Články

Snowmaking in Vysočina Arena

29. 12. 2014

Premises of Vysočina Arena during snowmaking closed

Due to the launch of snowmaking system, the entire Arena will be closed until further notice. It is now forbidden to enter the stadium nor the race tracks.

SP Vysočina Sobota

25. 5. 2014

Fotogalerie ze sobotních závodů

Nalaďte se na nádherný nedělní den plný skvělých sportovních zážitků parádními fotkami ze soboty od Michala Červeného!

Biatlon NMNM

29. 12. 2014

Czech Biathlon Cup on 3.-4. January in Vysočina Arena confirmed

Favourable conditions and the possibility of artificial snow production brought a positive message for event organizers in Vysočina Arena and also the biathletes themselves.

Předávání startovních čísel

24. 5. 2014

Na neděli je dobrá předpověď, ve Vysočina Aréně to bude vřít!

Startovní čísla předána! Zítra od 9 hodin začínáme na ostro! Kluci U23, pak ženy s našimi Nash a Huříkovou a na závěr muži s horkými želízky Ondrou Cinkem a Jardou Kulhavým! Aladin hlásí slunečných 19°C, tak přijďte podpořit naše šance na MS2016 přímo do Vysočina Areny, bude to stát za to!!!

23. 12. 2014

First events of the season in Vysočina Arena cancelled

Due to lack of snow and current warm weather the first events of the season scheduled in Vysočina Arena were cancelled. Cross country skiing race and also the Czech Biathlon Cup, which both should take place at the end of the year had to be cancelled. Warm weather with occasional rain also prevented the production of artificial snow.

Radek Jaroš

24. 5. 2014

Pro horolezce Jaroše nebyla první řada na startu maratonu výhodou

Na startovní čáru Birell Bike maratonu se postavil i horolezec Radek Jaroš. Závod bral jako přípravu na zdolání K-2, své poslední nepokořené osmitisícovky v Himálaji. Na startovní čáře maraton stál Jaroš v první řadě mezi nejlepšími bikery. Maraton dokončil, umístil se v kategorii nad 50 let na devátém místě s výsledným časem 2:44:03,5.

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín