Články

10. 1. 2020

Zlatá lyže se uskuteční s několika drobnými změnami

Kvůli nedostatku technického sněhu se závod Světového poháru v běhu na lyžích, který je na programu 18. a 19. ledna v Novém Městě na Moravě, uskuteční na kratším okruhu. Na změně se při dnešní schůzce ve Vysočina Aréně dohodli zástupce ředitele běžeckého úseku Mezinárodní lyžařské federace FIS Michal Lamplot s ředitelem Zlaté lyže Josef Gabrielem. 

Příprava tratí

8. 1. 2020

Zlatá lyže se pojede na zkrácených okruzích

Světový pohár v běhu na lyžích, který je na programu 18. a 19. ledna v Novém Městě na Moravě, se pojede kvůli nedostatku technického sněhu sice v původních délkách, ale na kratším okruhu. Původně pořadatelé počítali s přípravou pětikilometrové tratě. Současné teplé počasí, které trápí střední Evropu, ale omezuje provoz sněhových děl. 

6. 1. 2020

Janatová završila Tour de Ski solidním výkonem

Navzdory tříčlennému složení zajeli čeští běžci na lyžích v závěrečných třech závodech seriálu Tour de Ski dobré výsledky. Nejlepší výkon předvedla Kateřina Janatová, která opět ukázala svou bojovnost. Po skvělém umístění na předcházejících závodech v Lenzerheide a Toblachu excelovala v nedělním výjezdu do sjezdovky Alpe Cermis, kde skončila devětadvacátá.

6. 1. 2020

LYŽOVÁNÍ PRO VEŘEJNOST V TÝDNU 6. - 12. 1. 2020

V kalendáři najdete rozpis hodin pro veřejnost na tento týden. Z důvodu předpovědi minusových teplot a plánovaného zasněžování stadionu a příprav na SP v běžeckém lyžování bude večerní lyžování veřejnosti v tomto týdnu pouze ve čtvrtek od 18:00 - 20:00. 

2. 1. 2020

Čeští reprezentanti šetří síly na Zlatou lyži

Další zastávkou Tour de Ski se stal italský Toblach. Hostil v pořadí třetí a čtvrtý závod letošního seriálu. Kateřina Razýmová, favoritka z Davosu, bohužel s ohledem na svůj zdravotní stav a blížící se Zlatou lyži, musela z Tour odstoupit. „Od začátku Tour Katka nebyla zdravotně úplně v pořádku. Včera jí k tomu navíc stoupla teplota. Dnes ráno už se cítila lépe, nicméně jsme se rozhodli, že nebude riskovat zbytek sezony. Chceme, aby byla co nejlépe připravená na domácí Světový pohár v Novém Městě na Moravě," uvedl v tiskové zprávě trenér Jan Franc.

2. 1. 2020

Zkrácení času lyžování pro veřejnost dne 2. 1. 2020

Z důvodu úpravy tratí před 1. kolem ČP v biatlonu žactva budou dnes, tj. ve čtvrtek 2. ledna hodiny pro veřejnost ukončeny v 16:00.

Po tomto čase bude na tratích pracovat těžká technika a platí tedy přísný zákaz lyžování! 

Děkujeme, že respektujete naše pokyny.

« Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 23 45 67 89 Následující »

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín