Články

Atmosféra v Aréně

13. 5. 2015

Přehledně: Doprovodný program Světového poháru horských kol

Podívejte se, co všechno na vás čeká během příštího víkendu ve Vysočina Aréně!

 

 

 

 

 

 

Foto ze startu MČR 2014 v Praze

6. 5. 2015

Hvězdy horských kol se týden před Novým Městem představí v Praze

To se panečku fanoušci bikingu v Česku pomějí! Světový pohár horských kol v Novém Městě na Moravě, na který se chystá kompletní světová špička, nalákal i další pořadatele připravit zajímavý podnik pro závodníky. To se týká zejména závodů Pražské schody 2015 a Českého poháru XCO.

Česká televize bude opět vysílat z NMNM

5. 5. 2015

Světový pohár MTB na Vysočině bude mít zase lepší televizní zpracování

“Je skvělé, že si Česká televize bere závod Světového poháru horských kol za své,” radoval se Petr Vaněk, šéf organizačního výboru poté, co proběhla jedna z posleních schůzek přímo v dějišti ve Vysočina Aréně. “Neustále přichází s novými nápady a řešením, jak závod vylepšit z hlediska televizního.”

Zlata-lyze-2016-logo

29. 11. 2015

Nové Město is the 7th stop of XC Skiing World Cup 2015/16

 

The new season of the Cross-country skiing World Cup started on November 27 with Sprint events in the Finnish resort of Ruka. The 7th stop of the series will take place on January 23 and 24 in Nové Město na Moravě with races in Free technique. Men will compete over 15 km and women over 10 km - interval start on Saturday. Sunday will be dedicated to Relay events. The good news for all spectators is that the organizers decided not to charge any admission fee into Vysočina Arena on both competition days!

 

Mapa tratě SP

29. 4. 2015

I s dvojitým depem zůstavají parametry okruhu stejné, podívejte se na novou mapu!

 

Jak už jsme vás informovali dříve, na závodní trati SP v cross-country jsme připravili několik novinek. Oproti minulým rokům dochází k podstatné změně týkající se technického depa, které bylo na požadavek UCI vybudováno jako dvojité, tzn. závodníci do něj budou vjíždět v obou směrech okruhu. Na trati tak budou celkem 3 možnosti na občerstvení či případné výměny defektu.

Tisková konference - Jan Škarnitzl

28. 4. 2015

Je to strašně motivující závod, říká Jan Škarnitzl, vloni na Vysočině nejlepší z Čechů

Začátky sezony Janu Škarnitzlovi nevychází tak, jak by si představoval. Vloni zlomená ruka, letos otřes mozku. Před deseti dny se rozjížděl před úvodním závodem Českého poháru v Teplicích, když se najednou probral v sanitce.

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín