Články

17. 1. 2018

Nové Město bude hostit IBU Junior Cup v biatlonu

Vysočina Arena se ve dnech 24. - 27. ledna stane dějištěm nejvyššího juniorského mezinárodního seriálu v biatlonu - Juniorského poháru IBU (IBU Junior Cup). Třetí závod seriálu se do Nového Města stěhuje z polských Dusznik, které jeho uspořádání byly nuceny kvůli špatným sněhovým podmínkám odřeknout.

13. 1. 2018

Pozvánka na zahajovací závod seriálu Stopa pro život, STRABAG Ve stopě Zlaté lyže

První seriálu Stopa pro život STRABAG Ve stopě Zlaté lyže se jede v sobotu 20. ledna v Novém Městě na Moravě a pořadatelé zvou všechny milovníky běžeckého lyžování na start. Ačkoliv české hory trápí nedostatek a mnohdy i absence sněhu na běžeckých tratí, ve Stopě a Ve stopě Zlaté lyže je jisté, že se pojede, a s účastí proto nemusíte váhat!

15. 1. 2018

HODINY PRO VEŘEJNOST OD 15. 1. - 28. 1. 2018

Ve dnech od 15. do 28. ledna 2018 bude Vysočina Arena otevřena veřejnosti v následujících hodinách.

15. 1.
07:00 — 09:00 / 12:00 — 15:00
(pouze tratě mimo stadion, kde probíhá zasněžování)

16. 1. - 18. 1.
07:00 — 09:00 / 12:00 — 15:00 / 17:30 — 19:30
(16. 1. pouze tratě mimo stadion, kde probíhá zasněžování)

19. 1.

20. 1.
úvodní díl seriálu běžeckých závodů pro veřejnost STOPA PRO ŽIVOT - VE STOPĚ ZLATÉ LYŽE
Vysočina Arena otevřena pouze pro účastníky závodu, pro ostatní veřejnost zcela uzavřena.

15:30 - 18:30

Prosíme, respektujte stanovené časy a pokyny týkající se lyžování veřejnosti ve Vysočina Areně.

Neomezujte tréninkovou činnost a nevstupujte do stopy mimo časy stanovené pro lyžování veřejnosti!

Více na Vysočina Arena - hodiny pro veřejnost.

15. 1. 2018

Rypl vyhrál Zlatou lyži, Havlíčková získala druhý titul

Tituly mistrů republiky v běhu na lyžích klasickým způsobem získali Miroslav Rypl a Barbora Havlíčková, oba z Dukly Liberec. Pětadvacetiletý Rypl obhájil své loňské prvenství a současně vyhrál jubilejní 80. ročník závodu o Zlatou lyži. V běhu žen na 10 km navázala teprve sedmnáctiletá Havlíčková na svůj páteční titul v závodě volnou technikou.

Start finále mužů ve Sprintu volně.

13. 1. 2018

Kožíšek a Beranová vyhráli sprinty

Dušan Kožíšek z Dukly Liberec a Tereza Beranová ze Ski Teamu Trutnov získali na mistrovství České republiky v běhu na lyžích v Novém Městě na Moravě tituly ve sprintu volnou technikou. Oba mistři obsadili ve finálových závodech shodně druhá místa. Nejrychlejší byli polští lyžaři Pawel Klisz a Monika Skinderová.

Barbora Havlíčková

13. 1. 2018

První tituly mistra ČR získaly Fellner a Havlíčková

Adam Fellner Z Fenixu Jeseník a Barbora Havlíčková z Dukly Liberec vyhráli na domácím šampionátu v běhu na lyžích v Novém Městě na Moravě závody volným způsobem. Muži běželi 15 km a ženy 10 km s intervalovým startem.

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 15 29 42 56 Následující »