Články

23. 9. 2019

Běh Ochozou 2019 (pozvánka a informace)

NapištV sobotu 5. října se ve Vysočina Areně uskuteční již 26. ročník tradičního běžecký závod Běh Ochozou. Dorostenecké a starší kategorie opět poběží na stejných trailových trasách jako v roce 2018, kdy jsme závodníky zavedli na klasické lyžařské tratě nad rozcestím U Buku. Nejmladší kategorie pak budou závodit na atraktivních tratích bezprostředním okolí Vysočina Areny, kde ale rovněž nebudou chybět zajímavé terénní pasáže, krátké výběhy po lesních pěšinkách a další hravé úseky, které prověří kompletní běžecké dovednosti nejmladších sportovců.e úvodník článku.

POSEZÓNNÍ VÝPRODEJ TESTOVACÍCH KOL GHOST A SUPERIOR

Od jara do podzimu jste u nás v testcentru mohli na místních singltrecích testovat nadupané modely kol značek GHOST, Lapierr a SUPERIOR, a to jak HTčka, tak i fully. Milovníci silniční cyklistiky se zase mohli prohánět po pěkných silničkách vedoucí zvlněnou krajinou Vysočiny. S prvními padajícími listy však přišel čas připravit naše testcentrum na zimní sezonu, což znamená jediné, všechna kola musí pryč!

Pokud jste se tedy během testovací jízdy zamilovali do nějakého kola, tak teď máte unikátní možnost splnit si svůj sen a koupit si špičkové kolo, které jezdilo pouze necelého půl roku, má najeto minimum kilometrů a po celou dobu mu bylo dopřáno profesionálního servisu.

29. 8. 2019

Do Vysočina Areny se o víkendu sjede domácí lyžařská elita

Poslední prázdninový víkend ve Vysočina Areně bude patřit lyžařům klasikům, kteří zde budou bojovat o body do Českého poháru v běhu na kolečkových lyžích. Přihlášeno je více než 115 závodníků včetně kompletní české reprezentace v čele se sourozenci Novákovými, Kateřinou Smutnou či Petrem Knopem. 

31. 7. 2019

Vysočina Arena Tour seriálu Kolo pro život (10. – 11. 8. 2019)

Desátý závod Kola pro život 2019 nabídne skvělý cyklistický „fesťák“ v novoměstské Areně. Kromě tradiční sportovní náplně a 4. ročníku veletrhu Test & Expo je připravená řada novinek: UCI maratonská trasa A, Gravel & MTB Rallye Vysočina, závod elektrokol E-bike Eliminátor, orientační závod na kolech Family Advanture a mistrovské dětské závody ČT :D Junior Trophy. Do všech závodů se můžete hlásit ZDE

12. 7. 2019

Výborné výsledky mladých biatlonistů na LODM

Skvělými výkony se blýskli mladí biatlonisté SK NMNM reprezentující Kraj Vysočina na Hrách letní Olympiády dětí a mládeže v Libereckém Kraji na konci června.

Biatlonové závody hostilo tréninkové středisko biatlonu v Břížkách v Jablonci nad Nisou, které nabídlo běžecky náročné a krásné tratě, které důkladně prověřily připravenost mladých biatlonistů.

2. 7. 2019

Novoměstský skokan Viktor Polášek mistrem republiky!

V neděli se konalo ve Frenštátě pod Radhoštěm mistrovství České republiky ve skoku na lyžích na středním můstku. Z vítězství mezi muži se raduje Viktor Polášek, který potvrdil na začátku letní sezony fantastickou formu. 

« Předchozí 1 2 3 4 21 42 62 82 Následující »

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín