Články

Vysočina Arena

2. 3. 2015

Informace o provozu ve Vysočina Aréně pro následující období

Od úterý 3.3. je otevřena NEOMEZENĚ, v sobotu 7. 3. se veřejnosti kvůli konání závodů otevře až od 14 hodin. Neomezený vstup platí až do víkendu 21. - 22. 3., kdy je VA opět uzavřena pro závody biatlonových center - SCM Open. 

Start of the Men Elite

24. 5. 2015

The UCI Mountain Bike World Cup race in Nové Město na Moravě closed by a victory of Jaroslav Kulhavý

In a grand finale, the first stage of the UCI Mountain Bike World Cup in Nové Město na Moravě ended with a victory of Jaroslav Kulhavý, who in front excellent fans managed to repeat his four years old triumph at the home track.

Zlatá lyže

15. 2. 2015

Rypl a Moravcová vyhráli závod o Zlatou lyži

Dvaadvacetiletý Miroslav  Rypl z Dukly Liberec zvítězil v závodě o Zlatou lyži v Novém Městě na Moravě, který byl součástí Slavic Cupu. V běhu na 15 km klasicky Rypl porazil o více než půlminutu svého oddílového kolegu Jacoba Tonyho Kordače. V závodě žen na 10 kilometrů získala prvenství jednatřicetiletá Klára Moravcová ze Ski Jablonec. Druhá skončila se ztrátou deseti sekund vítězka sobotního sprintu Sandra Schützová z Dukly Liberec. 

Zlatá lyže 2015

14. 2. 2015

Saxton a Schützová vyhráli sprinty na Zlaté lyži

Jednadvacetiletý americký běžec na lyžích Benjamin Saxton zvítězil ve finále sprintu volnou technikou v závodě o Zlatou lyži v Novém Městě na Moravě. Na druhém místě skončil Jacob Tony Kordač z Dukly Liberec a v kvalitní zahraniční konkurenci obsadil třetí místo Polák Konrad Motor. 
Zlatá lyže 2013

11. 2. 2015

Zlatá lyže vystřídá Světový pohár v biatlonu

Kvalitní startovní pole i se zámořskými běžci z USA a  Kanady se představí o víkendu ve Vysočina Areně v závodě o Zlatou lyži, která bude součástí mezinárodního Slavic Cupu. V sobotu od 13:00 hodin budou na programu sprinty volnou technikou a neděli od 10:00 se poběží klasickou technikou: muži 15 km a ženy 10 km.

Podium of the W U23

23. 5. 2015

Results of the Women U23 Race

Jenny Rissveds is the winner of the opening race of the UCI Mountain Bike World Cup in Nové Město na Moravě. Jenny, who is trained by the legendary Thomas Frischknecht, outrivalled Margot Moschetti of France, the last year's winner of the Nové Město race, who was second by 42 seconds. The bronze was taken by Kate Courtney of the USA.

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín