Články

Juniors

24. 5. 2014

Junior Men reigned Andreassen from Denmark + RESULTS

Junior Men race was won by Danish Simon Andreassen who came to finish line with comfort gap of nearly a minute. Second Luca Schwarzbauer from Germany had also a solid gap before the third man - Milan Vader of Netherlands.

Páteční program

22. 5. 2014

PÁTEK: Přijďte s dětmi na den singletracku v Cyklo Aréně Vysočina!

Využijte jedinečnou možnost vyzkoušet si nové specializované stezky pro horská kola (tzv. singletracky), jejichž síť se buduje v novoměstském lese Ochoza s centrem ve Vysočina Aréně. V pátek 23. května se stezky od 14:00 hod na jeden den přechodně otevřou veřejnosti při příležitosti konání světového poháru horských kol.

Junior Women after the start

24. 5. 2014

Junior Women won by Swiss Nicole Koller + RESULTS + PICTURES

Junior Women race was won by a strong Swiss duo. First came to the finish line Nicole Koller in front of her teammate Sina Frei. On the third spot finished the race Danish Malene Degn. Best Czech rider was Barbora Průdková on sixth spot.

Katka Nash na trati SP2013

22. 5. 2014

Bikerka Nash bude startovat i v pátečním sprintu‏

Bikerka Kateřina Nash si chce po návratu z Ameriky vychutnat plnými doušky Světový pohár v Novém Městě na Moravě. Proto kromě nedělního cross country vyrazí také na trať pátečního sprintu. Je si vědoma toho, že v něm její vyhlídky na úspěch nejsou zdaleka tak vysoké. Loni dospurtovala ve Vysočina Areně sedmnáctá, když si v závěru neohlídala soupeřku...

Start of the Birell Bike Vysočina marathon 2013

24. 5. 2014

Favorites got lost, Public XC Marathon won by Belgian Van Aelbroeck

A group of more than 10 cyclists was about to spurt for the victory in the public Birell Bike Vysočina XC marathon. But it wasn't meant to be like this! 3 kilometers before the finish line a group of favorites took a wrong path and got lost for about a minute. Therefore it was an easy job for Belgian Van Aelbroeck to take the lead and keep it all the way to the finish line! Second was Czech rider Tomáš Tvrdík.

Jan Škarnitzl po zranění

22. 5. 2014

Škarnitzl se po zranění postaví v neděli na start!

V nedělním pelotonu se objeví i Jan Škarnitzl, který si po pádu na trénink prvního závodu Světového poháru v polovině dubna v jihoafrickém Pietermaritzburgu zlomil levou ruku. V pondělí mu lékaři sundali sádru. Po loňské sezoně byl Škarnitzl v žebříčku UCI třetím nejlepším českým cyklistou v žebříčku UCI, patřilo mu 11. místo. Před ním byl na třetím místě Kulhavý a pátý byl hodnocen Cink.

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín