Články

31. 1. 2017

Biatlonistka Davidová bude největší českou nadějí na ME juniorů

Biatlonistka Markéta Davidová bude největší českou nadějí na mistrovství Evropy juniorů, které je na programu od 2. do do 5. února v Novém Městě na Moravě. Dvacetiletá závodnice SKP Kornspitz už dokázala bodovat ve sprintu Světového poháru v Ruhpoldingu, kde před dvěma týdny doběhla na 28. místě. Startovala také koncem prosince ve Světovém poháru v Novém Městě. Ve výběru českých juniorů má největší zkušenosti letohradský Milan Žemlička, člen bronzové juniorské štafety z mistrovství světa 2016 v Rumunsku.

Eliška Holcová a Barbora Janíčková na podiu při nedělním závodu klasickým stylem.

27. 1. 2017

ČP ve Vysokém nad Jizerou

O víkendu ve dnech 21.- 22.1. se konal ve Vysokém nad Jizerou první letošní žákovský republikový závod v běhu na lyžích. Na tento závod odjelo z našeho SK NMNM 6 starších žákyň – Eliška Holcová, Barbora Janíčková, Vendula Peňázová, Markéta Košetická, Veronika Střešňáková a Patricie Srnská. Z důvodu nemoci se závodů nemohli zúčastnit Iva Vránová a Petr Michut.

26. 1. 2017

Úspěšné MČR v běhu na lyžích 2017 pro SK NMNM

I když první den MČR připadl na pátek 13. tak pro SK NMNM byl velice úspěšný! Třídenní program MČR v Novém Městě na Moravě zahájily vyřazovací boje ve Sprintu. V kategorii ml. Dorostonek vyhrála Gabriela Masaříková a na druhém místě skončila Marta Slonková. O vítězství mezi holkami musela rozhodnout až cílová fotografie.  V kategorii ml. Dorostenek dále skončila Kateřina Elicerová na devátém místě a Barbora Tůžová na 7 místě. V mladších ani starších dorostencích se nepovedlo naším klukům postoupit z kvalifikace. Jan Hájek obsadil 51. místo, Patrik chlubna 33. místo (od postupu ho dělilo pět desetin) a Zdeněk Tulis 34. místo. V Kategorii st. Dorostenky obsadila Aneta Trávníčková 10. místo a v kategorii junioři obsadil Jan Lavička 8. místo.

25. 1. 2017

HODINY PRO VEŘEJNOST OD 23. 1. 2017 - 5. 2. 2017

Ve dnech od 9. ledna do 15. ledna 2017 bude Vysočina Arena otevřena veřejnosti v následujících hodinách.

pondělí 23. ledna 12:00 - 14:30
úterý - čtvrtek 24. - 26. ledna 12:00 - 14:30 / 18:00 - 20:00
pátek  27. ledna 12:00 - 14:30
sobota 28. ledna 11:00 - 17:00
neděle 29. ledna 12:00 - 17.00

Ve dnech 30. ledna - 5. února bude Vysočina Arena uzavřena z důvodu konání MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ V BIATLONU.

Prosíme, respektujte stanovené časy a pokyny týkající se lyžování veřejnosti ve Vysočina Areně.

Neomezujte tréninkovou činnost a nevstupujte do stopy mimo časy stanovené pro lyžování veřejnosti!

17. 1. 2017

Zlatá lyže 2017 putuje na Slovensko zásluhou Mlynára

Nejúspěšnějším závodníkem úvodních dvou dnů mistrovství České republiky se stal osmadvacetiletý slovenský reprezentant Peter Mlynár. Vyhrál ve Vysočina Aréně sprint a o den později i závod na 10 kilometrů klasickou technikou. Ten byl současně 79. ročníkem Zlaté lyže. Na stupních vítězů obdržel Mlynár malou repliku této cenné trofeje z ryzího zlata z rukou místostarosty Nového Města Stanislava Marka.

16. 1. 2017

HODINY PRO VEŘEJNOST OD 16. 1. 2017 - 22. 1. 2017

pondělí 16. ledna 12:00 - 14:30
úterý - čtvrtek 17. - 19. ledna 12:00 - 14:30 / 18:00 - 20:00
pátek  20. ledna 12:00 - 14:30

sobota - neděle 21. - 22. ledna bude Vysočina Arena uzavřena z důvodu konání Prologu seriálu závodů v běhu na lyžích pro veřejnost STOPA PRO ŽIVOT (sobota 21. ledna) a Přeboru Jihomoravského kraje v běhu na lyžích (neděle 22. ledna).