Články

Omezení na singletracku

23. 5. 2015

Víkendové omezení na singletracku

V rámci Světového poháru horských kol dochází k drobnému omezení provozu na sigletracích - modrý a zelený trail budou v rámci závodního víkendu uzavřeny pro veřejnost. Prosíme, respektujte v rámci vlastní bezpečnosti toto omezení. Ostatní traily jsou v provoze bez omezení... Podívejte se na plán omezení v tomto článku.

Dušan Kožíšek

23. 5. 2015

Dušan Kožíšek na startu Toi Toi MTB Night Race 2015

Večerního exhibičního závodu TOI TOI MTB Night Race se vedle celé řady amatérských a poloprofesionálních sportovců zúčastní také Dušan Kožíšek, známý český běžec na lyžích. Pojede v dresu týmu WSM ROHOZEC AMULET.

 

23. 5. 2015

startovka ženy U23‏

Prvním, kdo otevře Světový pohár horských v disciplíně cross country budou zítra v 16:30 ženy do 23 let. V 51 členném pelotonu bude Česká republika zastoupena čtyřmi závodnicemi: Vendulou Kuntovou, Barborou Průdkovou, Elen Vaníčkovou a Denisou Bartizalovou.

Scott Nino Schurtera

22. 5. 2015

Podívejte se, na jakých kolech pojedou zahraniční hvězdy

Redakce serveru MTBS.cz během včerejšího dne nafotila a zpracova přehled šesti kol zahraničních hvězd - mistrů světa nebo vítězů světového poháru. Tedy těch, kteří budou v neděli ve Vysočina Aréně bojovat o medaile a stupně vítězů. 

Trofej pro vítěze

22. 5. 2015

Vítězové dostanou originální trofej z dílny bratří Bednaříkových

Originální cenu si z Nového Města na Moravě odvezou vítězové 4 hlavních závodů Světového poháru horských kol, tedy ženy a muži do 23 let a ženy a muži Elite. Tu nechali organizátoři vyrobit v malé, rodinné kovárně v Bílovicích nad Svitavou, kde mají svou dílnu bratři Michal a Marek Bednaříkovi. Umělečtí kováři tak zpracovali 70 cm vysokou a 6 kilo vážící trofej z nerezové oceli.

Nissan

22. 5. 2015

Vozy NISSAN pomáhají pořadatelům SP horských kol na Vysočině

V letošním roce se partnerem SP horských kol na Vysočině stal nově i český import automobilky Nissan. Japonská automobilka je šestým největším výrobcem aut na světě. Kromě rozvoje elektromobilů jsou jednou z hlavních pririt značky crossovery a vozy SUV, a proto se Nissan na různých trzích prezentuje i jako partner horské cyklistiky (do roku 2010 byl oficiálním partnerem UCI Světového poháru horských kol).

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín