Články

wb_IMG_7920

10. 1. 2016

Jislová doběhla opět jedenáctá

Druhé jedenácté místo v rozmezí čtyřiadvaceti hodin vybojovala česká biatlonistka Jessica Jislová v IBU Cupu v Novém Městě na Moravě. Po bezchybné střelbě měla v cíli ztrátu 54,9 sekundy na vítěznou Francouzku Anais Chevalierovou. V průběžném pořadí IBU Cupu se Jislová posunula na dvanácté místo, o které se se ziskem 147 bodů dělí se sestrou dnešní vítězky Chloe Chevalierovou.

Muži Sprint, stupně

9. 1. 2016

Sprint mužů vyhrál Francouz Claude

Jednadvacetiletý Francouz Fabien Claude vyhrál první sprinterský závod mužů ve čtvrtém díle IBU Cupu v Novém Městě na Moravě. Na druhém místě skončil se ztrátou 3,6 sekundy Rus Timofej Lapišin. Oba museli ve větrném počasí na jedno trestné kolo. Z českých zástupců si vedl nejlépe Matěj Krupčík, který obsadil 22. místo. Závodům přihlíželo 4.500 diváků.

Jessica Jislová

9. 1. 2016

Jislová skončila v prvním sprintu IBU Cupu jedenáctá

Jedenácté místo obsadila v prvním sprinterském závodě žen IBU Cupu ve Vysočina Areně česká biatlonistka Jessica Jislová. První dvě místa obsadily ruské reprezentantky. Vítězství si odnesla Olga Jakušovová, druhá skončila Anastasia Zagorujková se ztrátou 6,8 sekundy. Třetí místo vybojovala Francouzka Celia Aymonierová, která měla na vítězku manko 9,8 sekundy.
 
biatlon1_strelba

8. 1. 2016

Biatlonoví nadšenci si mohou vyzkoušet zdarma střelbu

Obdivujete výkony biatlonistů na střelnici? Máte touhu si vyzkoušet jejich pocity? Potom máte ideální možnost si vyzkoušet své střelecké umění při sobotním a nedělním IBU Cupu v Novém Městě na Moravě. 

slepcova_web

8. 1. 2016

V Novém Městě se představí i olympijská vítězka Slepcovová

Ve startovním poli víkendového IBU Cupu ve Vysočina Areně se objeví mezi nastupující generací i několik zkušených závodníků. Silnou soupisku v čele s olympijskou vítězkou Světlanou Slepcovovou zaslal pořadatelům ruský tým.
NMNM-IBU-cup-2016-logo

7. 1. 2016

Při IBU Cupu se poběží po oba dny jen sprinty

Při biatlonovém Poháru IBU se o víkendu v Novém Městě na Moravě poběží pouze sprinty. Pořadatelé museli program změnit kvůli nedostatku sněhu. V sobotu i v neděli začnou závody žen v 10:00 a mužů ve 13:00. Původně se měly v sobotu konat vytrvalostní závody.

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín