Články

Reprezentanti SK NMNM

2. 2. 2016

Mladé naděje SK NMNM na Hrách VII. zimní Olympiády dětí a mládeže

Hry VII. zimní Olympiády dětí a mládeže 2016 zavítaly ve dnech 17. až 22. ledna do Ústeckého kraje. Za kraj Vysočina bylo nominováno 8 mladých biatlonistů z SK Nové Město na Moravě. Každý kraj mohl do závodu nasadit maximálně dva závodníky do jedné kategorie. Celoroční tvrdá dřina byla právem zúročena získanými medailemi a dalšími cennými umístěními.

 

29. 1. 2016

Hodiny pro veřejnost od 30. ledna

Zveřejnili jsme rozpis hodin pro veřejnost ve Vysočina Areně na období od 30. ledna 2016.

Prosíme, respektujte stanovené časy a pokyny týkající se lyžování veřejnosti ve Vysočina Areně.

 

Vysočina Arena - hodiny pro veřejnost.

MČR Harrachov 2016

27. 1. 2016

Juniorskými mistry ČR jsou Polášek a Blažková

O víkendu se v Harrachově konalo MČR juniorů a juniorek ve skoku na lyžích. Na můstku K-90 se závody obou kategorií obešly bez větších překvapení. Mezi muži triumfoval odchovanec SK Nové Město na Moravě Viktor Polášek, nejúspěšnější ženou byla Barbora Blažková.

 

27. 1. 2016

Úspěšný vstup sportovců SK NMNM do biatlonové sezóny

 

Ve dnech 9. - 10. ledna a 23. - 24. ledna se konaly první dvě kola Českého poháru v biatlonu. První kolo ČP hostil Jablonec nad Nisou, kde se v provizorních podmínkách kvůli nedostatku sněhu závodilo pouze dvakrát v rychlostním závodě. O dva týdny později druhé ČP proběhlo v Harrachově, kam se Český pohár vrátil po tříleté pauze. Dostatečná sněhová nadílka v Krkonoších zajistila, že se mohl jet první individuální závod této sezony a rychlostním závodem se pokračovalo v neděli.

 

Vítězná štafeta Norska

24. 1. 2016

Norové vyhráli i štafetu mužů, česká čtveřice dojela jedenáctá

České kvarteto Martin Jakš, Lukáš Bauer, Michal Novák a Petr Knop obsadilo ve štafetovém závodě mužů na 4x7,5 kilometru ve Vysočina Areně jedenácté místo. Stejně jako v předcházejícím závodě žen potvrdili svou suverenitu Norové. Jejich vítězný tým jel ve složení Sjur Roethe, Martin Sundby, Mathias Rundgreen a Finn Haagen Krogh. Na druhém místě skončilo se ztrátou pouhých šesti sekund Rusko. Z tuhého souboje o třetí místo vyšla vítězně Itálie, za kterou skončilo se ztrátou tří desetin sekundy až po vyhodnocení cílové fotografie Německo před druhým celkem Norska. Český tým měl manko na vítěze 2:09.

24. 1. 2016

Česká ženská štafeta skončila desátá

Desáté místo obsadila česká štafeta žen ve složení Petra Nováková, Sandra  Schützová, Kateřina Beroušková a Andrea Klementová v závodě žen na 4x5 kilometrů Světového poháru v Novém  Městě na Moravě. Prvenství si podle očekávání vybojovalo favorizované norské kvarteto Ingvild Oestbergová, Heidi Wengová, Therese Johaugová, Astrid Jacobsenová s náskokem 42,1 sekundy před týmem USA. Česká čtveřice doběhla do cíle se ztrátou téměř čtyři minuty na vítězky.

« Předchozí 1 23 37 38 39 40 41 42 43 45 66 88 Následující »

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín