AKTUALITY

Zpět na přehled aktualit

Rekonstrukce Vysočina Areny v roce 2023

Ve Vysočina Areně budou v roce 2023 nadále probíhat stavební práce v souvislosti s rekonstrukcí a modernizací areálu pro MS v biatlonu 2024. Z tohoto důvodu bude letní provoz areálu omezen. Před návštěvou areálu prosím vždy sledujte kalendář s rozpisem, kde budeme vždy vedle informací o hodinách pro veřejnost v poznámkách k událostem zveřejňovat i aktuální místa, která je možné využívat.

Je možné v současnosti využít asfaltové tratě?

V dubnu je stále ještě na tratích sníh a bude nezbytné provést jejich tradiční úklid po zimní sezóně. Od května máme opět v plánu zpřístupnit k tréninku na kolečkových lyžích část asfaltových tratí nad tubusy, kde bude připraven okruh o délce 1,4 km.

Světový pohár horských kol

SP v MTB se uskuteční a areál bude připraven tak, aby akce mohla proběhnout. Termín akce je 11. – 14. května a veškeré informace najdete na webu závodu.

A co singletracky?

Omezení se nedotknout provozu na singletracích a pumptracku. I zde je však potřeba zvýšené ostražitosti s ohledem na pohyb lesní techniky svážející z lesa Ochoza kalamitní kůrovcovou těžbu. Informace o cyklistických aktivitách ve Vysočina Areně jsou dostupné na webu www.vysocina.bike

Podrobné informace k rekonstrukci areálu si můžete prohlédnout v článku na našem webu.

Rekonstrukci Vysočina Areny pro MS v biatlonu 2024 podpořil Kraj Vysočina