Články

25. 8. 2018

Den druhý: Ve sprintech se pokusí o další medaile 24 Čechů

První den Mistrovství světa v biatlonu na KL vyšel českým barvám na jedničku. Co ten druhý? Na programu budou sprinty všech čtyř kategorií.

Začínáme v 11:45 sprintem juniorek, kde už se představí i včera dospělá Markéta Davidová. Následovat ji budou junioři s Jakubem Štvrteckým či Vítězslavem Hornigem, ženy s Veronikou Vítkovou a muži s Michalem Krčmářem nebo Ondřejem Moravcem.

Vstup je zdarma!

24. 8. 2018

Druhá medaile! Češi ve smíšené štafetě nestačili jen na Rusy

Druhý závod a druhá medaile. Veronika Vítková, Markéta Davidová, Ondřej Moravec a Michal Krčmář vybojovali na Mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích v Novém Městě na Moravě stříbro.

24. 8. 2018

Na úvod zlato! Čeští junioři jsou mistry světa

Domácí reprezentace slaví hned na úvod Mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích zlato. V deštivé smíšené štafetě juniorů vládlo kvarteto Petra Suchá, Tereza Voborníková, Jakub Štvrtecký a Vítězslav Hornig.

24. 8. 2018

Den první: Na programu jsou smíšené štafety. Češi nasadí to nejlepší

Mistrovství světa v biatlonu na KL začíná! Jako první uvidíme ve Vysočina Areně závody smíšených štafet juniorů a dospělých. Čeští trenéři rovnou posílají do akce svá největší esa.

23. 8. 2018

Náročné a variabilní. Trenéři si pochvalují nové tratě v NMNM

Nové vyasfaltované tratě ve Vysočina Areně sklízí chválu od trenérů. Ti oceňují jejich délku, variabilitu a také obtížnost. Jde zkrátka o ideální místo pro přípravu i vrcholné závody.

23. 8. 2018

Praktické info k MS v NMNM: Mapa, návštěvní řád a úschovna kol

Už zítra to vypukne! Ještě před návštěvou Mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích tu pro vás máme pár užitečných informací.

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 16 30 45 59 Následující »

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se