Články

Ondřej Cink a Jan Vastl

20. 4. 2015

Kulhavy, Cink, Vastl. Forma stoupá směrem k Novém Městu.

Něco málo přes měsíc zbývá do startu Světového poháru horských kol, o který se v letošním roce postará Nové Město na Moravě. Zatímco nejprestižnější seriál se na svojí ouverturu teprve chystá, nejvyšší domácí podnik Český pohár horských kol se rozjel o víkendu v Teplicích za velmi slušné účasti.

Stupně vítězů v italském Montichiari

14. 4. 2015

Světová špička bikerů už vyhlíží Nové Město

Důležité je být rozzávoděný a mít na svém kontě co nejvíce bodů, shodují se přední závodníci horských kol. Jejich první vrchol je v letošním roce čeká výrazně později než tomu bývalo v minulých letech. Tím vrcholem není nic jiného, než úvodní díl Světového poháru horských kol v Novém Městě na Moravě o víkendu 23.-24. května.

Světový pohár v biatlonu

26. 3. 2015

Panoramatická videoprohlídka z SP v biatlonu 2015

Letošní mimořádně povedený víkend v Novém Městě na Moravě přinesl mnoho akce, radostí i zklamání, novinek i medailí, diváků a také světovou premiéru párových smíšených štafet. V průběhu SP v NMNM zaplnilo Vysočina arénu na sto tisíc diváků.

Jan Vastl letos obléká dres italského Bianchi

9. 3. 2015

Premiéra v dresu mezinárodního týmu bikerovi Janu Vastlovi vyšla

Sezona horských kol se pomalu ale jistě dává do pohybu, čeští bikeři se postupně rozjíždí a v prvních letošních startech testují svou formu...

Jaroslav Kulhavý celebrates his victory

25. 5. 2015

Sunday's triumph of Jaroslav Kulhavý in the Vysočina Aréna witnessed by 14,300 spectators

"We could hardly ask for a better invitation to the next year's world championships,“ Petr Vaněk, the secretary general of the race, said after the last fan of mountainbiking had left the stadium. Spectators were what the organizers were thrilled about: 14,300 of them came to Vysočina Aréna to support riders.

Jaroslav Kulhavý na Kypru 2015

26. 2. 2015

Čeští bikeři zahajují důležitou předolympijskou sezonu

Jaroslav Kulhavý, Jan Škarnitzl, Ondřej Cink nebo Kristián Hynek – většina předních českých bikerů v těchto dnech už naplno dupe do pedálů, aby se poprali o první body do světového žebříčku. Všichni směřují úsilí k prvnímu vrcholu sezóny, kterým pro ně bude zahajovací závod letošního ročníku Světového poháru v Novém Městě na Moravě (22. - 24. 5. 2015).

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín