Ve dnech od 6. do 12. února 2017 bude Vysočina Arena otevřena veřejnosti v následujících hodinách.

úterý - čtvrtek 7. - 9. únpra 12:00 - 14:30 / 18:00 - 20:00
pátek  10. únpra 12:00 - 14:30
sobota 11. února 12:00 - 17:00
neděle 12. února 16:00 - 18.00

Prosíme, respektujte stanovené časy a pokyny týkající se lyžování veřejnosti ve Vysočina Areně.

V neděli 12. února od 14:00 budou ve Vysočina Areně probíhat dětské párková závody v běhu na lyžích a Vysočina Arena bude do 16:00 veřejnosti uzavřena.

Neomezujte tréninkovou činnost a nevstupujte do stopy mimo časy stanovené pro lyžování veřejnosti!

9. 2. 2017

Pozvánka: Dětské párkové závody ve Vysočina Areně!

Jste o tomto víkendu na Vysočině? Máte děti ve věku 3 - 12 let? Chtěli byste se s nimi podívat k nám do Vysočina Areny a užít si společně sportovní odpoledne? Pak máte jedinečnou příležitost. Již tuto neděli, tj. 12. února pořádá náš klub SK Nové Město na Moravě tradiční párkové závody pro děti. Tratě v délce 50m až 1 km jsou rovnoměrně rozděleny mezi jednotlivé věkové kategorie.

Milan Žemlička a Ondřej šantora v cíli stíhacího závodu.

5. 2. 2017

Davidová a Žemlička vyhráli stíhačku

Závěrečný den otevřeného mistrovství Evropy juniorů v biatlonu skončil ve Vysočina Aréně jednoznačným úspěchem českých barev. Ve stíhacím závodě žen si připsala po sobotním vítězství ve sprintu Markéta Davidová prvenství i ve stíhačce. Závod juniorů zcela ovládli čeští biatlonisté. Vyhrál Milan Žemlička před Ondřejem Šantorou. A do nejlepší osmičky se dostali ještě šestý Jakub Procházka a osmý byl Jakub Švrtecký. Závody provázela výborná divácká kulisa, na tribuně bylo zhruba tři tisíce diváků.

Milan Žemlička skončil ve sprintu znovu 5.

5. 2. 2017

Žemlička doběhl opět pátý

e sprintu juniorů ME v Novém Městě na Moravě zopakoval svůj  výkon z vytrvalostního závodu Milan Žemlička. Na střelnici chyboval pouze jednou a ve Vysočina Areně si doběhl stejně jako na patnáctikilometrové trati pro páté místo. Do elitní desítky se vešel také devátý Jakub Procházka. V popředí výsledkové listiny doběhli i 17. Ondřej Šantora a 19. Jakub Štvrtecký. Do nedělní stíhačky postoupil z 36. místa také letohradský dorostenec Tomáš Mikyska. Smolařem se stal Dominik Štulík, který je prvním nepostupujícím do stíhacího závodu. Do šedesátky pro stíhací závod mu scházelo jen devět desetin sekundy. Vyhrál Nikita Poršněv z Ruska před Rakušanem Sebastianem Trixlem a Antonem Dudčenkem z Ukrajiny.
Markéta Davidová je juniorskou mistryní Evropy 2017.

4. 2. 2017

Davidová je mistryní Evropy ve sprintu

Markéta Davidová potvrdila roli favoritky sprintu. Na evropském šampionátu Novém Městě na Moravě vybojovala zlatou medaili! Její úspěch opět podtrhla Simona Maříková, která po bezchybné střelbě obsadila šesté místo. Pro stříbro si na 7,5 km dlouhé trati doběhla Valerija Vasněcovová z Ruska, z bronzu se raduje Polka Kamila Žuková.

3. 2. 2017

Mladí biatlonisté se pokusí o víkendu rozšířit sbírku úspěchů

S vyhlídkami na úspěch vstoupí čeští junioři do závěrečných dvou dnů otevřeného mistrovství Evropy v Novém  Městě na Moravě. Po pátečním volnu je v sobotu od 10:00 na pořadu sprint juniorek na 7,5 km a od 13:00 tatáž disciplína juniorů na 10 km. Program zakončí v neděli ve stejných časech atraktivní stíhací závody.

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 13 26 38 50 Následující »