Články

10. 9. 2018

Za Janem Blažíčkem

Když jsme v únoru letošního roku ve Vysočina aréně slavili  v dobré náladě všech přítomných 90. narozeniny mistra sportu Jana Blažíčka, nikdo z přítomných nepředpokládal, že se budeme s Honzou v pátek 31. srpna 2018 v obřadní síni na Zelené hoře loučit.

10. 9. 2018

Nebojte se kolečkových lyží! Zkuste kurz s Bárou Tomešovou a Honzou Burianem

Kolečkové lyže už dávno neslouží k letnímu tréninku jen špičkovým běžkařům. Čím dál častěji se na "kolce" postaví i milovníci bílé stopy, kteří si v posledních slabších zimách dostatečně neužili sněhu nebo aktivní sportovci, pro něž jsou kolečkové lyže skvělou fyzickou přípravou pro jakýkoli sport.

29. 8. 2018

Závody na kolečkových lyžích, inline bruslích a koloběžkách? To je RVYTO! ve Vysočina Areně

Sotva utichly poslední výstřely biatlonistů na mistrovství světa a hned už se zase ve Vysočina Areně něco děje. Tentokrát však nemusíte jenom fandit, ale můžete se i sami zúčastnit!

 

27. 8. 2018

Parádní atmosféra a kupa medailí. Letní MS v NMNM nadchlo

Že biatlon v létě netáhne? Prodloužený víkend v Novém Městě na Moravě prokázal pravý opak. Mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích jen potvrdilo, že česká biatlonová horečka trvá.

26. 8. 2018

Parádní tečka! Ve stíhacím závodě vítězí Moravec před Krčmářem

Jsou si kvit. Spolubydlíci z pokoje Ondřej Moravec a Michal Krčmář ovládli i druhý individuální závod na Mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích. Ve stíhačce si jen prohodili pořadí a potěšili více než osm a půl tisíce diváků ve Vysočina Areně. Byla to fantastická tečka za fantastickým šampionátem.

26. 8. 2018

Dočkala se! Veronika Vítková je mistryní světa ve stíhacím závodě

Tohle byla ta nejlepší náplast na čtvrté místo ze sprintu. Veronika Vítková předvedla ve stíhacím závodě parádní výkon a vybojovala premiérové individuální zlato z Mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích. Povedený český závod podtrhla umístěním v elitní desítce Jessica Jislová.

« Předchozí 1 2 3 4 20 39 58 77 Následující »