Články

12. 12. 2014

Oteplení zastavilo sněhová děla

Kvůli oteplení byla přerušena výroba technického sněhu k přípravě lyžařských tratí v Novém Městě na Moravě. Nynější zásoba přitom nestačí ani na vytvoření okruhu v minimální délce 1,5 km. Vrcholem sezony ve Vysočina Areně bude až za necelé dva měsíce Světový pohár v
biatlonu, který není ohrožen. Nejistý je ale osud Štěpánských závodů v běhu na lyžích, které jsou na programu 26. prosince.

9. 12. 2014

Sněhová děla už chrlí sníh

Dlouhé čekání na první mráz, který by dovolil výrobu technického sněhu, skončilo v pondělí dvě hodiny po půlnoci. V tu chvíli se postupně zapojilo do práce všech osmnáct sněhových děl. Teplota se blížila ke třem stupňům pod nulou, což není zcela ideální počasí. Ovšem při současném teplém průběhu zimy není prostor na zbytečné čekání.

Kolekce oblečení SP v biatlonu 2015

27. 11. 2014

Oblečení organizátorů dodává opět Alpine Pro

Novoměstský organizační tým, stejně tak jako reprezentační družstvo biatlonistů, oblékne i letos česká firma Alpine Pro. Spolupráce mezi předním domácím výrobcem oblečení a biatlonisty započala roku 2008, kdy jsme poprvé oblékli pořadatele na Mistrovství Evropy.

Velmi úspěšné se staly kolekce pro Světový pohár v biatlonu 2012 a zejména Mistrovství světa v biatlonu 2013.

Start štafety

11. 11. 2014

Disciplína smíšených štafet dvojic potvrzena v programu SP

Páteční inspekce IBU, kterou jsme absolvovali před zahájením seriálu Světového poháru v biatlonu potvrdila trať nové disciplíny jež se premiérově představí divákům světového biatlonu právě v Nové Městě na Moravě."Premiéru smíšené štafety v Novém Městě bereme jako ocenění mezinárodní federace za pořadatelský úspěch i za výsledky českého biatlonu, který v závodě smíšených štafet dosáhl opakovaně vynikajících výsledků", uvedl na tiskové konferenci ředitel závodu SP Vlastimil Jakeš.

NMNM BMW IBU world cup 2015 logo single

3. 10. 2014

Inspekce před SP v biatlonu

V prvním říjnovém týdnu byla zahájena série inspekcí, která čeká novoměstské pořadatele před únorovým SP v biatlonu.

Nový koncept prezentace partnerů přijela představit do Nového Města marketingová skupina Infront. Hlavní změny se budou týkat rozsahu umístění bannerů na stadionu, střelnici a podél trati. 

Biatlon Letohrad

28. 8. 2014

Pozvánka do Letohradu

Naše pozvání tentokráte míří do Letohradu, kde se o víkendu uskuteční Mistrovství České republiky v biatlonu na kolečkových lyžích

Můžete se těšit na účast všech našich olympioniků ze Soči, olympijských medailistů i mistrů světa. Zajímavé souboje přinesou rychlostní závody, stíhačka, ale především noční supersprint. Vše doplněno zábavou, autagramiádou, ohňostrojem a doprovodným programem pro děti.

« Předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20 Následující »

Náhodná fotografie

Videa

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Biathlon World Cup 2013/14 promo

Webkamera 3

Webkamera 3

Český biatlon

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín