Články

Vyhlášení výsledků U23

23. 5. 2015

Závod žen U23 ovládla švédka Rissveds

Úvodní závod Světového poháru horských kol v Novém Městě na Moravě vyhrála švédská závodnice Jenny Rissveds. Svěřenkyně legendárního Thomase Frischknechta si poradila s loňskou vítězkou novoměstského závodu Francouzkou Margot Moscheti, která skončila druhá se ztrátou 42 vteřin. Bronzový stupínek obsadila reprezentantka Spojených států Katy Courtney.

23. 5. 2015

Startovní listiny nedělních závodů

V neděli je na programu nejprve závod mužů do 23 let (9:00). Následně již přijdou na řadu ženy elite (11:15) a po obědě také muži elite (14:15). Všechny startovní listiny jsou ke stažení v článku...

Start Birell Bike Vysočina Maratonu

23. 5. 2015

Program ve Vysočina Aréně odstartoval Birell Bike Vysočina Maraton

Závodní program ve Vysočina Aréně odstartoval Birell Bike Vysočina Maraton už v 9 hodin ráno. Na start 55 kilometrové trasy se postavilo necelých 700 bikerů, kterým kraloval Filip Adel (Superior MTB). Mezi ženami zvítězila Denisa Stodůlková (Petr Čech Sport).

Omezení na singletracku

23. 5. 2015

Víkendové omezení na singletracku

V rámci Světového poháru horských kol dochází k drobnému omezení provozu na sigletracích - modrý a zelený trail budou v rámci závodního víkendu uzavřeny pro veřejnost. Prosíme, respektujte v rámci vlastní bezpečnosti toto omezení. Ostatní traily jsou v provoze bez omezení... Podívejte se na plán omezení v tomto článku.

Dušan Kožíšek

23. 5. 2015

Dušan Kožíšek na startu Toi Toi MTB Night Race 2015

Večerního exhibičního závodu TOI TOI MTB Night Race se vedle celé řady amatérských a poloprofesionálních sportovců zúčastní také Dušan Kožíšek, známý český běžec na lyžích. Pojede v dresu týmu WSM ROHOZEC AMULET.

 

23. 5. 2015

startovka ženy U23‏

Prvním, kdo otevře Světový pohár horských v disciplíně cross country budou zítra v 16:30 ženy do 23 let. V 51 členném pelotonu bude Česká republika zastoupena čtyřmi závodnicemi: Vendulou Kuntovou, Barborou Průdkovou, Elen Vaníčkovou a Denisou Bartizalovou.