Články

Remerx Merida Team Kolín

20. 5. 2014

Kolínští se úspěšně chystají na Světový pohár

Výbornými výsledky se prezentovali závodníci Remerx-Merida Teamu Kolín na nedělním závodě českého poháru v Bedřichově. Tomáš Paprstka skončil mezi elitou třetí a ovládl kategorii U23, Filip Eberl dojel v silné konkurenci závodu C1 šestý. „Do formy se dostávají právě včas. Jeden z vrcholů sezóny, světový pohár v Novém Městě je za pár dní,“ konstatuje manažer týmu Jan Slavíček.

Diváci v Aréně

20. 5. 2014

NOVÉ MĚSTO SVOLÁVÁ FANOUŠKY: POJĎME VYTVOŘIT REKORD!

Nové Město na Moravě, 20. května 2014 – Nejhlasitější fandění při cyklistickém závodě. Takový rekord vytvoří v neděli 25. května fanoušci při závodech světového poháru horských kol. Měření bude provádět Birell, partner českého závodu světového poháru MTB. Vytvoření rekordu je další motivací pro fanoušky, aby v Novém Městě vytvořili skvělou atmosféru a pomohli tak organizátorům získat vytoužené pořadatelství světového šampionátu v roce 2016, o které usiluje i německý Albstadt. Pokud Česká republika pořadatelství získá, věnuje Birell na oslavu 2016 nealko piv.

Diváci

20. 5. 2014

Přijďte podpořit do Vysočina Areny české jezdce

Nadcházející třetí závod letošního Světového poháru v Novém Městě bude důležitý pro české jezdce z pohledu výsledkové listiny a bodového zisku do seriálu. Neméně významný bude ale i pro pořadatele, kteří jsou nejvážnějším uchazečem o pořádání mistrovství světa horských kol v roce 2016. Jedním z hlavních ukazatelů při rozhodování místa konání šampionátu bude i divácká kulisa...

PT

17. 5. 2014

SERVIS KOL PRO ÚČASTNÍKY BIRELL BIKE VYSOČINA MARATONU

Pro ty z Vás, kteří ještě nejsou rozhodnutí, jestli se účastnit letošního svěťáku také aktivně v sedle kola, máme další pádný důvod, proč ANO! Více si přečtěte v článku a nezapomeňte, že ještě do 21. května 2014 dostanete k registraci na Birell Bike Vysočina Maraton i celovíkendové vstupné PÁ - NE na Světový pohár + doprovodný program ZDARMA!

Ondřej Cink, Pietermaritzburg 2014

16. 5. 2014

Cink touží v Novém Městě po medailovém umístění

S odvážným plánem umístit se na stupních vítězů vstoupí do domácího závodu Světového poháru v Novém Městě Ondřej Cink. Momentálně šestý muž pořadí Světového poháru se chce pokusit vylepšit loňský výsledek. Ve svém premiérovém startu v kategorii elite dojel šestý. 

Cink + Nesvadba trénink

14. 5. 2014

Nesvadba: "Trať je po fyzické stránce těžší"

První trénink na nové trati ve Vysočina Areně podstoupil kromě Ondřeje Cinka také Jan Nesvadba, který se chystá právě v Novém Městě na Moravě ke své premiéře ve Světovém poháru mezi dospělými. Před rokem skončil na zdejších tratích jedenáctý; ještě v kategorii do 23 let. Letos už věkem dosáhl na kategorii elite, první dva závody Světového poháru v Jihoafrické republice a v Austrálii z ekonomických důvodů vynechal.