Články

5. 1. 2019

Novák skončil na patnáctce druhý, Havlíčková dosáhla na třetí vítězství ve dvacítkách

Po sobotním třetím místě ve sprintu se prosadil běžec na lyžích  Michal Novák v Evropském poháru ve Vysočina Aréně také v sobotním závodě na 15 kilometrů volnou technikou, v němž obsadil druhé místo.  Rychlejší než současná česká běžecká jednička byl pouze Francouz Robin Duvillard, na kterého ztratil Novák v cíli 3,1 sekundy.

Michal Novák na trati Sprintu

4. 1. 2019

Sprint vyhrál Francouz Chauvin, Novák skončil ve finále třetí

V úvodním programu třídenního bloku Evropského poháru OPA v běhu na lyžích vyhrál ve Vysočina Aréně sprint Francouz Valentin Chauvin a v závodě žen získala prvenství Němka Antonia Fraebelová. 

3. 1. 2019

Česká reprezentace se představí v Evropském poháru OPA v silném složení

Nejlepší současný český běžec na lyžích Michal Novák bude patřit k hlavním favoritům Evropského poháru OPA, který se uskuteční od pátku do neděle ve Vysočina Aréně v Novém Městě na Moravě.

3. 1. 2019

Vysočina Arena uzavře 2. ročník seriálu Lyžuj lesy ČR

Ve úterý 12. února bude Vysočina Arena hostit závěrečný podnik seriálu závodů v běhu na lyžích určených výhradně žákům základních škol, dětem od 1. do 9. třídy.

1. 1. 2019

Běžecké tratě jsou před Evropským pohárem OPA v dobré kondici

Navzdory současnému teplejšímu počasí jsou tratě před před Evropským Pohárem OPA v běhu na lyžích, který se uskuteční od pátku do neděle ve Vysočina Aréně, dobře připraveny. O start v tomto druhém nejvýznamnějším seriálu po Světovém poháru je velký zájem nejen mezi českými závodníky, ale také zahraničními běžci. Ve třetím pokračování šestidílného Poháru OPA si v Novém Městě na Moravě změří síly lyžaři z patnácti zemí.

31. 12. 2018

UZAVŘENÍ VYSOČINA ARENY dne 1. LEDNA

Dlohodobě nepříznivé podmínky v kombinaci s aktuální předpovědí teplého a deštivého počasí na den 1. ledna jsou důvodem, proč BUDE Vysočina Arena na první den Nového roku veřejnosti UZAVRENA! 

 

Důvodem je i snaha uchovat tratě v co nejlepší kondici nejen pro nadcházející závody Evropského poháru v běhu na lyžích, ale i pro zbytek zimy.

 

Prosíme všechny, aby tento zákaz respektovali. Nejen z ohledu k naší práci, ale i všem lyžařům, kteří Vysočina Arenu navštěvují.

« Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 21 41 61 81 Následující »

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín