Články

Martin Šonka

24. 5. 2014

Šonka předvede divákům bronzovou a stříbrnou sestavu z mistrovství světa

Nejlepší český letecký akrobat Martin Šonka předvede v nedělní exhibici v rámci doprovodného programu Světového poháru horských kol svoji volnou sestavu, se kterou získal loni v říjnu na mistrovství světa v Texasu ve Freestyle bronzovou medaili a v roce 2011 na světovém šampionátu v italském Folignu stříbrnou medaili.

Nino Schurter coming to the finish line

25. 5. 2014

Schurter achieved a golden hattrick in Vysočina Arena + RESULTS + PICTURES

Nino Schurter is riding in Nové Město na Moravě quite masterfully. Hi didn't find a defeater at the local track since 2012 and today completed the hattrick. Czech bikers had a bad day, the best of them was in 24th place Jan Skarnitzl, who was after more than a month injury break significantly restricted in his preparation.

Tereza Huříková na trati SP v Cairns

23. 5. 2014

Huříková po rozjetí ve sprintu touží po první desítce

Umístěni v první desítce výsledkové listiny v nedělním závodě Světového poháru cross country v Novém Městě na Moravě je cílem bikerky Terezy Huříkové. K odvážným úvahám opravňuje sedmadvacetiletou závodnici její výsledek úvodního Světového poháru v Pietermaritzburgu, kde skončila desátá. V australském Cairnsu už tak úspěšná nebyla, po pádu obsadila až 19. místo. 

Kateřina Nash in Nové Město 2013

25. 5. 2014

Women Elite victory surprisingly for Prevot Ferrand + RESULTS + PICTURES

Amazing performance by Pauline Prevot-Ferrand was the main point of Women's race. It was so far her second mountain-bike race this season as she previously concentrated on road cycling. She won by a huge gap of nearly 3 minutes. Second came to the finish Canadian Catherine Pendrel and third was the legend of this sport, Gunn-Rita Dahle Flessja.

Start finále eliminátoru

23. 5. 2014

Biker Bogar skončil šestý ve Světovém poháru ve sprintu‏ + VÝSLEDKY + FOTO

Český biker Kryštof Bogar obsadil šesté místo ve sprintu Světového poháru v Novém Městě na Moravě. Zvítězil Slovinec Miha Halzer, mezi ženami byla ve finále nejrychlejší Švédka Alexandra Engenová. České bikerky se nedostaly přes hranici osmifinále. Nejlepší z nich Kateřina Nash skončila sedmnáctá, Irena Berková obsadila 19. místo.

Czech Jan Vastl - Men U23

25. 5. 2014

Winner of Men U23 is Michiel Van der Heijden + RESULTS + PICTURES

Men U23 race was won by Michiel Van der Heijden from the Netherlands. Second was Jordan Sarrou from France and third Samuel Gaze from New Zealand. Best Czech rider was Jan Vastl on spot number 17.

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín