Články

4. 9. 2017

Náborový den biatlonu ve Vysočina Areně

Máte děti ve věku od 7 let? Rádi byste, aby se naučili biatlonu a dalším sportům v super partě super kamarádů a odnesli si spousty dovedností do dalšího života? 

Pak právě vám a vašim dětem je určen náborový den do oddílu biatlonu při SK Nové Město na Moravě, který se uskuteční ve středu 13. září od 16:00.

28. 6. 2017

Změna provozní doby - léto 2017

Věnujte prosím pozornost změně provozní doby Vysočina arény na léto 2017, která vejde v platnost v sobotu 1.7. a platit bude až do 3.9. Tato změna se týká jak hodin pro organizovanou činnost, tak rovněž pro veřejnost. Rozpis celých prázdnin naleznete v sekci Kalendář akcí a provozní doba. Před návštěvou arény věnujte vždy pozornost případným změnám ve vyhrazených časech.

 

Více novinek dále v článku

3. 6. 2017

Kvalifikační závod v letním biatlonu

O slunném víkendu, 27.-28.května 2017, proběhly v areálu Vysočina Arény kvalifikační regionální závody žactva, dorostu a dospělých, uspořádané Sportovním klubem NMnM a Střelkou Brno.

Téměř 150 závodníků, od přípravky po veterány, absolvovalo sobotní sprint a nedělní závody s hromadným startem.

2. 6. 2017

SP v běhu na lyžích se v roce 2018 v Novém Městě neuskuteční

Závody Světového poháru v běhu na lyžích se v Novém Městě na Moravě v příští sezoně neuskuteční. Svaz lyžařů považoval pořádání akce za rizikové vzhledem k současné situaci na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Více informací na serveru iDnes.cz nebo na stránkách SLČR

booked

1. 6. 2017

volné termíny na léto zaplněny

Volné termíny pro léto 2017 pro pořádání výcvikových táborů a závodů jsou již zaplněny. Potvrzení objednaných termínů proběhne na základě Vašich požadavků zaslaných do dnešního dne na oficiální email trenink@zlatalyze.cz. V případě dotazů nás kontaktujte.

25. 4. 2017

Zemřel RNDr. Václav Kubica

V pondělí 18. dubna 2017 zemřel ve věku  71 roků RNDr. Václav Kubica,  jeden z prvních profesionálních trenérů  tehdejšího Střediska vrcholového sportu mládeže v Novém Městě na Moravě.  Narodil se v Novém Městě a jako každý novoměšťák v mládí lyžoval.