Články

Start finále eliminátoru

23. 5. 2014

Biker Bogar skončil šestý ve Světovém poháru ve sprintu‏ + VÝSLEDKY + FOTO

Český biker Kryštof Bogar obsadil šesté místo ve sprintu Světového poháru v Novém Městě na Moravě. Zvítězil Slovinec Miha Halzer, mezi ženami byla ve finále nejrychlejší Švédka Alexandra Engenová. České bikerky se nedostaly přes hranici osmifinále. Nejlepší z nich Kateřina Nash skončila sedmnáctá, Irena Berková obsadila 19. místo.

Kryštof Bogar na trati sprintu

23. 5. 2014

Bogar pátý v kvalifikaci, sní o finále + VÝSLEDKY

Kryštof Bogar obsadil v kvalifikaci sprintu SP v Novém Městě na Moravě výborné páté místo a postaral se o nejlepší český výsledek. Mezi ženami byla Kateřina Nash osmá.

Logo SP MTB NMNM

23. 5. 2014

Média: Světový pohár se dostal do popředí médií

Třetímu dílu Světového poháru v Novém Městě na Moravě věnují zvýšenou pozornost média. Jak tištěná, tak i internetová. Obsáhlé zpravodajství nabízejí zejména deníky Mladá fronta Dnes Žďárský Deník a jeho mutace v kraji Vysočina a Právo. Dnešní start Světového poháru zaujal i specializovaný deník Sport. Z internetových serverů najdete nejvíce na seznam.cz a idnes.cz.

Reprezentace MTB v NMNM

23. 5. 2014

Čeští bikeři mají na domácí trati nejvyšší ambice

S vyhlídkami na co nejlepší umístění vstoupí o víkendu čeští bikeři do třetího pokračování letošního Světového poháru na domácí trati v Novém Městě na Moravě. Po čtvrtečním dopoledním společném tréninku panovala v týmu pohoda. Optimismem ve slunečném počasí hýřil i trenér Viktor Zapletal. Jeho hlavními trumfy jsou olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý a Ondřej Cink. 

Dresy v barvách SP

23. 5. 2014

Merchandising v barvách novoměstského SP od Elevenu

Ve Vysočina Areně bude jako každoročně součásí doprovodného programu i "Expo Zone", kde si můžete prohlédnout / nakoupit cyklo zboží širokého sortimentu. Přítomen bude i stánek ELEVEN sportswear, kde budete moci zakoupit i dresy a doplňky s logem SP v MTB NMNM 2014!

Páteční program

22. 5. 2014

PÁTEK: Přijďte s dětmi na den singletracku v Cyklo Aréně Vysočina!

Využijte jedinečnou možnost vyzkoušet si nové specializované stezky pro horská kola (tzv. singletracky), jejichž síť se buduje v novoměstském lese Ochoza s centrem ve Vysočina Aréně. V pátek 23. května se stezky od 14:00 hod na jeden den přechodně otevřou veřejnosti při příležitosti konání světového poháru horských kol.

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se