Články

Kryštof Bogar na trati sprintu

23. 5. 2014

Bogar pátý v kvalifikaci, sní o finále + VÝSLEDKY

Kryštof Bogar obsadil v kvalifikaci sprintu SP v Novém Městě na Moravě výborné páté místo a postaral se o nejlepší český výsledek. Mezi ženami byla Kateřina Nash osmá.

MTB Nightrace

25. 5. 2014

MTB Night Race won by Stockli Pro Team

Thomas Stoll and Marco Quinter from Stockli Pro Team won on Saturday evening in the MTB Night Race team competition held for 40 minutes + 1 round. First in the singles category was Martin Splítek from ČS Specialized HK, second was Milan Damek of caffenannini.cz CyclingMTBteam. On the third spot finished the race member of the winning team - Swiss Thomas Stoll.

Logo SP MTB NMNM

23. 5. 2014

Média: Světový pohár se dostal do popředí médií

Třetímu dílu Světového poháru v Novém Městě na Moravě věnují zvýšenou pozornost média. Jak tištěná, tak i internetová. Obsáhlé zpravodajství nabízejí zejména deníky Mladá fronta Dnes Žďárský Deník a jeho mutace v kraji Vysočina a Právo. Dnešní start Světového poháru zaujal i specializovaný deník Sport. Z internetových serverů najdete nejvíce na seznam.cz a idnes.cz.

Saturday

25. 5. 2014

Photogallery from Saturday

Tune in for wonderful Sunday full of great sport events with awesome photogallery from Saturday by Michal Červený! 

Reprezentace MTB v NMNM

23. 5. 2014

Čeští bikeři mají na domácí trati nejvyšší ambice

S vyhlídkami na co nejlepší umístění vstoupí o víkendu čeští bikeři do třetího pokračování letošního Světového poháru na domácí trati v Novém Městě na Moravě. Po čtvrtečním dopoledním společném tréninku panovala v týmu pohoda. Optimismem ve slunečném počasí hýřil i trenér Viktor Zapletal. Jeho hlavními trumfy jsou olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý a Ondřej Cink. 

Margot Moschetti

24. 5. 2014

Moschetti ruled the Women U23 race + RESULTS

A big favorite of the Women U23 race - Jenny Rissveds from Sweden - had mechanical problems, therefore finished only 8th! Victory belongs to Margot Moschetti from France, who was far ahead of Ukrainian Yana Belomoina and Italian Lisa Rabensteiner.

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín