Články

ibu_cup_obertiliach_logo

21. 12. 2015

Ve třetím kole IBU Cupu desátý Tomáš Vojík

Třetím kolem v rakouském Obertilliachu byl zakončen také první trimestr závodů IBU Cupu.  Česká reprezentační záloha nebyla ve své oblíbené destinaci vidět tolik, jako předtím v Idre nebo v Ridnaunu. I přes zdravotní komplikace však Češi zaznamenali několik zajímavých výsledků.

NMNM-IBU-cup-2016-logo

14. 12. 2015

V lednu 2016 Nové Město hostí Evropský pohár v biatlonu, Světový pohár zavítá na Vysočinu v prosinci

Nové Město na Moravě bude v roce 2016 hostit dvě významné biatlonové akce. O víkendu 9. - 10. ledna do Vysočina Areny u Nového Města na Moravě zavítají tzv. reprezentační výběry "B", aby bojovali o body do seriálu Evropského poháru  IBU Cup. Na programu je nejprve v sobotu vytrvalostní závod, v neděli soutěžní program IBU Cupu v Novém Městě uzavřou  závody ve sprintu.

Karolína Grohová na startu závodu ve sprintu.

30. 11. 2015

Karolína Grohová na úvod SP na bodech

Pětadvacetiletá závodnice SK Nové Město na Moravě jako jediná z českého týmu bodovala v úvodním závodu Světového poháru, když postoupila z 28. místa kvalifikace klasického sprintu. Ve čtvrtfinále Grohová nastoupila v druhé rozjížďce, kde dojela jako pátá. V konečném pořadí jí pak patří 24. pozice, díky které si vyjela první letošní body. Současně jde o nejlepší individuální výsledek Grohové v závodech světového poháru v kariéře.

Zlata-lyze-2016-logo

29. 11. 2015

Sedmá zastávka SP lyžařů-běžců bude v Novém Městě

Nový ročník Světového poháru běžců na lyžích odstartoval 27. listopadu úvodními sprinty ve finském středisku Ruka. Sedmou zastávkou seriálu bude 23. a 24. ledna Nové Město na Moravě, kde budou na programu závody volnou technikou. Muži poběží v úvodní den 15 km a ženy 10 km. V neděli přijdou ke slovu štafetové běhy. Diváci mají po oba dny vstup do Vysočina Areny na tribuny i kolem tratí zdarma. 

MTB-O

16. 10. 2015

MČR v MTB-O ve Vysočina Areně (17. - 18. října 2015)


V sobotu 17.10.2015 a v neděli 18.10.2015 proběhnou v prostoru stezek a okruhů Cyklo arény Vysočina závody Českého poháru a MČR MTBO (orientační závody na horských kolech).

start_50km_nmnm2014_2

1. 10. 2015

Finále seriálu Kolo pro život ve Vysočina Areně za účasti kompletní české MTB elity

Největší seriál závodů horských kol vyvrcholí v sobotu 3. října v Novém Města na Moravě

 

Vysočina Arena Tour České spořitelny v Novém Městě na Moravě uzavře letošní ročník seriálu Kolo pro život. Při loňské premiéře novoměstská zastávka Kola pro život nadchla skvělým zázemím jednoho z nejmodernějších sportovních areálů v ČR a atraktivní tratí, která prověřila fyzickou a technickou zdatnost všech účastníků. Pro druhý ročník je předběžně registrováno přes 1300 účastníků a pořadatelé díky příznivé předpovědi počasí očekávají, že se v sobotu ve Vysočina Areně zaregistrují stovky dalších cyklistických nadšenců. Mezi účastníky nebudou chybět ani hvězdy jako olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý, bronzový muž letošního MS Ondřej Cink nebo dlouholetá česká reprezentantka Tereza Huříková.

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín