Články

Jaroslav KUlhavý na čele dětského pelotonu při akci Kolo pro život v roce 2017.

26. 9. 2017

Biker Kulhavý se představí opět v Novém Městě

Olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý ozdobí tuto sobotu a neděli akci Kolo pro život, která zavítá do Vysočina Areny v Novém Městě na Moravě. Jeden z nejlepších světových bikerů si přijede nejen závodit, ale zúčastní se i autogramiády, ukáže svou stříbrnou medaili z letošního mistrovství světa a bude se věnovat i nejmladším závodníkům.

18. 9. 2017

Pozvánka na Valnou hromadu SK Nové Město na Moravě

Vážení členové Sportovního klubu. V odkazu najdete PDF dokument s pozvánkou na Valnou hromadu Sportovního klubu Nové Město na Moravě, která se svolává na pátek 6. října 2017 v 17:00 do sídla SK v Novém Městě na Moravě - ul. Vlachovická čp. 1200 (budova Office Area), zasedací místnost v I. patře.

4. 9. 2017

Náborový den biatlonu ve Vysočina Areně

Máte děti ve věku od 7 let? Rádi byste, aby se naučili biatlonu a dalším sportům v super partě super kamarádů a odnesli si spousty dovedností do dalšího života? 

Pak právě vám a vašim dětem je určen náborový den do oddílu biatlonu při SK Nové Město na Moravě, který se uskuteční ve středu 13. září od 16:00.

28. 6. 2017

Změna provozní doby - léto 2017

Věnujte prosím pozornost změně provozní doby Vysočina arény na léto 2017, která vejde v platnost v sobotu 1.7. a platit bude až do 3.9. Tato změna se týká jak hodin pro organizovanou činnost, tak rovněž pro veřejnost. Rozpis celých prázdnin naleznete v sekci Kalendář akcí a provozní doba. Před návštěvou arény věnujte vždy pozornost případným změnám ve vyhrazených časech.

 

Více novinek dále v článku

3. 6. 2017

Kvalifikační závod v letním biatlonu

O slunném víkendu, 27.-28.května 2017, proběhly v areálu Vysočina Arény kvalifikační regionální závody žactva, dorostu a dospělých, uspořádané Sportovním klubem NMnM a Střelkou Brno.

Téměř 150 závodníků, od přípravky po veterány, absolvovalo sobotní sprint a nedělní závody s hromadným startem.

2. 6. 2017

SP v běhu na lyžích se v roce 2018 v Novém Městě neuskuteční

Závody Světového poháru v běhu na lyžích se v Novém Městě na Moravě v příští sezoně neuskuteční. Svaz lyžařů považoval pořádání akce za rizikové vzhledem k současné situaci na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Více informací na serveru iDnes.cz nebo na stránkách SLČR