Články

AMČR v XCM

18. 5. 2015

AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČR V XCM SOUČÁSTÍ BIRELL BIKE VYSOČINA

V rámci Birell Bike Vysočina Maratonu 2015 se pojede i o titul mistra republiky mezi studenty. Akademické mistrovství ČR v XCM pořádá stejně jako loňský nultý ročník Fakulta sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. Start je naplánován společně s Birell Bike Vysočina Maratonem, tedy v sobotu 23. května v 9.00 z Vysočina Areny, která po celý víkend hostí závody světového poháru XCO.

Bára Průdková na maturitním table

14. 5. 2015

Češky budou v Novém Městě oslabeny. Nash nepřijede, Machulková zraněná, Průdková maturuje

“Už před 2 lety jsem se rozhodla, že se nebudu soustředit na celý svěťák, takže se opět ukážu jenom v Kanadě a USA,” říká Kateřina Nash, česká jednička jak mezi bikerkami, tak i cyklokrosařkami. To je ale špatná zpráva pro české fanoušky, kteří by Katku rádi viděli v Novém Městě na Moravě na zahajovacím závodě Světového poháru...

Atmosféra v Aréně

13. 5. 2015

Přehledně: Doprovodný program Světového poháru horských kol

Podívejte se, co všechno na vás čeká během příštího víkendu ve Vysočina Aréně!

 

 

 

 

 

 

Foto ze startu MČR 2014 v Praze

6. 5. 2015

Hvězdy horských kol se týden před Novým Městem představí v Praze

To se panečku fanoušci bikingu v Česku pomějí! Světový pohár horských kol v Novém Městě na Moravě, na který se chystá kompletní světová špička, nalákal i další pořadatele připravit zajímavý podnik pro závodníky. To se týká zejména závodů Pražské schody 2015 a Českého poháru XCO.

Česká televize bude opět vysílat z NMNM

5. 5. 2015

Světový pohár MTB na Vysočině bude mít zase lepší televizní zpracování

“Je skvělé, že si Česká televize bere závod Světového poháru horských kol za své,” radoval se Petr Vaněk, šéf organizačního výboru poté, co proběhla jedna z posleních schůzek přímo v dějišti ve Vysočina Aréně. “Neustále přichází s novými nápady a řešením, jak závod vylepšit z hlediska televizního.”

Zlata-lyze-2016-logo

29. 11. 2015

Nové Město is the 7th stop of XC Skiing World Cup 2015/16

 

The new season of the Cross-country skiing World Cup started on November 27 with Sprint events in the Finnish resort of Ruka. The 7th stop of the series will take place on January 23 and 24 in Nové Město na Moravě with races in Free technique. Men will compete over 15 km and women over 10 km - interval start on Saturday. Sunday will be dedicated to Relay events. The good news for all spectators is that the organizers decided not to charge any admission fee into Vysočina Arena on both competition days!

 

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín