Články

Expo Zóna se pomalu plní...

22. 5. 2015

Vysočina Aréna ožila bikery

Už od včerejška se po stadionu Vysočina Arény a přilehlých lesích prohánění bikerky a bikeři. Týmová zóna a stanové městečko roste před očima, největší týmy rozbalily své kamiony. Obhlédnout okruh vyrazili nejen oficiality z Mezinárodní cyklistické unie, ale zejména závodníci. A byli mezi nimi i mistři světa Catherine Pendrel z Kanady a Julien Absalon z Francie, ale i vítězové loňského světového poháru Švýcaři Jolanda Neff a Nino Schurter.

José Antonio Hermida na Pražských schodech

20. 5. 2015

Cítím se tu jako doma, říká Jose Antonio Hermida

Jose Antonio Hermida je ikonou Nového Města. Jezdil sem ještě v dobách, kdy měl závod pouze lokální rozměr. Tehdy se o možném konání Světového poháru jen hovořilo a spekulovalo, každopádně sympaťák z Pyrenejí vždy přijel organizátory podpořit. A nejen za to ho mají čeští fanoušci tolik v oblibě.

Škarnitzl, Hynek, Hermida

20. 5. 2015

Sjeli Schody a míří na Vysočinu

Česká bikerská špička se včera večer naposledy sešla a otestovala si svou formu v Praze na tradičním exhibičním závodě Pražské schody. 

Josef Dressler

19. 5. 2015

Josef Dressler opět zpestří program SP!

Letošní program SP opět zpestří i dvojnásobný mistr světa v biketrialu a propagátor jízdy na kole - Josef Dressler! Letos Vás kromě 2 tradičních výukových lekcí přímo na trati závodu SP vezme také na společnou výukovou vyjížďku po novoměstských trailech! Osobní pozvání přímo od Pepy v článku níže...

Ondřej Cink vítězně projíždí cílem

18. 5. 2015

Měření sil před Vysočinou dopadlo nejlépe pro Cinka

Druhý závod Českého poháru v XCO se proměnil díky početné mezinárodní konkurenci v generálku nadcházejícího Světového poháru v Novém Městě na Moravě. K velké radosti domácích fanoušků vyhrál v Praze Ondřej Cink před Jaroslavem Kulhavým, zbylá místa na pódiu pak vyplnili zahraniční bikeři.

AMČR v XCM

18. 5. 2015

AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČR V XCM SOUČÁSTÍ BIRELL BIKE VYSOČINA

V rámci Birell Bike Vysočina Maratonu 2015 se pojede i o titul mistra republiky mezi studenty. Akademické mistrovství ČR v XCM pořádá stejně jako loňský nultý ročník Fakulta sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. Start je naplánován společně s Birell Bike Vysočina Maratonem, tedy v sobotu 23. května v 9.00 z Vysočina Areny, která po celý víkend hostí závody světového poháru XCO.

« Předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28 Následující »

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Mediální partneři

MF DNES ČT Sport Český rozhlas Radiožurnál MTBS Velo - cyklistická revue iDNES MBAction

Dodavatelé

Nissan Tiskárna Helbich E-on SunInvent

Za podpory

Město NMNM Masarykova universita - fakulta sportovních studií Český svaz cyklistiky