Články

Margot Moschetti

24. 5. 2014

Moschetti ruled the Women U23 race + RESULTS

A big favorite of the Women U23 race - Jenny Rissveds from Sweden - had mechanical problems, therefore finished only 8th! Victory belongs to Margot Moschetti from France, who was far ahead of Ukrainian Yana Belomoina and Italian Lisa Rabensteiner.

Dresy v barvách SP

23. 5. 2014

Merchandising v barvách novoměstského SP od Elevenu

Ve Vysočina Areně bude jako každoročně součásí doprovodného programu i "Expo Zone", kde si můžete prohlédnout / nakoupit cyklo zboží širokého sortimentu. Přítomen bude i stánek ELEVEN sportswear, kde budete moci zakoupit i dresy a doplňky s logem SP v MTB NMNM 2014!

Juniors

24. 5. 2014

Junior Men reigned Andreassen from Denmark + RESULTS

Junior Men race was won by Danish Simon Andreassen who came to finish line with comfort gap of nearly a minute. Second Luca Schwarzbauer from Germany had also a solid gap before the third man - Milan Vader of Netherlands.

Páteční program

22. 5. 2014

PÁTEK: Přijďte s dětmi na den singletracku v Cyklo Aréně Vysočina!

Využijte jedinečnou možnost vyzkoušet si nové specializované stezky pro horská kola (tzv. singletracky), jejichž síť se buduje v novoměstském lese Ochoza s centrem ve Vysočina Aréně. V pátek 23. května se stezky od 14:00 hod na jeden den přechodně otevřou veřejnosti při příležitosti konání světového poháru horských kol.

Junior Women after the start

24. 5. 2014

Junior Women won by Swiss Nicole Koller + RESULTS + PICTURES

Junior Women race was won by a strong Swiss duo. First came to the finish line Nicole Koller in front of her teammate Sina Frei. On the third spot finished the race Danish Malene Degn. Best Czech rider was Barbora Průdková on sixth spot.

Katka Nash na trati SP2013

22. 5. 2014

Bikerka Nash bude startovat i v pátečním sprintu‏

Bikerka Kateřina Nash si chce po návratu z Ameriky vychutnat plnými doušky Světový pohár v Novém Městě na Moravě. Proto kromě nedělního cross country vyrazí také na trať pátečního sprintu. Je si vědoma toho, že v něm její vyhlídky na úspěch nejsou zdaleka tak vysoké. Loni dospurtovala ve Vysočina Areně sedmnáctá, když si v závěru neohlídala soupeřku...

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín