Články

13. 3. 2020

VYSOČINA ARENA UZAVŘENA!!!

S ohledem na opatření vlády ČR ze dne 13. 3. stanovující zákaz přítomnosti veřejnosti v bazénech a infocentrech, dále venkovních i vnitřních sportovištích s účastí více než 30 lidí je Vysočina Arena až do odvolání uzavřena.

Důrazně všechny žádáme o respektování nařízení vlády a nevstupování do prostor Vysočina Areny - ať už na tratě nebo stadion.

Nadále budou probíhat úklidové práce po SP, ovšem úprava tratí a další služby související s návštevou veřejnosti jsou až do ukončení platnosti opatření pozastaveny.

Těšíme se na vás v lepších časech.

Zlatá žákovská štafeta na stupních vítězů při MČR 2020.

11. 3. 2020

Štafetové zlato z MČR žáků 2020 putuje do SK NMNM

Tři medaile a další hezká umístění si přivezli novoměští lyžaři z MČR žáků na Horních Mísečkách. Původně se měl závod konat ve Vysokém nad Jizerou, ale z důvodu nedostatku sněhu byly přeloženy 3 závody na běžecké tratě na Horní Mísečky. 

Trénink biatlonistů

4. 3. 2020

Informace o SP v biatlonu na stránkách BiathlonNMNM

Veškeré dění o biatlonových závodech ve Vysočina Areně najdete na webové stránce www.biathlonnmnm.cz, spolu s biatlonovou facebookovou stránkou Biathlon NMNM a Instagramem BiathlonNMNM (@biathlonnmnm.cz), kde najdete vše, co by vás ohledně Světového poháru mohlo zajímat.

Arena

2. 3. 2020

Vysočina Arena je uzavřena pro diváky. Oficiální vyjádření Organizačního výboru SP v biatlonu v Novém Městě na Moravě

V pondělí v 9:00 hodin ráno rozhodla Bezpečnostní rada státu vlády České republiky o uzavření VII. kola BMW IBU Světového poháru v Novém Městě na Moravě pro diváky.

Tribuna

2. 3. 2020

Oficiální prohlášení Mezinárodní biatlonové unie

Vážení biatlonoví přátelé, níže naleznete prohlášení Mezinárodní biatlonové unie (IBU) k prohlášení České bezpečnostní rady uzavřít VII. kolo BMW IBU Světové poháru v biatlonu v Novém Městě na Moravě pro diváky. 

Uzavření Vysočina Areny platné od 22.2. od 9:30

21. 2. 2020

UZAVŘENÍ VYSOČINA ARENY 22. 2. - 9. 3. 2020

Vzhledem k nepříznivému počasí a nutnosti připravit Vysočina Arenu na nadcházející světový pohár v biatlonu bude areál od soboty 22. 2. od 9:30 hodin pro veřejnost zcela uzavřen. 

Poslední možnost lyžování je tedy sobotní ráno 22. února mezi 7:00 - 9:30. Znovuotevření Vysočina Areny veřejnosti bude až v týdnu od 9. března v závislosti na aktuálních podmínkách a stavu tratí.

Platí přísný zákaz vstupu jak na stadion, tak i lyžařské tratě. Tratě i stadion budou střeženy pořádkovou službou, která v případě nerespektování zákazu bude neprodleně kontaktovat P ČR.

Prosíme pomozte nám respektováním pokynů zdárně připravit sp v biatlonu 2020.

« Předchozí 1 2 3 4 23 45 67 89 Následující »

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín