Články

11. 2. 2019

Třetí únorový týden ve znamení závodů pro děti

Týden od 11. do 17. února bude ve Vysočina Areně patřit dětem. Jako první se zde v úterý 12. února dopoledne uskuteční 2. ročník lyžařských obratnostních závodů Lyžuj lesy určený především žákům základních škol a gymnázií z Mikroregionu Novoměstsko a širokého okolí, v neděli 17. února dopoledne pak „dětský“ týden uzavřeme tradičními párkovými závody v běhu na lyžích pro děti, kde je účast zcela otevřená a zdarma. Pokud se svými dětmi trávíte jarní prázdniny na Vysočině, určitě vás srdečně zveme k nám do areálu!

3. 2. 2019

Poslední tituly rozdány! Rypl a Nováková mistry republiky na distanci volně

Mistrovství České republiky v běhu na lyžích dospělých a dorostu uzavřela distance volně s hromadným startem. Poslední tituly tak v Novém Městě na Moravě vybojovali Miroslav Rypl a Petra Nováková.

2. 2. 2019

Program MČR v běhu na lyžích - neděle

V článku najdete detailní program závěrečného dne Mistrovství České republiky v běhu na lyžích, kdy jsou na programu závody s hromadným startem volně, včetně aktuálních odkazů na startovní listiny.

Michal Novák na trati Sprintu

2. 2. 2019

Novák získal po sprintu i mistrovský titul v klasice, v závodě žen vyhrála Hynčicová

Michal Novák z Dukly Liberec po pátečním vítězství ve sprintu nenašel na mistrovství republiky ve Vysočina Aréně přemožitele ani v závodě klasickou technikou na 10 kilometrů. V běhu žen na poloviční trati naopak musela nová mistryně Petra Hynčicová z Dukly Liberec o prvenství tvrdě bojovat s Kateřinou Razýmovou z Plzně.

1. 2. 2019

Program MČR v běhu na lyžích - sobota

V článku najdete detailní program zítřejších závodů s intervalovým startem klasicky Mistrovství České republiky v běhu na lyžích včetně aktuálních odkazů na startovní listiny. 

1. 2. 2019

Novák potvrdil ve sprintu roli favorita, Beranová obhájila titul

Dvaadvacetiletý Michal Novák z Dukly Liberec získal na novoměstských tratích titul mistra republiky ve sprintu. Svou suverenitu potvrdil nejrychlejším časem v kvalifikaci a úspěch zopakoval i ve finále. V závodě žen obhájila loňský titul Tereza Beranová.

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 21 42 62 82 Následující »

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín