Články

4. 10. 2018

Pozvánka na Běh Ochozou 2018

V sobotu 6. října se ve Vysočina Areně uskuteční tradiční běžecký závod Běh Ochozou. Trasy letos nově povedou i po klasických lyžařských tratích nad rozcestím U Buku.
 
Závod je určen pro všechny věkové kategorie - muže i ženy. Tratě mají délku od 100 m pro nejmenší běžce (narozené 2013 a mladší) po 10 km pro juniory, muže/ženy a veterán(k)y. Přesný rozpis tratí i s plánky a další informace k závodu najdete v propozicích.
 
Prezence a výdej čísel v sobotu 6. října od 8:00 v přízemí administrativní budovy SK.
  
Registrace předem možná prostřednictvím online formuláře.

1. 10. 2018

Novoměstští lyžaři zářili na MČR na kolečkových lyžích v Liberci

Liberecký Vesec ve dnech 28. a 29. září tradičně hostil Mistrovství České republiky v běhu na kolečkových lyžích. Závody jsou vždy poslední prověrkou letní přípravy a schází se zde silná konkurence z celé ČR a mnohdy i zahraničí. V pátek 28. září byly na pořadu sprinty, na které v sobotu navázaly vytrvalostní závody. A jak si vedli reprezentanti našeho klubu? Na výbornou!

čti dále...

25. 9. 2018

MTB Pohár Drahanské vrchoviny jde do finále v NMNM. Již tento pátek!

MTB Superior – Colorprofi Pohár Drahanské vrchoviny, kterého se letos koná už 17. ročník, vyvrcholí posledním, jedenáctým závodem ve Vysočina Aréně na tento sváteční pátek, 28. září 2018. Regionální série, jejíž převážnou většinu závodů pořádají obce na Drahanské vrchovině, je závodem horských kol skutečně pro všechny věkové kategorie: od nejmenších a nejmladších jezdců, kteří startují na odrážedlech až po kategorii veteránů na 50 let.

10. 9. 2018

Za Janem Blažíčkem

Když jsme v únoru letošního roku ve Vysočina aréně slavili  v dobré náladě všech přítomných 90. narozeniny mistra sportu Jana Blažíčka, nikdo z přítomných nepředpokládal, že se budeme s Honzou v pátek 31. srpna 2018 v obřadní síni na Zelené hoře loučit.

10. 9. 2018

Nebojte se kolečkových lyží! Zkuste kurz s Bárou Tomešovou a Honzou Burianem

Kolečkové lyže už dávno neslouží k letnímu tréninku jen špičkovým běžkařům. Čím dál častěji se na "kolce" postaví i milovníci bílé stopy, kteří si v posledních slabších zimách dostatečně neužili sněhu nebo aktivní sportovci, pro něž jsou kolečkové lyže skvělou fyzickou přípravou pro jakýkoli sport.

29. 8. 2018

Závody na kolečkových lyžích, inline bruslích a koloběžkách? To je RVYTO! ve Vysočina Areně

Sotva utichly poslední výstřely biatlonistů na mistrovství světa a hned už se zase ve Vysočina Areně něco děje. Tentokrát však nemusíte jenom fandit, ale můžete se i sami zúčastnit!

 

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 20 39 57 76 Následující »