Články

7. 12. 2018

Vysočina Arena uzavřena

Ve Vysočina Areně finišují přípravy na III. kolo SP 2018/19. Vysočina Arenu pokrývá technický sníh, zatím však připravujeme stadion a tratě a v areálu se pohybuje těžká technika. Prosíme tedy všechny, aby lyžařskou návštěvu areálu zatím odložili. Navíc neutichají ani důležité stavební práce, jako například stavba tribun. Co to znamená pro návštěvníky?

VYSOČINA ARENA je až do odvolání pro veřejnost UZAVŘENA!

Důvodem je jak bezpečnost, tak i snaha zachovat kvalitu technického sněhu, která by předčasným užitím mohla utrpět. Prosíme vás, abyste tento ZÁKAZ VSTUPU respektovali.

Děkujeme!

16. 11. 2018

Kalendář akcí ve Vysočina Areně pro zimní sezónu 2018/19

V kalendáři v sekci "Kalendář akcí a provozní doba" jsou zaneseny všechny hlavní sportovní události, které jsou na letošní zimu naplánovány do Vysočina Areny.

 

Rozpis hodin pro veřejnost zveřejníme před Vánočními svátky v závislosti na počasí a konrétním rozpisu jednotlivých akcí ve Vysočina Areně - Štěpánské závody v běhu na lyžích a Český pohár v biatlonu

 

V současnosti ve Vysočina Areně probíhají přípravy na prosincový SP v biatlonu a z tohoto důvodu je areál veřejnosti z bezpečnostních důvodů uzavřený.

12. 10. 2018

Posezónní výprodej testovacích kol GHOST a SUPERIOR

Od jara do podzimu jste u nás v testcentru mohli na místních singltrecích testovat nadupané modely kol značek GHOST a SUPERIOR, a to jak HTčka, tak i fully. Milovníci silniční cyklistiky se zase mohli prohánět po pěkných silničkách vedoucí zvlněnou krajinou Vysočiny. S prvními padajícími listy však přišel čas připravit naše testcentrum na zimní sezonu, což znamená jediné, všechna kola musí pryč!

8. 10. 2018

Výsledky Běh Ochozou 2018

Výsledky sobotního přespolního běhu lyžařů Běh Ochozou najdete v odkazu

 

Věříme, že se nové tratě líbily a do příštího ročníku to vše ještě vyladíme, aby se nás na startu sešlo co nejvíc!

 

4. 10. 2018

Pozvánka na Běh Ochozou 2018

V sobotu 6. října se ve Vysočina Areně uskuteční tradiční běžecký závod Běh Ochozou. Trasy letos nově povedou i po klasických lyžařských tratích nad rozcestím U Buku.
 
Závod je určen pro všechny věkové kategorie - muže i ženy. Tratě mají délku od 100 m pro nejmenší běžce (narozené 2013 a mladší) po 10 km pro juniory, muže/ženy a veterán(k)y. Přesný rozpis tratí i s plánky a další informace k závodu najdete v propozicích.
 
Prezence a výdej čísel v sobotu 6. října od 8:00 v přízemí administrativní budovy SK.
  
Registrace předem možná prostřednictvím online formuláře.

1. 10. 2018

Novoměstští lyžaři zářili na MČR na kolečkových lyžích v Liberci

Liberecký Vesec ve dnech 28. a 29. září tradičně hostil Mistrovství České republiky v běhu na kolečkových lyžích. Závody jsou vždy poslední prověrkou letní přípravy a schází se zde silná konkurence z celé ČR a mnohdy i zahraničí. V pátek 28. září byly na pořadu sprinty, na které v sobotu navázaly vytrvalostní závody. A jak si vedli reprezentanti našeho klubu? Na výbornou!

čti dále...

« Předchozí 1 2 3 4 16 30 45 59 Následující »

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se