Články

Zlatá lyže 2013

11. 2. 2015

Zlatá lyže vystřídá Světový pohár v biatlonu

Kvalitní startovní pole i se zámořskými běžci z USA a  Kanady se představí o víkendu ve Vysočina Areně v závodě o Zlatou lyži, která bude součástí mezinárodního Slavic Cupu. V sobotu od 13:00 hodin budou na programu sprinty volnou technikou a neděli od 10:00 se poběží klasickou technikou: muži 15 km a ženy 10 km.

Podium of the W U23

23. 5. 2015

Results of the Women U23 Race

Jenny Rissveds is the winner of the opening race of the UCI Mountain Bike World Cup in Nové Město na Moravě. Jenny, who is trained by the legendary Thomas Frischknecht, outrivalled Margot Moschetti of France, the last year's winner of the Nové Město race, who was second by 42 seconds. The bronze was taken by Kate Courtney of the USA.

V cíli...

8. 2. 2015

Bláznivé počasí si zahrálo s biatlonisty. Gabriela Soukalová pátá

Chvíli slunce, chvíli zamračeno, chvíli vánice a to pořád do kola. Jen vítr neustával. Takové byly podmínky závěrečného dne VII. kola Světového poháru. Bláznivé počasí. Ve stíhačce žen na 10 km se nejvíce dařilo Gabriele Soukalové, která doběhla pátá, smolařka Veronika Vítková obsadila 11. pozici. Eva Puskarčíková  si zajela dosavadní životní maximum, když doběhla jako 14. v pořadí! Bodovaly také Bára Tomešová, v cíli 30., a na 34. příčce i Jitka Landová. V kategorii mužů doběhl Michal Šlesingr 11., Jaroslav Soukup 31., Michal Krčmář 33. a Ondřej Moravec utrhl dva body za 39. místo. Zvítězili Darja Domračevová z Běloruska a Jakov Fak ze Slovinska.

Podium mužského sprintu

7. 2. 2015

Rozpaky Michala Šlesingra nad výborným pátým místem

Co je to sedm deseti sekundy? Ani neřeknete: jeden a dvacet! Tak málo dělilo pátého Michala Šlesingra od třetího místa v dnešním sprintu mužů VII. kola Světového poháru, které sledovala přeplněná Vysočina Arena v Novém Městě na Moravě. Zkušený český reprezentant dnes podal na střelnici bezchybný výkon a na trati bojoval jako lev. Jeho běžecký čas byl pátý nejlepší, v závěrečném okruhu byl dokonce druhý nejrychlejší!

23. 5. 2015

Start Lists for Sunday's Races

Starting at 9 AM, the race of Men U23 will be the Sunday's opener. It will be followed by the race of Elite Women (11:15 AM). Elite Men shall be the last to set out on the course, at 2:15 PM. All start lists can be downloaded in the article...

Stupně vítězů

7. 2. 2015

Bronzový dárek k svátku. Veroniko, blahopřejeme!

Ještě ve startovní bráně stačila dnešní oslavenkyně Veronika Vítková zamávat novoměstským tribunám a vyrazila se prát s náročnou 7,5 km dlouho tratí i s deseti terči, které na ni čekaly na střelnici. Její bronzová jízda právě začala.

« Předchozí 1 21 41 43 44 45 46 47 48 49 60 80 Následující »