Články

Vysočina Arena

16. 1. 2020

Informace pro návštěvníky Světového poháru v běžeckém lyžování v Novém městě na Moravě

Pokud se chystáte na Světový pohár v Novém Městě na Moravě, určitě by vám neměly uniknout tyto důležité organizační informace.

Hotel

16. 1. 2020

Last minute ubytování na víkendový SP

Chystáte se na víkendový SP v běžeckém lyžování a nemáte ještě zajištěné ubytování? Zde najdete seznam hotelů a penzionů, které mají ještě volno. 

Stříbrna štafeta ze ZOH v Sarajevu

16. 1. 2020

Držitelka stříbra ze ZOH Dagmar Hromádková je pyšná, že se ve Vysočina Aréně letos pojedou hned dva Světové poháry

Dagmar Hromádková, rodačka z Nového Města na Moravě a zároveň i jedna z rozhodčích na blížícím se Světovém poháru v běžeckém lyžování, vzpomíná na začátky své kariéry i na největší úspěch, který vyjela se štafetou na zimních Olympijských hrách v Sarajevu v roce 1984.

Přípravy na SP vrcholí

15. 1. 2020

V Novém Městě vrcholí přípravy na Zlatou lyži

Už tento víkend odstartuje v Novém Městě na Moravě očekávaný závod Zlaté lyže. Na domácí podnik Světového poháru se zde již připravuje většina závodníků. Do Vysočina Areny dorazí například Alexander Bolšunov nebo Johannes Klaebo, kteří prozatím drží první příčky ve Světovém poháru.  Také ženský závod přivítá vedoucí závodnice žebříčku SP, Norky Therese Johaugová a Heidi Wengová. Český tým se domácího podniku zúčastní v hojné sestavě, účast potvrdilo přes 22 reprezentantů, mezi nimi i favoritka z Davosu, Kateřina Razýmová, dále Kateřina Janatová, Michal Novák nebo Jan Pechoušek.

Tisková konference před SP v běžeckém lyžování

15. 1. 2020

Fotoreport: Tisková konference v Praze před SP v běžeckém lyžování

Po čtyřech letech se do Nového Města na Moravě vrací ti nejlepší světoví běžci na lyžích. V kombinaci se vzrůstající výkonností omlazené české reprezentace nabízí program Světového poháru, který se ve Vysočina Areně pojede už o víkendu 18. a 19. ledna, atraktivní podívanou. „Pro fanoušky je rozhodně atraktivnější, když českou vlajku vidí na předních místech. Kromě toho ale určitě řadu diváků zaujmou hvězdná jména jako Johaugová, Klaebo nebo Bolšunov," říká ředitel Úseku běžeckých disciplín Svazu lyžařů ČR Lukáš Sacher.

SP Drážďany

13. 1. 2020

Češi před Zlatou lyží zazářili v Drážďanech

Víkend před očekávaným Světovým pohárem v Novém Městě na Moravě se česká reprezentace postarala o výborné výsledky v německých Drážďanech. Jan Pechoušek a Tereza Beranová si v sobotním sprintu volně vybojovali nejlepší umístění své kariéry ve Světovém poháru

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 23 45 67 89 Následující »

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín