofej z nerezové oceli.

« Předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29 Následující »

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Mediální partneři

MF DNES ČT Sport Český rozhlas Radiožurnál MTBS Velo - cyklistická revue iDNES MBAction

Dodavatelé

Nissan Tiskárna Helbich E-on SunInvent

Za podpory

Město NMNM Masarykova universita - fakulta sportovních studií Český svaz cyklistiky