Články

Scott of Nino Schurter

22. 5. 2015

Discover the bikes that the international stars will ride on

The editors of MTBS.cz took pictures of and created an overview of six bikes that international MTB stars - world champions or World Cup winners - will compete. This means bikes of six people who will challenge their competitors and try to get to the podium a reach medals. 

NMNM BMW IBU World Cup 2015 logo

2. 2. 2015

Nové Město je už připraveno na oslavu českého biatlonu

Lepší atmosféru než při mistrovství světa před dvěma lety očekávají pořadatelé Světového poháru v biatlonu, který zavítá od pátku do neděle do Vysočina Areny v Novém Městě na Moravě. Pořadatelé v minulém týdnu ještě rozšířili kapacitu hlediště na stadionu dalšími přístavky mobilních tribun. Do hlediště se vejde šestnáct až sedmnáct tisíc diváků.
 
Zasněžená Vysočina Arena

30. 1. 2015

Sněhová pokrývka na Vysočině pomohla i biatlonu

Týden před startem úvodního závodu štafet Světového poháru se konečně vrátila na Vysočinu zimní atmosféra. Připadlo deset až patnáct centimetrů nového sněhu a ochladilo se. 

Trofej pro vítěze

22. 5. 2015

An original trophy by the Bednařík brothers for winners

Winners of the four main races of the Mountain Bike World Cup round in Nové Město na Moravě (U23 women and men, Elite women and men) will be awarded a very original prize. The organizers had it made in a small family smithery in Bílovice nad Svitavou, where two brothers, Michal and Marek Bednařík, have their workshop. The trophy that weighs six kilos and is 70cms tall, is made of stainless steel.

Mixed Relay Start

26. 1. 2015

Na úvod Světového poháru čeká diváky biatlonová lahůdka

Parádní atraktivní klání uvidí hned v prvním závodě Světového poháru v biatlonu diváci ve Vysočina Areně i u televizních obrazovek. V 15:10 startuje štafetový závod smíšených dvojic. Pojede se vůbec poprvé oficiálně v programu Světového poháru. Před rokem jej viděli diváci při posledním závodě loňského ročníku 23. března na Holmenkollenu v Oslo. Ale pozor, v žádném případě se nejedná o novinku. Už od roku 2002 se koná pravidelně po vánočních svátcích toto atraktivní klání ve Veltins-Areně v německém Gelsenkirchenu. Novou disciplínu si biatlonisté exhibičně vyzkoušeli i v Moskvě.

Kniha Biatlon - obálka

23. 1. 2015

Kniha „Biatlon“ ke koupi přímo ve Vysočina Aréně

Knihu „Biatlon aneb Od vojenských hlídek k biatlonu“ autora Josefa Trojana si mohou návštěvníci Světového poháru v Novém Městě na Moravě zakoupit po všechny tři dny ve stánku vydavatele přímo ve Vysočina Aréně pod tribunou „D“ za zvýhodněnou cenu 390 Kč.

« Předchozí 1 21 40 44 45 46 47 48 49 50 60 79 Následující »

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín