Články

Nástup týmů na květinový ceremoniál s vítěznými Běloruskami v čele.

4. 2. 2014

Závod ženských štafet vyhrály Bělorusky

Titul mistryň Evropy v závodě štafet žen na 4x6 kilometrů získaly Bělorusky v sestavě Irina Krjuková, Ala Talkachová, Aksana Šimanovičová a Nastasia Kalinová. V cíli měly náskok 35,3 sekundy před Německem a 1:35,1 před Norskem. Favorizované Rusky vyšly medailově naprázdno a až na šestém místě skončily další favoritky z Ukrajiny.

Start smíšené štafety juniorů

3. 2. 2014

Česká smíšená štafeta juniorů skončila šestá

Biatlonová smíšená štafeta juniorů ve složení Jessica Jislová, Lucie Charvátová, Adam Václavík a Tomáš Vojík obsadila šesté místo na mistrovství Evropy v Novém Městě na Moravě.
Adam Václavík na stupních vítězů

2. 2. 2014

Václavík vybojoval bronz ve stíhačce

Druhou medaili pro české barvy získal junior Adam Václavík. Po sobotním druhém místě ve sprintu skončil třetí  ve stíhacím závodě. Vítězství získal Rus Alexander Povarnicin, na kterého měl Václavík ztrátu 1:45,6 sekundy.

Michal Krčmář ve sjezdu na trati

2. 2. 2014

Krčmář doběhl ve stíhačce čtrnáctý

Biatlonista Michal Krčmář skončil čtrnáctý v dnešním stíhacím závodě mužů mistrovství Evropy v biatlonu v Novém Městě na Moravě.
Ženské startovní pole na první ležecké položce.

2. 2. 2014

Stíhací závod vyhrála Švédka Brorssonová

Vítězství ve stíhacím závodě žen mistrovství Evropy si odnesla na 10 km trati nečekaně Švédka Mona Brorssonová, která po sobotním sprintu vybíhala na trať až dvanáctá se ztrátou 41 sekund.

1. 2. 2014

Olympionik Krčmář skončil sedmý ve sprintu

Michal Krčmář obsadil sedmé místo v dnešním závodě mužů ve sprintu mistrovství Evropy ve Vyočina Areně. Vítězství na desetikilometrové trati vybojoval Nor Lars Helge Birkeland, který měl bezchybnou střelbu.

« Předchozí 1 16 31 46 52 53 54 55 56 57 58 61 Následující »