Články

Ondřej Cink a Jan Vastl

20. 4. 2015

Kulhavy, Cink, Vastl. Forma stoupá směrem k Novém Městu.

Něco málo přes měsíc zbývá do startu Světového poháru horských kol, o který se v letošním roce postará Nové Město na Moravě. Zatímco nejprestižnější seriál se na svojí ouverturu teprve chystá, nejvyšší domácí podnik Český pohár horských kol se rozjel o víkendu v Teplicích za velmi slušné účasti.

Stupně vítězů v italském Montichiari

14. 4. 2015

Světová špička bikerů už vyhlíží Nové Město

Důležité je být rozzávoděný a mít na svém kontě co nejvíce bodů, shodují se přední závodníci horských kol. Jejich první vrchol je v letošním roce čeká výrazně později než tomu bývalo v minulých letech. Tím vrcholem není nic jiného, než úvodní díl Světového poháru horských kol v Novém Městě na Moravě o víkendu 23.-24. května.

Světový pohár v biatlonu

26. 3. 2015

Panoramatická videoprohlídka z SP v biatlonu 2015

Letošní mimořádně povedený víkend v Novém Městě na Moravě přinesl mnoho akce, radostí i zklamání, novinek i medailí, diváků a také světovou premiéru párových smíšených štafet. V průběhu SP v NMNM zaplnilo Vysočina arénu na sto tisíc diváků.

Birell Bike Vysočina Maraton

10. 3. 2015

Registrace maratonu i MTB Night Race spuštěna!!!

Letošní Světový pohár horských kol v novoměstské Vysočina Areně se blíží mílovými kroky. S ním jsou nedílně svázány i 2 sportovní podniky určené pro širokou sportovní veřejnost - klasický MTB maraton BIRELL Bike Vysočina na 53 km a zcela unikátní večerní klání na osvětlených biatlonových tratích - TOI TOI MTB Night Race! Registrace na oba tyto podniky byla právě spuštěna...

Jan Vastl letos obléká dres italského Bianchi

9. 3. 2015

Premiéra v dresu mezinárodního týmu bikerovi Janu Vastlovi vyšla

Sezona horských kol se pomalu ale jistě dává do pohybu, čeští bikeři se postupně rozjíždí a v prvních letošních startech testují svou formu...

Jaroslav Kulhavý na Kypru 2015

26. 2. 2015

Čeští bikeři zahajují důležitou předolympijskou sezonu

Jaroslav Kulhavý, Jan Škarnitzl, Ondřej Cink nebo Kristián Hynek – většina předních českých bikerů v těchto dnech už naplno dupe do pedálů, aby se poprali o první body do světového žebříčku. Všichni směřují úsilí k prvnímu vrcholu sezóny, kterým pro ně bude zahajovací závod letošního ročníku Světového poháru v Novém Městě na Moravě (22. - 24. 5. 2015).

« Předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26 Následující »

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Mediální partneři

MF DNES ČT Sport Český rozhlas Radiožurnál MTBS Velo - cyklistická revue iDNES MBAction

Dodavatelé

Tiskárna Helbich E-on SunInvent

Za podpory

Město NMNM Masarykova universita - fakulta sportovních studií Český svaz cyklistiky