Články

25. 8. 2018

Česká pohádka pokračuje! Štvrtecký slaví druhé zlato, Hornig bronz

Sobota je ve Vysočina Areně medailová! Po stříbru Markéty Davidové přišla ve sprintu juniorů hned dvojitá radost. Jakub Štvrtecký se stal dvojnásobným letním mistrem světa a druhý cenný kov získal i třetí Vítězslav Hornig.

25. 8. 2018

Třetí česká medaile. Davidová ve sprintu nestačila jen na Żukovou

Medailová série českých biatlonistů trvá. Ve třetím závodě Mistrovství světa v biatlonu na KL v Novém Městě na Moravě se o ni přičinila Markéta Davidová. Ve sprintu ji pokořila jen Kamila Żuková z Polska. Dařilo se i dalším českým reprezentantkám.

25. 8. 2018

Den druhý: Ve sprintech se pokusí o další medaile 24 Čechů

První den Mistrovství světa v biatlonu na KL vyšel českým barvám na jedničku. Co ten druhý? Na programu budou sprinty všech čtyř kategorií.

Začínáme v 11:45 sprintem juniorek, kde už se představí i včera dospělá Markéta Davidová. Následovat ji budou junioři s Jakubem Štvrteckým či Vítězslavem Hornigem, ženy s Veronikou Vítkovou a muži s Michalem Krčmářem nebo Ondřejem Moravcem.

Vstup je zdarma!

24. 8. 2018

Druhá medaile! Češi ve smíšené štafetě nestačili jen na Rusy

Druhý závod a druhá medaile. Veronika Vítková, Markéta Davidová, Ondřej Moravec a Michal Krčmář vybojovali na Mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích v Novém Městě na Moravě stříbro.

24. 8. 2018

Na úvod zlato! Čeští junioři jsou mistry světa

Domácí reprezentace slaví hned na úvod Mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích zlato. V deštivé smíšené štafetě juniorů vládlo kvarteto Petra Suchá, Tereza Voborníková, Jakub Štvrtecký a Vítězslav Hornig.

24. 8. 2018

Den první: Na programu jsou smíšené štafety. Češi nasadí to nejlepší

Mistrovství světa v biatlonu na KL začíná! Jako první uvidíme ve Vysočina Areně závody smíšených štafet juniorů a dospělých. Čeští trenéři rovnou posílají do akce svá největší esa.

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 16 30 45 59 Následující »

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se