Články

Soutěž o zájezd na finále SP

4. 3. 2014

Vyhrajte zájezd do Norska na finále světového poháru v biatlonu

Zažijte úžasnou atmosféru  slavného Holmenkollenu, kde vloni Ondřej Moravec vyhrál svůj první závod světového poháru,  a buďte při korunovaci krále a královny biatlonové sezóny 2013/2014.

SP-ZlataLyze2013_nedele_35

12. 1. 2014

Norway and Russia take Team Sprints in Nove Mesto

Maiken Caspersen Falla and Ingvild Flugstad Oestberg are winners again in the ladies' team sprint in the Czech Republic.  They won in Liberec one year ago and again today in Nove Mesto.  For the men it was a repeat of the Asiago podium with Russia I just out sprinting Norwegian team's 1 and 2 on the homestretch for the victory.

Start štafety mužů

4. 2. 2014

Štafeta mužů skončila až devátá

Černý den českých štafet. Tak lze označit z pohledu české reprezentace závěrečný den mistrovství Evropy v Novém  Městě na Moravě. Kvarteto Lukáš Kristejn, Matěj Krupčík, Michal Žák a Michal Krčmář obsadilo deváté místo.

73_4-200-200-square

11. 1. 2014

Randall and Ustiugov dominate in Nove Mesto sprints

Kikkan Randall (USA) and Sergey Ustiugov (RUS) were victorious in Nove Mesto free technique sprints. Both found the podium before Christmas in Davos the last World Cup free technique sprint competition (not including Tour de Ski), but this time they both found the top step of the podium.  For each it was their first win of the season and the first ever World Cup win for Ustiugov.

Nástup týmů na květinový ceremoniál s vítěznými Běloruskami v čele.

4. 2. 2014

Závod ženských štafet vyhrály Bělorusky

Titul mistryň Evropy v závodě štafet žen na 4x6 kilometrů získaly Bělorusky v sestavě Irina Krjuková, Ala Talkachová, Aksana Šimanovičová a Nastasia Kalinová. V cíli měly náskok 35,3 sekundy před Německem a 1:35,1 před Norskem. Favorizované Rusky vyšly medailově naprázdno a až na šestém místě skončily další favoritky z Ukrajiny.