Články

Martin Šonka

24. 5. 2014

Šonka předvede divákům bronzovou a stříbrnou sestavu z mistrovství světa

Nejlepší český letecký akrobat Martin Šonka předvede v nedělní exhibici v rámci doprovodného programu Světového poháru horských kol svoji volnou sestavu, se kterou získal loni v říjnu na mistrovství světa v Texasu ve Freestyle bronzovou medaili a v roce 2011 na světovém šampionátu v italském Folignu stříbrnou medaili.

Tereza Huříková na trati SP v Cairns

23. 5. 2014

Huříková po rozjetí ve sprintu touží po první desítce

Umístěni v první desítce výsledkové listiny v nedělním závodě Světového poháru cross country v Novém Městě na Moravě je cílem bikerky Terezy Huříkové. K odvážným úvahám opravňuje sedmadvacetiletou závodnici její výsledek úvodního Světového poháru v Pietermaritzburgu, kde skončila desátá. V australském Cairnsu už tak úspěšná nebyla, po pádu obsadila až 19. místo. 

Start finále eliminátoru

23. 5. 2014

Biker Bogar skončil šestý ve Světovém poháru ve sprintu‏ + VÝSLEDKY + FOTO

Český biker Kryštof Bogar obsadil šesté místo ve sprintu Světového poháru v Novém Městě na Moravě. Zvítězil Slovinec Miha Halzer, mezi ženami byla ve finále nejrychlejší Švédka Alexandra Engenová. České bikerky se nedostaly přes hranici osmifinále. Nejlepší z nich Kateřina Nash skončila sedmnáctá, Irena Berková obsadila 19. místo.

Kryštof Bogar na trati sprintu

23. 5. 2014

Bogar pátý v kvalifikaci, sní o finále + VÝSLEDKY

Kryštof Bogar obsadil v kvalifikaci sprintu SP v Novém Městě na Moravě výborné páté místo a postaral se o nejlepší český výsledek. Mezi ženami byla Kateřina Nash osmá.

Logo SP MTB NMNM

23. 5. 2014

Média: Světový pohár se dostal do popředí médií

Třetímu dílu Světového poháru v Novém Městě na Moravě věnují zvýšenou pozornost média. Jak tištěná, tak i internetová. Obsáhlé zpravodajství nabízejí zejména deníky Mladá fronta Dnes Žďárský Deník a jeho mutace v kraji Vysočina a Právo. Dnešní start Světového poháru zaujal i specializovaný deník Sport. Z internetových serverů najdete nejvíce na seznam.cz a idnes.cz.

Reprezentace MTB v NMNM

23. 5. 2014

Čeští bikeři mají na domácí trati nejvyšší ambice

S vyhlídkami na co nejlepší umístění vstoupí o víkendu čeští bikeři do třetího pokračování letošního Světového poháru na domácí trati v Novém Městě na Moravě. Po čtvrtečním dopoledním společném tréninku panovala v týmu pohoda. Optimismem ve slunečném počasí hýřil i trenér Viktor Zapletal. Jeho hlavními trumfy jsou olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý a Ondřej Cink. 

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se