Články

SP 2015 tisková konference

21. 1. 2015

Vstupenky na biatlon jdou na dračku, Vysočina Arena bude vyprodaná

Pouhé tři stovky vstupenek na nedělní program zůstalo v předprodeji na sedmé pokračování letošního Světového poháru v biatlonu, které je na programu od 6. do 8. února ve Vysočina Areně v Novém  Městě na Moravě. Nákupní horečka odstartovala hned po Novém roce. Vyvolaly ji vynikající výsledky českých reprezentantů, kteří se stále častěji objevují na stupních vítězů.

Mapa Novoměstsko

9. 1. 2015

Kyvadlová přeprava diváků SP

Autobusy kyvadlové přepravy diváků budou přivážet návštěvníky ze vzdálenějších parkovacích ploch v Maršovicích, Novém Městě na Moravě, Žďáru nad Sázavou a z trasy od směru z Fryšavy.

První autobusy budou připraveny více než dvě hodiny před startem závodu. Stejnou trasou pak budou diváci odváženi po závodě zpět na parkoviště.

 

 

 

Tribuny

5. 1. 2015

Volné sektory na SP v biatlonu a výběr místa na stadionu

Připravili jsme pro vás ještě podrobnější návod jak si vybrat sektor tribuny při nákupu vstupenky na Světový pohár v biatlonu. Volná místa postupně mizí a na některé dny jsou aktuálně volné už jen sektory D2 a E.

Střelba při nedělním sprintu

4. 1. 2015

Tkadlecová a Šantora vyhráli druhý závod ČP v Novém Městě

Ve druhém závodě Českého poháru v biatlonu zvítězila v soutěži žen a juniorek ve sprintu se štafetovou střelbou na 7,5 km Anna Tkadlecová z pořádajícího SK Nové Město.

ČP v biatlonu NMNM vítězky kategorie juniorek

3. 1. 2015

Šantora a Jislová vyhráli sprint v Českém poháru

V úvodním závodě Českého poháru biatlonistů v Novém Městě na Moravě zvítězil mezi muži a juniory ve sprintu na 10 km Ondřej Šantora z SKP Jablonec s náskokem téměř 40 sekund před závodníky Letohradu druhým Jakubem Procházkou a třetím Ondřejem Hoškem.

Vysočina Arena

2. 1. 2015

Českým pohárem biatlonistů startuje sezona ve Vysočina Areně

Dva rychlostní závody biatlonistů otevřou tuto sobotu a neděli nejen Český pohár, ale i novou sezonu ve Vysočina Areně. Předvánoční oteplení zrušilo Štěpánské závody lyžařů běžců i následné třídenní biatlonové klání SCM Open. Ze stejného důvodu se neuskutečnili ani první kolo Českého poháru biatlonistů v Harrachově.

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se