Články

NMNM BMW IBU world cup 2015 logo single

3. 10. 2014

Inspekce před SP v biatlonu

V prvním říjnovém týdnu byla zahájena série inspekcí, která čeká novoměstské pořadatele před únorovým SP v biatlonu.

Nový koncept prezentace partnerů přijela představit do Nového Města marketingová skupina Infront. Hlavní změny se budou týkat rozsahu umístění bannerů na stadionu, střelnici a podél trati. 

Biatlon Letohrad

28. 8. 2014

Pozvánka do Letohradu

Naše pozvání tentokráte míří do Letohradu, kde se o víkendu uskuteční Mistrovství České republiky v biatlonu na kolečkových lyžích

Můžete se těšit na účast všech našich olympioniků ze Soči, olympijských medailistů i mistrů světa. Zajímavé souboje přinesou rychlostní závody, stíhačka, ale především noční supersprint. Vše doplněno zábavou, autagramiádou, ohňostrojem a doprovodným programem pro děti.

Provoz ve Vysočina Areně

V období letních prázdnin probíhají na asfaltového okruhu v areálu Sportovního klubu tréninkové kempy lyžařů běžců, biatlonistů a rychlobruslařů, včetně reprezentačních družstev. 

 

Přístup pro veřejnost je následující
po–ne: 7:00–9:00, 12:00–15:00 a dále pak od 18:00 hod.
Na dráhu je přísný zákaz vjezdu jakýchkoliv vozidel, včetně kol, kočárků a vstupu se zvířaty!

 

Děkujeme všem návštěvníkům za jejich pochopení a dodržování pravidel  bezpečnosti, především stanoveného směru jízdy.

Návštěva prezidenta ČR Miloše Zemana ve Vysočina Areně

3. 7. 2014

Návštěva prezidenta ČR ve Vysočina Areně

Ve čtvrtek 26. června zavítal, během návštěvy kraje Vysočina, na stadion Vysočina Areny prezident České republiky Miloš Zeman.

Prezident Zeman se společně s hejtmanem kraje Jiřím Běhounkem setkali s významnými osobnostmi Vysočiny i představiteli Sportovního klubu Nové Město na Moravě. Během hodinové debaty se jedním z témat stalo i budoucí rozvoj a podpora sportovního zázemí Vysočina Areny v podobě vybudování národního sportovního centra pro biatlon, běžecké lyžování a horská kola.

birell-top

19. 6. 2014

Startuje unikátní cyklistický projekt Birell jízda!

Náš partner Birell právě představuje nový cyklistický projekt, který si jistě zaslouží Vaši pozornost! V půběhu června sbírá prostřednictvím webu www.birelljizda.cz příběhy lidí, které potkala nepřízeň osudu v podobě nemoci či úrazu. Cílem projektu je pomoci lidem, kteří milují cyklistiku, ale kvůli handicapu se jí nemohou věnovat naplno! Odborná porota následně vybere pět osob, kterým Birell Jízda pomůže. A taková pomoc přece stojí za to!

Atmosféra při letošním SP

13. 6. 2014

Mistrovství světa horských kol 2016 bude v Novém Městě‏!!!

Mistrovství světa horských kol v roce 2016 se uskuteční v Novém Městě na Moravě. Rozhodla o tom Mezinárodní cyklistická unie UCI na dnešním zasedání v Lausanne. Nové Město dostalo přednost před německým Albstadtem. Na Vysočině se pojedou závody v cross country, ve sprintu, štafetách a v trialu. Šampionát, který se bude konat od 1. do 3. července, bude zároveň poslední nominací na olympijské hry v Riu de Janeiro.

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se