Články

31. 7. 2019

Vysočina Arena Tour seriálu Kolo pro život (10. – 11. 8. 2019)

Desátý závod Kola pro život 2019 nabídne skvělý cyklistický „fesťák“ v novoměstské Areně. Kromě tradiční sportovní náplně a 4. ročníku veletrhu Test & Expo je připravená řada novinek: UCI maratonská trasa A, Gravel & MTB Rallye Vysočina, závod elektrokol E-bike Eliminátor, orientační závod na kolech Family Advanture a mistrovské dětské závody ČT :D Junior Trophy. Do všech závodů se můžete hlásit ZDE

12. 7. 2019

Výborné výsledky mladých biatlonistů na LODM

Skvělými výkony se blýskli mladí biatlonisté SK NMNM reprezentující Kraj Vysočina na Hrách letní Olympiády dětí a mládeže v Libereckém Kraji na konci června.

Biatlonové závody hostilo tréninkové středisko biatlonu v Břížkách v Jablonci nad Nisou, které nabídlo běžecky náročné a krásné tratě, které důkladně prověřily připravenost mladých biatlonistů.

2. 7. 2019

Novoměstský skokan Viktor Polášek mistrem republiky!

V neděli se konalo ve Frenštátě pod Radhoštěm mistrovství České republiky ve skoku na lyžích na středním můstku. Z vítězství mezi muži se raduje Viktor Polášek, který potvrdil na začátku letní sezony fantastickou formu. 

29. 6. 2019

Polášek má výbornou formu, po Lomnici vyhrál i v Rožnově.

Lepší vstup do nové sezony si novoměstský skokan Viktor Polášek sotva mohl přát. Po svém vítězství v tradiční Velké ceně města Lomnice nad Popelkou, která se konala v půli června, vyhrál i druhý český letní závod. S náskokem téměř patnácti bodů ovládl 61. ročník klání O pohár starosty ve skoku na lyžích v Rožnově pod Radhoštěm. Druhý skončil František Holík, třetí příčku obsadil Vojtěch Štursa. 

19. 6. 2019

Vysočina Arena Night Trail Run již tuto sobotu

Je jedno, jak rychle běžíš. Je jedno, co máš na sobě. Důležité je, že běžíš!  …toto je hlavni motto seriálu Gemini Night Trail Run 2019, který ve svém 4. ročníků zavítá i do Vysočina Areny. 

Program startuje již tuto sobotu 22. června 2019, kdy v 19 hodin vyběhnou účastníci rodinného charitativního běhu, jehož výtěžek bude věnován 5-ti letému Vítkovi ze Zubří, který trpí dětskou mozkovou obrnou. V tomto běhu na 500m obdrží všechny děti dřevenou pamětní medaili a občerstvení v cíli.

1. 6. 2019

Letní sezóna zahájena!

Úklid po úspěšném světovém poháru na horských kolech ve Vysočina aréně finišuje! Od příštího týdne bude Vysočina aréna opět připravena pro bruslaře, lyžaře a biatlonisty. Více informací v článku.

« Předchozí 1 2 3 4 21 41 61 81 Následující »