Články

Map of the region

15. 1. 2015

Shuttle service for the Biathlon World Cup

Shuttle buses will transport the spectators from remote parking areas in Maršovice, Nové Město na Moravě, Žďár nad Sázavou and also from the direction of Fryšava.

Kateřina Nash na trati v NMNM2013

25. 5. 2014

Nash doplatila na dva pády‏ + VÝSLEDKY + FOTO

Nejlepší česká bikerka v závodě žen Kateřina Nash obsadila po dvou pádech patnácté místo. Vítězství si odnesla Francouzka Pauline Prevotová Ferrandová, která se vyhoupla hned po startu na první místo. Svůj náskok rovnoměrně zvyšovala a v cíli měla k dobru na druhou v pořadí Kanaďanku Catarine Pendrelovou dvě a půl minuty. 

Grandstands

15. 1. 2015

AVAILABLE STANDS IN VYSOCINA ARENA and GUIDE FOR BEST TICKET-CHOICE

We have prepared more detailed instructions on how to select the best sector on the grandstands when buying tickets for the Biathlon World Cup in Vysočina Arena. Vacancies are gradually disappearing and for some days there are currently available tickets only for sectors D2 and E.

Jan Vastl na ME v Moskvě

25. 5. 2014

Vastl byl v premiéře v kategorii do 23 let sedmnáctý + VÝSLEDKY + FOTO

Sedmnácté místo obsadil nejlepší český biker Jan Vastl v závodě mužů do třiadvaceti let. Zvítězil Michiel van der Heijden z Nizozemska. Druhý dojel Francouz Jordan Sarrou, který ztratil na vítěze 31 sekund. Na bronzový stupínek se probojoval s více než minutovou ztrátou na oba nejlepší jezdce Samuel Gaze z Nového Zélandu.

Vysočina Arena

2. 1. 2015

Czech Biathlon Cup opens the season in Vysočina Arena

Two Sprint races in Biathlon will open the season in Vysočina Arena this upcoming weekend. An unexpected warmth canceled the Cross-Country event scheduled on 26.th of December and subsequent three-day Biathlon race SCM Open. But since the weather chaned it's mind, the season can now finally begin.

MTB Nightrace

25. 5. 2014

Noční závod se stal kořistí Stockli Pro týmu

Dvojice Thomas Stoll a Marco Quinter ze Stockli Pro Teamu zvítězila v sobotním nočním závodě na 40 minut a jedno kolo. Prvenství mezi jednotlivci získal Martin Splítek z ČS Specialized HK, druhý dojel se ztrátou 34,7 sekundy Milan Damek z caffenannini.cz CyclingMTBteam. Třetí protnul cílovou pásku člen vítězného týmu Švýcar Thomas Stoll, jenž měl manko na vítěze 36,7 sekundy. 

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín