16.8.2018 09:54:53

Na letním MS se představí 255 biatlonistů z 28 zemí (seznam přihlášených)

Mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích se zúčastní biatlonisté a biatlonistky z 28 zemí. V Novém Městě na Moravě nebude chybět česká špička, ani řada zahraničních hvězd.

Vrcholu biatlonového léta se od 24. do 26. srpna zúčastní 78 mužů, 52 žen, 67 juniorů a 58 juniorek. Vstup na všechny závody je zdarma.

 

 

Seznam přihlášených:

Upozornění: U některých zemí se můžou jména měnit. Např. český tým ještě čekají nominační závody, a tak je níže uvedená sestava pouze provizorní.

Arménie

Ženy (1): Anna Mchitarjanová

Belgie

Muži (2): Florent Claude, Michael Rösch

Bělorusko

Junioři (5): Iľja Ausejenka, Kiryl Cjuryn, Roman Čepyžov, Dzmitry Lazuski, Aljaxandr Mackevič

Juniorky (3): Volha Haurylkinová, Iryna Hubickajová, Natallja Karnickajová

Bulharsko

Muži (4): Krasimir Anev, Dimitar Gerdžikov, Vladimir Iliev, Anton Sinapov

Junioři (1): Kristijan Stojanov

Česká republika

Muži (6): Michal Krčmář, Tomáš Krupčík, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Adam Václavík, Milan Žemlička

Ženy (6): Lucie Charvátová, Ludmila Horká, Jessica Jislová, Eva Puskarčíková, Anna Tkadlecová, Veronika Vítková

Junioři (6): Vítězslav Hornig, Mikuláš Karlík, Ondřej Mánek, Jonáš Mareček, Tomáš Mikyska, Jakub Štvrtecký

Juniorky (6): Markéta Davidová, Iva Křižovičová, Petra Suchá, Eliška Svobodová, Eliška Teplá, Tereza Voborníková

Dánsko

Muži (2): Jens Hulgaard, Kristian Wulff

Estonsko

Muži (2): Martin Remmelg, Rene Zahkna

Ženy (3): Meril Beilmannová, Grete Gaimová, Tuuli Tomingasová

Junioři (2): Klaus Mark Kolpakov, Mart Vsivcev

Finsko

Ženy (1): Mari Ederová

Chorvatsko

Muži (1): Krešimir Crnković

Ženy (1): Nika Blaženicová

Juniorky (1): Anika Kožicaová

Japonsko

Muži (5): Kazuki Bajšo, Kazuja Inomata, Tsukasa Kobonoki, Kosuke Ozaki, Mikito Tačizaki

Ženy (4): Asuka Hačisukaová, Sari Maedaová, Fujuko Tačizakiová, Jurie Tanakaová

Juniorky (1): Kirari Tanakaová

Kazachstán

Muži (4): Maxim Braun, Timur Kuc, Vladislav Miropolskij, Vladislav Vitenko

Ženy (3): Jelizaveta Belčenková, Darja Kliminová, Galina Višněvská

Junioři (4): Eduard Afonin, Dastan Deldeš, Ildar Chamitov, Roman Jeremin

Juniorky (2): Ljudmila Achatovová, Jevgenija Krassikovová

Litva

Muži (1): Dejvid Demkov

Junioři (3): Maxim Fomin, Jokūbas Mackinė, Nikita Romanov

Juniorky (2): Viktorija Romanovová, Sara Urumovová

Lotyšsko

Muži (4): Daumants Lūsa, Aleksandrs Patrijuks, Andrejs Rastorgujevs, Roberts Slotiņš

Ženy (1): Baiba Bendiková

Junioři (3): Rudis Balodis, Edgars Mise, Nikita Osipovs

Juniorky (3): Sandra Bulinová, Sanita Bulinová, Ieva Puceová

Maďarsko

Muži (2): Ádám Büki, Dávid Panyik

Junioři (1): Soma Gyallai

Juniorky (1): Sára Pónyaová

Moldavsko

Muži (2): Nicolae Gajduc, Mihajl Usov

Ženy (2): Alla Ghilenková, Anastasia Niciporenková

Junioři (1): Cristin Stratan

Polsko

Muži (6): Grzegorz Guzik, Tomasz Jakieła, Mateusz Janik, Andrzej Nędza-Kubiniec, Łukasz Szczurek, Tomasz Zięba

Ženy (6): Kamila Cichońová, Magdalena Gwizdońová, Monika Hojniszová, Anna Makaová, Karolina Pitońová, Kinga Zbylutová

Junioři (6): Wojciech Filip, Wojciech Janik, Michal Neumann, Przemysław Pancerz, Wojciech Skorusa, Marcin Szwajnos

Juniorky (6): Daria Gembická, Jolanna Jakiełaová, Karolina Janková, Magda Piczuraová, Natalia Tomaszewská, Kamila Żuková

Rakousko

Muži (6): Fabian Hörl, Patrick Jakob, David Komatz, Harald Lemmerer, Kevin Pleßnitzer, Sebastian Trixl

Ženy (2): Christina Riederová, Dunja Zdoucová

Rumunsko

Muži (4): George Buta, Hunor Gego, Cornel Puchianu, Denis Serban

Ženy (2): Ana Larisa Cotrusová, Luisa Rășinăová

Junioři (5): Florin Catalin Buta, George Marian Coltea, Miodrag-Adelin Duicu, Raul Antonio Flore, Tamas Koncsag

Juniorky (4): Timea Hajduová, Enikö Martonová, Andreea Mezdreaová, Katalin Potyóová

Rusko

Muži (6): Alexandr Babčin, Maxim Burtasov, Petr Paščenko, Nikita Poršněv, Alexej Slepov, Jurij Šopin

Ženy (6): Olga Dmitrijevová, Jekatěrina Jurlovová-Perchtová, Jelena Kručinkinová, Anastasija Rudakovová, Natalia Uškinová, Margarita Vasiljevová

Junioři (6): Vjačeslav Malejev, Alexandr Mjakonkij, Michajl Pervušin, Denis Taštimerov, Vasilij Tomšin, Andrej Vjuchin

Juniorky (6): Anastasija Batmanovová, Alina Gilevová, Anastasija Gorejevová, Anastasija Kajševová, Anastasija Chaljullinová, Valerija Vasněcovová

Řecko

Muži (1): Apostolos Angelis

Junioři (1): Nikolaos Tsourekas

Juniorky (2): Georgia Nimpitiová, Eleftheria Stanidouová

Slovensko

Muži (5): Šimon Bartko, Tomáš Hasilla, Matej Kazár, Martin Otčenáš, Michal Šíma

Ženy (3): Ivona Fialková, Paulína Fialková, Terézia Poliaková

Junioři (6): Matej Baloga, Samuel Hubač, Matej Lepeň, Lukáš Ottinger, Tomáš Sklenárik, Róbert Valenta

Juniorky (6): Veronika Haidelmeierová, Henrieta Horváthová, Júlia Machyniaková, Veronika Machyniaková, Mária Remeňová, Zuzana Remeňová

Slovinsko

Muži (2): Tilen Gregorka, Matic Repnik

Ženy (1): Lea Einfaltová

Junioři (6): Alex Cisar, Blaž Debeljak, Luka Naglič, Lovro Planko, Anton Vidmar, Jure Zidar

Juniorky (5): Polona Klemenčičová, Živa Klemenčičová, Nika Vindišarová, Tais Vozeljová, Nina Zadravecová

Spojené státy americké

Junioři (1): Vaclav Cervenka

Srbsko

Muži (3): Dženis Avdić, Aljan Rastić, Damir Rastić

Ženy (1): Anja Ilićová

Junioři (3): Denis Džeković, Omar Hodžić, Sabahudin Rastić

Juniorky (4): Majda Drdićová, Berina Sinanovićová, Anastasija Vojinovićová, Inesa Zekićová

Španělsko

Ženy (2): Henar Etxeberriaová Urkiaová, Victoria Padialová Hernándezová

Junioři (1): Unai Palacios Llorens

Ukrajina

Muži (6): Vitalij Kilčyckyj, Dmytro Pidručnyj, Artěm Pryma, Serhij Semenov, Ruslan Tkalenko, Artěm Tyščenko

Ženy (6): Olga Abramovová, Nadija Bjelkinová, Anastasija Merkušynová, Valj Semerenková, Vita Semerenková, Julija Žurakovová

Junioři (6): Ruslan Bryhadyr, Jevhen Ivčenko, Vladyslav Košovec, Olexandr Ponomarenko, Serhij Telen, Bogdan Cymbal

Juniorky (6): Chrystyna Dmytrenková, Valerija Dmytrenková, Hanna Kovalenková, Anna Kryvonosová, Ljubov, Kypjačenkovová, Kateryna Svynarenková

Uzbekistán

Muži (4): Dilmurod Abdurachmonov, Ikrom Ahmadbojev, Rajm Islamov, Vitalij Slastjon

Velká Británie

Ženy (1): Amanda Lightfootová

Karel Halberštádt

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se