Články

73_4-200-200-square

20. 2. 2016

Eintrittskarten für BMW IBU Biathlon World Cup in Nové Město na Moravě 2016 bereits im Vorverkauf!

Ab Montag, dem 15. Februar 2016, können alle Biathlonfans ihre Eintrittskarten für BMW IBU Biathlon World Cup in Nové Město na Moravě 2016 erwerben. Die dritte Runde des Biathlon World Cups findet ab 16. bis 18. Dezember 2016 in Nové Město na Moravě in Vysočina Aréna statt.

2013-02-25_20-58-01_Petra-Novakova-1_z-czech-skicom

13. 1. 2016

Nováková plánuje návrat do stopy při Světovém poháru v Novém Městě

Zánět dýchacích cest vyřadil před týdnem z Tour de Ski předčasně dvaadvacetiletou českou běžkyni na lyžích Petru Novákovou. Od minulého pátku bere antibiotika. Nemoc naštěstí neprovází zvýšená teplota ani bolesti v krku. Proto Petra plánuje brzký návrat k tréninku a v závodní stopě se objeví už při Světového poháru ve Vysočina Areně. V sobotu 23. ledna jsou na programu závody žen na 10 km a mužů na 15 km volně a v neděli štafety.

18. 2. 2016

Tickets to Nové Město Biathlon World Cup fast disappearing

Nové Město na Moravě started the ticket sales to the 3rd Round of the BMW IBU Biathlon World Cup to be held from 16. - 18. December 2016. After 3 days of sales the tickets are fast disappearing and it looks likely that all stadium tickets are going to be sold out by the end of the week.

13. 1. 2016

Seriál závodů Stopa pro život startuje prologem tuto neděli ve Vysočina Areně

Běžky, kolo, biatlon, sníh, zábava = to vše na vás čeká ve Vysočina Areně v neděli 17. ledna!

6. ročník seriálu Stopa pro život startuje novinkou v Novém Městě na Moravě. Pokud chcete strávit parádní neděli na sněhu, přijeďte do Vysočina Arény užít si zimních radovánek a nezapomeňte s sebou vzít celou rodinu. Můžete si zazávodit na běžkách na zdejším parádně upraveném běžeckém okruhu za umělého osvětlení. Projet se na kole s partou dalších nadšenců, které sníh a zima nezastaví. Zdarma vyzkoušet biatlonový trénink na zdejší biatlonové střelnici a pod vedením trenérů SK Nové Město se zdokonalit v technice běhu na lyžích (obě aktivity jsou vhodné i pro děti a úplné začátečníky).

mrak_NMMN_wb

11. 1. 2016

Leden pro veřejnost ve Vysočina Areně

Zveřejnili jsme rozpis hodin pro veřejnost ve Vysočina Areně, včetně pokynů které prosíme při návštěvě našeho areálu dodržovat. Prosíme dodržujte časy a pokyny v odkazu.

 

Vysočina Arena - hodiny pro veřejnost.

10. 1. 2016

Krupčík v nedělním sprintu šestnáctý

Šestnácté místo obsadil v nedělním sprintu IBU Cupu ve Vysočina Areně třiadvacetiletý český biatlonista Matěj Krupčík, který díky bezchybné střelbě nemusel ani jednou na trestné kolo. Závod ovládli ruští závodníci. Vítězství si odnesl Petr Paščenko s náskokem necelých čtyř sekund před svým krajanem Timofejem Lapšinem. Toho o prvenství připravila dvě trestná kola. Závod v neděli sledovalo 3000 diváků, v součtu po oba dny přišlo do hlediště a kolem tratí 7.500 příznivců biatlonu. 

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín