Články

ondrej-cink-pietermaritzburg-2014

14. 4. 2014

Cink skončil v prvním závodě Světového poháru čtvrtý

Slibně vstoupil do Světového poháru horských kol český biker Ondřej Cink, který obsadil čtvrté místo v jihoafrickém Pietermaritzburgu. Tento výborný výsledek je nejlepší pozvánkou na třetí pokračování Světového poháru koncem května v Novém Městě na Moravě.

Anastasia Evsyunina took gold.

29. 1. 2014

Anastasia Evsyunina of Russia triumphs in 12.5km individual

In a race with no wind but with heavy fog, shooting proved to be very difficult for junior ladies in 12.5 km individual at Nove Mesto…. difficult for all.. apart of one Anastasia Evsyunina of Russia who has managed to finish with clean shooting and to triumph over her rivals for the gold medal!

Tomáš Slavík v Pietermaritzburgu

13. 4. 2014

Slavík skončil ve sjezdu na 36. místě

Mistr světa ve fourcrossu Tomáš Slavík (Ghost Bikes) ve svém prvním závodu Světového poháru ve sjezdu obsadil ve finále 36. místo.

Fabien Claude (FRA)

29. 1. 2014

Frenchmen Claude a Begue favourites for today’s junior event

Two French junior Aristide Begue and Fabian Claude belong to the group of main favourites for Wednesday’s junior Individual event over 15 km at the Open Europen Championships in Nové Město na Moravě.

1_pietermaritzburg-2014-preview-v

12. 4. 2014

Světový pohár bikerů startuje v jihoafrickém Pietermaritzburgu

Devítidílný seriál Světového poháru bikerů začne za účasti šestice českých reprezentantů o víkendu v jihoafrickém Pietermaritzburgu, který byl loni dějištěm mistrovství světa. Za dva týdny bude pokračovat v australském Cairnsu a třetí zastávkou bude od 23. do 25. května už Vysočina Arena v Novém  Městě na Moravě.

Jiří Hamza

28. 1. 2014

Hamza: EC is second most prestigious event

"The Open European Championships is biathlon’s second most prestigious event. It is a step down compared to last year’s World Championships, but it was clear to us that we would not have a World Cup event this season back in 2010 already. The event calendar is always designated well in advance,” said the chairman of the organizing committee Jiří Hamza at the press conference in Jihlava.

« Předchozí 1 23 45 67 78 79 80 81 82 83 84 89 Následující »

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín