Články

Martin Jakš

23. 1. 2016

Jakš doběhl dvacátý, vyhrál Francouz Manificat

Český běžec na lyžích Martin  Jakš obsadil dvacáté místo v závodě Světového poháru mužů na 15 kilometrů volnou technikou ve Vysočina Areně. Vítězství si odnesl Francouz Maurice Magnificat, který v cíli předstihl o více než deset sekund lídra Světového poháru Nora Martina Johnsruda Sundbyho. Lukáš Bauer obsadil ve svém prémiovém startu v letošním ročníku Světového poháru 43. místo se ztrátou 2:14,5 na vítěze.

Nejlepší ženy závodu na 10 km volnou technikou při SP v Novém Městě na Moravě 2016.

23. 1. 2016

Johaugová vyhrála závod žen na 10 km

Norka Therese Johaugová potvrdila roli favoritky a vyhrála závod žen na 10 km volným způsobem v Novém  Městě na Moravě. Z českých závodnic skončila nejlépe na 38. místě Petra Nováková, bodově ale do Světového poháru vyšla naprázdno.

Lukáš Bauer

22. 1. 2016

Bauer bude v Novém Městě startovat!

Vleklé dilema o svém startu v Novém Městě na Moravě rozluštil Lukáš Bauer v pátek po poledni. Na tiskové konferenci oznámil, že se v sobotním závodě mužů na 15 km objeví na startu. Po zranění žeber ještě v této sezoně nestartoval. 
 
"Je skvělé, že tady budu moci startovat. Budu se prát. Zda skončím třicátý, nebo osmdesátý, je mi jedno. Lidi to musí pochopit," usmál se Bauer.

22. 1. 2016

Nováková převezme roli ženské jedničky

Při absenci stále nedoléčené Evy Vrabcové-Nývltové převezme roli lídra českého ženského týmu dvaadvacetiletá Petra Nováková. Nebude mít v souboji se světovou elitou snadnou roli, neboť kvůli onemocnění dýchacích cest nedokončila Tour de Ski a týden nelyžovala. Nucená přestávka pozměnila její plány.

22. 1. 2016

Policie využije i dvě nové čtyřkolky

Dvě nové čtyřkolky využijí při nadcházejícím Světovém poháru v běhu na lyžích ve Vysočina Areně novoměstští policisté k zabezpečení pořádku. Na těchto čtyřkolkách střeží nejen areál a jeho okolí, ale také hotely a penziony, kde bydlí účastníci Světového poháru.

21. 1. 2016

Přijďte na autogramiádu českých reprezentantů v Novém Městě!

V rámci doprovodného programu FIS Světového poháru v Novém Městě na Moravě chystáme pro všechny fanoušky běžeckého lyžování autogramiádu se členy reprezentačních družstev mužů i žen.

 

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín