Články

V cíli...

8. 2. 2015

Bláznivé počasí si zahrálo s biatlonisty. Gabriela Soukalová pátá

Chvíli slunce, chvíli zamračeno, chvíli vánice a to pořád do kola. Jen vítr neustával. Takové byly podmínky závěrečného dne VII. kola Světového poháru. Bláznivé počasí. Ve stíhačce žen na 10 km se nejvíce dařilo Gabriele Soukalové, která doběhla pátá, smolařka Veronika Vítková obsadila 11. pozici. Eva Puskarčíková  si zajela dosavadní životní maximum, když doběhla jako 14. v pořadí! Bodovaly také Bára Tomešová, v cíli 30., a na 34. příčce i Jitka Landová. V kategorii mužů doběhl Michal Šlesingr 11., Jaroslav Soukup 31., Michal Krčmář 33. a Ondřej Moravec utrhl dva body za 39. místo. Zvítězili Darja Domračevová z Běloruska a Jakov Fak ze Slovinska.

Podium mužského sprintu

7. 2. 2015

Rozpaky Michala Šlesingra nad výborným pátým místem

Co je to sedm deseti sekundy? Ani neřeknete: jeden a dvacet! Tak málo dělilo pátého Michala Šlesingra od třetího místa v dnešním sprintu mužů VII. kola Světového poháru, které sledovala přeplněná Vysočina Arena v Novém Městě na Moravě. Zkušený český reprezentant dnes podal na střelnici bezchybný výkon a na trati bojoval jako lev. Jeho běžecký čas byl pátý nejlepší, v závěrečném okruhu byl dokonce druhý nejrychlejší!

23. 5. 2015

Start Lists for Sunday's Races

Starting at 9 AM, the race of Men U23 will be the Sunday's opener. It will be followed by the race of Elite Women (11:15 AM). Elite Men shall be the last to set out on the course, at 2:15 PM. All start lists can be downloaded in the article...

 

Stupně vítězů

7. 2. 2015

Bronzový dárek k svátku. Veroniko, blahopřejeme!

Ještě ve startovní bráně stačila dnešní oslavenkyně Veronika Vítková zamávat novoměstským tribunám a vyrazila se prát s náročnou 7,5 km dlouho tratí i s deseti terči, které na ni čekaly na střelnici. Její bronzová jízda právě začala.

Stříbrná česká mix štafeta

6. 2. 2015

Rekordní návštěva viděla v NMNM stříbrnou českou jízdu

Rekordních dvaatřicet tisíc fanoušků sledovalo stříbrnou jízdu českých reprezentantů v závodě smíšených štafet. Veronika Vítková, Gabriela Soukalová, Michal Šlesingr a Ondřej Moravec nabídli svým fanouškům dramatickou podívanou do posledních metrů. Silnější byli v závěru jen Norové Fanny Hornová, Tiril Eckhoffová a bratři Johannes a Tarjei Boeové. Na třetím místě doběhl kvartet Ukrajiny.

Start of the Public XC Marathon

23. 5. 2015

Program in Vysočina Arena was launched by the Public XC Marathon

The racing programme at the Vysočina Aréna started with Birell Bike Vysočina Maraton at 9 in the morning. Nearly 700 riders stood on the start of the fifty-three-kilometre-long route. Filip Adel (Superior MTB) was the fastest among men, Denisa Stodůlková (Petr Čech Sport) was the first woman to cross the finish line.

« Předchozí 1 21 41 43 44 45 46 47 48 49 60 80 Následující »

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín