Články

Dušan Kožíšek

23. 5. 2015

Dušan Kožíšek na startu Toi Toi MTB Night Race 2015

Večerního exhibičního závodu TOI TOI MTB Night Race se vedle celé řady amatérských a poloprofesionálních sportovců zúčastní také Dušan Kožíšek, známý český běžec na lyžích. Pojede v dresu týmu WSM ROHOZEC AMULET.

 

23. 5. 2015

startovka ženy U23‏

Prvním, kdo otevře Světový pohár horských v disciplíně cross country budou zítra v 16:30 ženy do 23 let. V 51 členném pelotonu bude Česká republika zastoupena čtyřmi závodnicemi: Vendulou Kuntovou, Barborou Průdkovou, Elen Vaníčkovou a Denisou Bartizalovou.

Scott Nino Schurtera

22. 5. 2015

Podívejte se, na jakých kolech pojedou zahraniční hvězdy

Redakce serveru MTBS.cz během včerejšího dne nafotila a zpracova přehled šesti kol zahraničních hvězd - mistrů světa nebo vítězů světového poháru. Tedy těch, kteří budou v neděli ve Vysočina Aréně bojovat o medaile a stupně vítězů. 

Trofej pro vítěze

22. 5. 2015

Vítězové dostanou originální trofej z dílny bratří Bednaříkových

Originální cenu si z Nového Města na Moravě odvezou vítězové 4 hlavních závodů Světového poháru horských kol, tedy ženy a muži do 23 let a ženy a muži Elite. Tu nechali organizátoři vyrobit v malé, rodinné kovárně v Bílovicích nad Svitavou, kde mají svou dílnu bratři Michal a Marek Bednaříkovi. Umělečtí kováři tak zpracovali 70 cm vysokou a 6 kilo vážící trofej z nerezové oceli.

Nissan

22. 5. 2015

Vozy NISSAN pomáhají pořadatelům SP horských kol na Vysočině

V letošním roce se partnerem SP horských kol na Vysočině stal nově i český import automobilky Nissan. Japonská automobilka je šestým největším výrobcem aut na světě. Kromě rozvoje elektromobilů jsou jednou z hlavních pririt značky crossovery a vozy SUV, a proto se Nissan na různých trzích prezentuje i jako partner horské cyklistiky (do roku 2010 byl oficiálním partnerem UCI Světového poháru horských kol).

Expo Zóna se pomalu plní...

22. 5. 2015

Vysočina Aréna ožila bikery

Už od včerejška se po stadionu Vysočina Arény a přilehlých lesích prohánění bikerky a bikeři. Týmová zóna a stanové městečko roste před očima, největší týmy rozbalily své kamiony. Obhlédnout okruh vyrazili nejen oficiality z Mezinárodní cyklistické unie, ale zejména závodníci. A byli mezi nimi i mistři světa Catherine Pendrel z Kanady a Julien Absalon z Francie, ale i vítězové loňského světového poháru Švýcaři Jolanda Neff a Nino Schurter.

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín