Články

Fabien Claude (FRA)

29. 1. 2014

Francouzi Claude a Begue jsou favority středečního závodu juniorů

Dva francouzští junioři Aristide Begue a Fabian Claude patří k hlavním favoritům středečního úvodního závodu juniorů na 15 km v mistrovství Evropy v Novém  Městě na Moravě. Oba před rokem získali titul juniorských mistrů světa v rakouském Obertilliachu. 

Patka a Matka

28. 1. 2014

Biatlonovou večeři provázely úsměvy vydávajících dam

Dušená játra s omáčkou a knedlíkem nepatří mezi vyhlášené kulinářské speciality. Úsměv zaskakujících dam za výdejním pultem dal večeři organizátorů minimálně o třídu vyšší kvalitu. Kdo tuto večeři vynechal, může jen litovat. Podobná možnost se už zřejmě v průběhu šampionátu opakovat nebude.

Michal Krčnář

28. 1. 2014

Čeští biatlonisté na ME na medaili nepomýšlejí

Pouze s cílem umístit se do šestého místa vstoupí ve středu do mistrovství Evropy v Novém Městě na Moravě čeští biatlonisté. V sázce bude v průběhu sedmi soutěžních dnů patnáct kolekcí medailí. Největší nadějí v domácím prostředí jsou oba olympionici Michal Krčmář a Lea Johanidesová.

Rolling Stones revival band BRNO

28. 1. 2014

Slavnostní zahájení ME na náměstí

Zahájení Mistrovství Evropy v biatlonu 2014 se uskuteční v úterý 28.1. v 19.30 na Vratislavově náměstí v Novém Městě na Moravě.

Fanny Horn

26. 1. 2014

Němec Graf a Norka Hornová budou favority mistrovství Evropy

Absolutní světová elita sice vzhledem k blížícím se olympijským hrám v Soči dala před evropským šampionátem na Vysočině přednost ladění formy. Ve startovním poli ale nebudou chybět biatlonisté, kteří startují pravidelně v seriálu Světového poháru. 

ME v biatlonu 2008

25. 1. 2014

Mistrovství Evropy v biatlonu se vrací do Nového Města po šesti letech

Nadcházející evropský šampionát biatlonistů se vrací na Vysočinu po šestileté přestávce. Pamětníkům stačí jen připomenout, že se o medaile bojovalo od 20. do 24. února 2008 po mistrovství světa ve švédském Östersundu.

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se