Články

Expo Zóna se pomalu plní...

22. 5. 2015

Vysočina Aréna ožila bikery

Už od včerejška se po stadionu Vysočina Arény a přilehlých lesích prohánění bikerky a bikeři. Týmová zóna a stanové městečko roste před očima, největší týmy rozbalily své kamiony. Obhlédnout okruh vyrazili nejen oficiality z Mezinárodní cyklistické unie, ale zejména závodníci. A byli mezi nimi i mistři světa Catherine Pendrel z Kanady a Julien Absalon z Francie, ale i vítězové loňského světového poháru Švýcaři Jolanda Neff a Nino Schurter.

José Antonio Hermida na Pražských schodech

20. 5. 2015

Cítím se tu jako doma, říká Jose Antonio Hermida

Jose Antonio Hermida je ikonou Nového Města. Jezdil sem ještě v dobách, kdy měl závod pouze lokální rozměr. Tehdy se o možném konání Světového poháru jen hovořilo a spekulovalo, každopádně sympaťák z Pyrenejí vždy přijel organizátory podpořit. A nejen za to ho mají čeští fanoušci tolik v oblibě.

Škarnitzl, Hynek, Hermida

20. 5. 2015

Sjeli Schody a míří na Vysočinu

Česká bikerská špička se včera večer naposledy sešla a otestovala si svou formu v Praze na tradičním exhibičním závodě Pražské schody. 

NMNM-IBU-cup-2016-logo

27. 12. 2015

IBU Cup No. 4 in Nové Město Confirmed

The weather of the recent days has been more reminiscent of the onset of spring, yet the up-to-date weather prognosis, which announces significantly colder weather for the coming days, yesterday we could make the decision to organize the IBU Cup in Nové Město on 9. - 10. January.

 

Josef Dressler

19. 5. 2015

Josef Dressler opět zpestří program SP!

Letošní program SP opět zpestří i dvojnásobný mistr světa v biketrialu a propagátor jízdy na kole - Josef Dressler! Letos Vás kromě 2 tradičních výukových lekcí přímo na trati závodu SP vezme také na společnou výukovou vyjížďku po novoměstských trailech! Osobní pozvání přímo od Pepy v článku níže...

Ondřej Cink vítězně projíždí cílem

18. 5. 2015

Měření sil před Vysočinou dopadlo nejlépe pro Cinka

Druhý závod Českého poháru v XCO se proměnil díky početné mezinárodní konkurenci v generálku nadcházejícího Světového poháru v Novém Městě na Moravě. K velké radosti domácích fanoušků vyhrál v Praze Ondřej Cink před Jaroslavem Kulhavým, zbylá místa na pódiu pak vyplnili zahraniční bikeři.

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín