Články

arena

23. 12. 2014

Štěpánské závody a ČP v biatlonu jsou zrušeny

Kvůli nedostatku sněhu a současné vlně oteplení zrušili pořadatelé Štěpánské závody v běhu na lyžích a Český pohár v biatlonu, které se měly uskutečnit ve Vysočina Areně na na sklonku roku. Současné výrazné oteplení s deštěm znemožnilo výrobu technického sněhu.

NMNM WCup 2015 sektory tribun-01

22. 12. 2014

Jak na výběr sektoru na tribuně?

Připravili jsme pro vás jednoduchý návod jak si vybrat sektor tribuny při nákupu vstupenky na Světový pohár v biatlonu. Nákupní e-shop umožňuje výběr sektoru při otevření položky "Eventim plán sálu". V tomto případě se jedná o plán areálu Vysočina Areny.

12. 12. 2014

Oteplení zastavilo sněhová děla

Kvůli oteplení byla přerušena výroba technického sněhu k přípravě lyžařských tratí v Novém Městě na Moravě. Nynější zásoba přitom nestačí ani na vytvoření okruhu v minimální délce 1,5 km. Vrcholem sezony ve Vysočina Areně bude až za necelé dva měsíce Světový pohár v
biatlonu, který není ohrožen. Nejistý je ale osud Štěpánských závodů v běhu na lyžích, které jsou na programu 26. prosince.

9. 12. 2014

Sněhová děla už chrlí sníh

Dlouhé čekání na první mráz, který by dovolil výrobu technického sněhu, skončilo v pondělí dvě hodiny po půlnoci. V tu chvíli se postupně zapojilo do práce všech osmnáct sněhových děl. Teplota se blížila ke třem stupňům pod nulou, což není zcela ideální počasí. Ovšem při současném teplém průběhu zimy není prostor na zbytečné čekání.

Kolekce oblečení SP v biatlonu 2015

27. 11. 2014

Oblečení organizátorů dodává opět Alpine Pro

Novoměstský organizační tým, stejně tak jako reprezentační družstvo biatlonistů, oblékne i letos česká firma Alpine Pro. Spolupráce mezi předním domácím výrobcem oblečení a biatlonisty započala roku 2008, kdy jsme poprvé oblékli pořadatele na Mistrovství Evropy.

Velmi úspěšné se staly kolekce pro Světový pohár v biatlonu 2012 a zejména Mistrovství světa v biatlonu 2013.

Start štafety

11. 11. 2014

Disciplína smíšených štafet dvojic potvrzena v programu SP

Páteční inspekce IBU, kterou jsme absolvovali před zahájením seriálu Světového poháru v biatlonu potvrdila trať nové disciplíny jež se premiérově představí divákům světového biatlonu právě v Nové Městě na Moravě."Premiéru smíšené štafety v Novém Městě bereme jako ocenění mezinárodní federace za pořadatelský úspěch i za výsledky českého biatlonu, který v závodě smíšených štafet dosáhl opakovaně vynikajících výsledků", uvedl na tiskové konferenci ředitel závodu SP Vlastimil Jakeš.

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se