Články

Rozvoz technického sněhu na běžecké tratě

19. 12. 2013

O víkendu se už začne rozvážet sníh na dvoukilometrový okruh

Pokud vydrží současný charakter zimního počasí na Českomoravské Vysočině, tak už o víkendu začnou novoměstští pořadatelé rozvážet ze zásobníků technický sníh na dvoukilometrový okruh. Tratě chtějí připravit tak, aby se na nich mohlo po po vánočních svátcích trénovat. První závod Českého poháru biatlonistů je ve Vysočina Areně na programu 28. a 29. prosince.

Vysočina Arena

17. 12. 2013

Sněhová děla ve Vysočina Aréně běží opět na plný výkon

Po oblevě v minulém týdnu se sněhová děla  ve Vysočina Aréně opět od pondělí rozběhla na plný výkon.
Do zahájení Světového poháru v běhu na lyžích ve sprinterských disciplínách sice zbývá ještě 25 dní, ale už po vánočních svátcích se chystají do Nového Města i domácí biatlonisté k závodům Českého poháru.

FIS Cross-Country WC NMNM

13. 12. 2013

Na sprintech v Novém Městě půjde o poslední nominaci na ZOH do Soči

Sprinterské závody Světového poháru, které se uskuteční 11. a 12. ledna v Novém Městě na Moravě, budou mít zajímavý podtext směrem k nadcházejícím olympijským hrám v Soči. 

29. 11. 2013

Vstupné na soutěže SP v běhu a ME v biatlonu 2014

Organizační výbory obou největších soutěží, které se letošní sezónu uskuteční ve Vysočina Areně se rozhodli zpřístupnit obě akce pro všechny své fanoušky zcela zdarma.

Melodies from around the globe

27. 11. 2013

MISTROVSTVÍ SVĚTA V BIATLONU INSPIROVALO KAPELU CIMBAL CLASSIC K NOVÉMU CD

U příležitosti zahájení nové biatlonové sezóny vychází hudební CD nazvané Melodies from around the Globe – Music From Biatlon 2013 s podtitulem Hudba napříč kontinenty.  Je poctou a vzpomínkou na jeden z největších sportovních svátků v České republice: Mistrovství světa v biatlonu v Novém Městě na Moravě 2013.

www.VysocinaArena.cz

22. 11. 2013

Nový web Vysočina Arena.cz

Těsně před zahájením zimní sezóny spouštíme nový web www.VysocinaArena.cz. Portál přinese společné informace o dění ve Vysočina Areně a unikátně sjednocuje prezentace tří špičkových světových soutěží - v biatlonu, běhu na lyžích a horských kolech. Postupně bude nahrazovat weby biathlonNMNM.cz, zlatalyze.cz i mtbworldcup.cz.

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se