Články

Logo SP MTB NMNM

23. 5. 2014

Média: Světový pohár se dostal do popředí médií

Třetímu dílu Světového poháru v Novém Městě na Moravě věnují zvýšenou pozornost média. Jak tištěná, tak i internetová. Obsáhlé zpravodajství nabízejí zejména deníky Mladá fronta Dnes Žďárský Deník a jeho mutace v kraji Vysočina a Právo. Dnešní start Světového poháru zaujal i specializovaný deník Sport. Z internetových serverů najdete nejvíce na seznam.cz a idnes.cz.

Reprezentace MTB v NMNM

23. 5. 2014

Čeští bikeři mají na domácí trati nejvyšší ambice

S vyhlídkami na co nejlepší umístění vstoupí o víkendu čeští bikeři do třetího pokračování letošního Světového poháru na domácí trati v Novém Městě na Moravě. Po čtvrtečním dopoledním společném tréninku panovala v týmu pohoda. Optimismem ve slunečném počasí hýřil i trenér Viktor Zapletal. Jeho hlavními trumfy jsou olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý a Ondřej Cink. 

Dresy v barvách SP

23. 5. 2014

Merchandising v barvách novoměstského SP od Elevenu

Ve Vysočina Areně bude jako každoročně součásí doprovodného programu i "Expo Zone", kde si můžete prohlédnout / nakoupit cyklo zboží širokého sortimentu. Přítomen bude i stánek ELEVEN sportswear, kde budete moci zakoupit i dresy a doplňky s logem SP v MTB NMNM 2014!

Páteční program

22. 5. 2014

PÁTEK: Přijďte s dětmi na den singletracku v Cyklo Aréně Vysočina!

Využijte jedinečnou možnost vyzkoušet si nové specializované stezky pro horská kola (tzv. singletracky), jejichž síť se buduje v novoměstském lese Ochoza s centrem ve Vysočina Aréně. V pátek 23. května se stezky od 14:00 hod na jeden den přechodně otevřou veřejnosti při příležitosti konání světového poháru horských kol.

Katka Nash na trati SP2013

22. 5. 2014

Bikerka Nash bude startovat i v pátečním sprintu‏

Bikerka Kateřina Nash si chce po návratu z Ameriky vychutnat plnými doušky Světový pohár v Novém Městě na Moravě. Proto kromě nedělního cross country vyrazí také na trať pátečního sprintu. Je si vědoma toho, že v něm její vyhlídky na úspěch nejsou zdaleka tak vysoké. Loni dospurtovala ve Vysočina Areně sedmnáctá, když si v závěru neohlídala soupeřku...

Jan Škarnitzl po zranění

22. 5. 2014

Škarnitzl se po zranění postaví v neděli na start!

V nedělním pelotonu se objeví i Jan Škarnitzl, který si po pádu na trénink prvního závodu Světového poháru v polovině dubna v jihoafrickém Pietermaritzburgu zlomil levou ruku. V pondělí mu lékaři sundali sádru. Po loňské sezoně byl Škarnitzl v žebříčku UCI třetím nejlepším českým cyklistou v žebříčku UCI, patřilo mu 11. místo. Před ním byl na třetím místě Kulhavý a pátý byl hodnocen Cink.

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se