Ve dnech od 9. ledna do 15. ledna 2017 bude Vysočina Arena otevřena veřejnosti v následujících hodinách.

pondělí 16. ledna 12:00 - 14:30
úterý - čtvrtek 17. - 19. ledna 12:00 - 14:30 / 18:00 - 20:00
pátek  20. ledna 12:00 - 14:30

sobota - neděle 21. - 22. ledna bude Vysočina Arena uzavřena z důvodu konání Prologu seriálu závodů v běhu na lyžích pro veřejnost STOPA PRO ŽIVOT (sobota 21. ledna) a Přeboru Jihomoravského kraje v běhu na lyžích (neděle 22. ledna).

Prosíme, respektujte stanovené časy a pokyny týkající se lyžování veřejnosti ve Vysočina Areně.

Neomezujte tréninkovou činnost a nevstupujte do stopy mimo časy stanovené pro lyžování veřejnosti!

15. 1. 2017

Roli favoritů ve volném stylu potvrdili Jakš a Beroušková

V závěrečném závodě mistrovství České republiky s mezinárodní účastí zvítězili v běhu na lyžích mužů na 10 kilometrů volně Martin Jakš z Dukly Liberec a na poloviční trati byla mezi ženami a juniorkami nejrychlejší Kateřina Beroušková z SC Plzeň. Pětadvacetileté Berouškové novoměstské tratě svědčí, neboť na nich obhájila oba své loňské tituly.

15. 1. 2017

Rypl a Beroušková získali klasické tituly, Zlatou lyži vyhrál Slovák Mlynár

Čtyřiadvacetiletý běžec Dukly Liberec Miroslav Rypl získal v Novém Městě na Moravě titul mistra republiky v běhu na lyžích na 10 km klasickou technikou. V závodě žen na pět kilometrů obhájila loňské prvenství o rok starší Kateřina Beroušková z SC Plzeň.

13. 1. 2017

Tituly ve sprintu získali Šeller a Schützová

Luděk Šeller z Dukly Liberec a Sandra Schützová ze Ski Jilemnice získali na mistrovství republiky s mezinárodní účastí v běhu na lyžích v Novém Městě na Moravě tituly ve sprintu volnou technikou. Šeller sice skončil ve finále třetí za Slovákem Peterem Mlynárem a Ragnarem Bragvinem Andresenem z Norska, vítězem kvalifikace. Závod provázely ideální sněhové podmínky.

13. 1. 2017

Na šampionátu v Novém Městě bude chybět pět reprezentantů

Na startu nadcházejícího mistrovství republiky v běhu na lyžích bude chybět pět českých reprezentantů. Lukáš Bauer s Kateřinou Smutnou dali přednost dálkovému běhu na 60 km v rakouském Seefeldu. Obhájkyně prvenství ve sprintu Petra Nováková zvolila před mistrovstvím světa v Lahti přípravu v domácím prostředí bez závodů. Dušan Kožíšek s Janem Bartoněm zasáhnou o víkendu do Světového poháru v Toblachu.

11. 1. 2017

Do Nového Města míří po biatlonistech výkvět českých běžců na lyžích

Po prosincovém Světovém poháru biatlonistů bude Vysočina Aréna v Novém Městě na Moravě od pátku do neděle dějištěm mistrovství republiky v běhu na lyžích v kategoriích dospělých a juniorů. V pátek se budou rozdělovat tituly ve sprintu, v sobotu v závodě mužů na 10 km a žen na 5 km klasicky a v neděli se bude bojovat o medaile na stejných tratích volným způsobem.

« Předchozí 1 2 3 4 12 23 34 45 Následující »