Články

Světový pohár v biatlonu

26. 3. 2015

Panoramatická videoprohlídka z SP v biatlonu 2015

Letošní mimořádně povedený víkend v Novém Městě na Moravě přinesl mnoho akce, radostí i zklamání, novinek i medailí, diváků a také světovou premiéru párových smíšených štafet. V průběhu SP v NMNM zaplnilo Vysočina arénu na sto tisíc diváků.

Birell Bike Vysočina Maraton

10. 3. 2015

Registrace maratonu i MTB Night Race spuštěna!!!

Letošní Světový pohár horských kol v novoměstské Vysočina Areně se blíží mílovými kroky. S ním jsou nedílně svázány i 2 sportovní podniky určené pro širokou sportovní veřejnost - klasický MTB maraton BIRELL Bike Vysočina na 53 km a zcela unikátní večerní klání na osvětlených biatlonových tratích - TOI TOI MTB Night Race! Registrace na oba tyto podniky byla právě spuštěna...

Jan Vastl letos obléká dres italského Bianchi

9. 3. 2015

Premiéra v dresu mezinárodního týmu bikerovi Janu Vastlovi vyšla

Sezona horských kol se pomalu ale jistě dává do pohybu, čeští bikeři se postupně rozjíždí a v prvních letošních startech testují svou formu...

Jaroslav Kulhavý na Kypru 2015

26. 2. 2015

Čeští bikeři zahajují důležitou předolympijskou sezonu

Jaroslav Kulhavý, Jan Škarnitzl, Ondřej Cink nebo Kristián Hynek – většina předních českých bikerů v těchto dnech už naplno dupe do pedálů, aby se poprali o první body do světového žebříčku. Všichni směřují úsilí k prvnímu vrcholu sezóny, kterým pro ně bude zahajovací závod letošního ročníku Světového poháru v Novém Městě na Moravě (22. - 24. 5. 2015).

Vysočina Arena

2. 3. 2015

Informace o provozu ve Vysočina Aréně pro následující období

Od úterý 3.3. je otevřena NEOMEZENĚ, v sobotu 7. 3. se veřejnosti kvůli konání závodů otevře až od 14 hodin. Neomezený vstup platí až do víkendu 21. - 22. 3., kdy je VA opět uzavřena pro závody biatlonových center - SCM Open. 

Zlatá lyže

15. 2. 2015

Rypl a Moravcová vyhráli závod o Zlatou lyži

Dvaadvacetiletý Miroslav  Rypl z Dukly Liberec zvítězil v závodě o Zlatou lyži v Novém Městě na Moravě, který byl součástí Slavic Cupu. V běhu na 15 km klasicky Rypl porazil o více než půlminutu svého oddílového kolegu Jacoba Tonyho Kordače. V závodě žen na 10 kilometrů získala prvenství jednatřicetiletá Klára Moravcová ze Ski Jablonec. Druhá skončila se ztrátou deseti sekund vítězka sobotního sprintu Sandra Schützová z Dukly Liberec. 

« Předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25 Následující »

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Mediální partneři

MF DNES ČT Sport Český rozhlas Radiožurnál MTBS Velo - cyklistická revue iDNES MBAction

Dodavatelé

Tiskárna Helbich E-on SunInvent

Za podpory

Město NMNM Masarykova universita - fakulta sportovních studií Český svaz cyklistiky