Články

NMNM Biatlon SP 2015

19. 10. 2014

TICKET SALES FOR THE BMW IBU BIATHLON WORLD CUP ARE ON!

With over three months remaining before the return of the BMW IBU Biathlon World Cup into the Vysočina Arena  in Nové Město na Moravě, we start the ticket sales for the event that will take place in on days of 6th – 8th February 2015.

 

Start Birell Bike Vysočina 2013

24. 5. 2014

Favorité zabloudili, Birell maraton vyhrál Belgičan Van Aelbroeck

Školácká chyba zkušených českých bikerů, kteří tři kilometry před cílem Birell Bike Vysočina maratonu sjeli z trati, nabídla laciné vítězství Michielu Van Aelbroeckovi z Belgie, který ve spurtu ke stanici lanovky na Harusáku porazil po 53 kilometrech  o 4,1 sekundy Tomáše Tvrdíka z týmu Nilfisk Alto Pro Cycling. Ještě po občerstvovací stanici přitom jela na čele desetičlenná skupina, v níž byli i domácí favorité Jobánek, Haman, Kaněra,  Adel. Čeští jezdci ale sjeli z trati a napodobili nedávné zabloudění Kulhavého s Hynkem, kteří zabloudili v maratonu u jezera Lago di Garda.

Great atmosphere in Nové Město

13. 6. 2014

MTB WORLD CHAMPIONSHIPS 2016 WILL HOST NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ!!

Nové Město na Moravě will host the 2016 MTB World Championships! The desicion was made by the UCI on Thursay evening in Swiss Lausanne. Vysočina Arena will host the cross-country, eliminator (sprint), team relay and trials competitions, the championship will be held through 1. - 3. 7. 2016!

Jaroslav Kulhavý v Novém Městě

24. 5. 2014

Doma se chci rvát o vítězství, říká Kulhavý

V roce 2011 stanul Jaroslav Kulhavý při premiéře Světového poháru v Novém Městě na Moravě na nejvyšším stupni a při svém čtvrtém startu ve Vysočina Areně by se o to rád pokusil znovu. Předloni skončil druhý, vloni po pádu až šestadvacátý. „Věřím, že smůlu jsem si vybral. Cítím se dobře a chtěl bych se tu porvat o vítězství,“ řekl biker stáje Specialized Racing.“

Men's Start

26. 5. 2014

Photogallery from Sunday

Remind yourself the Sunday atomosphere with photos of Michal Červený. Direct link to the gallery here: http://www.vysocina-arena.cz/cz/galerie-a-2014-mtb-wc-nmnm-sunday-nedele-96.html

Martin Šonka

24. 5. 2014

Šonka předvede divákům bronzovou a stříbrnou sestavu z mistrovství světa

Nejlepší český letecký akrobat Martin Šonka předvede v nedělní exhibici v rámci doprovodného programu Světového poháru horských kol svoji volnou sestavu, se kterou získal loni v říjnu na mistrovství světa v Texasu ve Freestyle bronzovou medaili a v roce 2011 na světovém šampionátu v italském Folignu stříbrnou medaili.

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín