VYSOČINA ARENA NMNM

Články

Michal Zaoral - závodník SK NMNM

20. 2. 2018

Český pohár biatlonu žactva 2018

Letošní sezónu jsme zahájili v Nové Městě na domácím ČP. Zejména střelecké výkony nás nepustily na příčky nejvyšší. Na programu byl „střelecký“ vytrvalostní závod a sprint volnou technikou. I tak jsme vybojovali 13 umístění v nejlepší desítce, posbírali cenné zkušenosti v začátku sezóny, které se sportovcům hodily do dalších kol Českého poháru.

Jan Blažíček ve společnosti žáků SK NMNM.

20. 2. 2018

Jan Blažíček oslavil devadesátiny

Dvojnásobný vítěz Hančova memoriálu - mistrovství republiky v běhu na lyžích na 50 kilometrů, dlouhodobý reprezentant Nového Města Jan Blažíček oslavil 11. února 2018 devadesátiny.  Poblahopřát mu přišli do Vysočina arény jeho kamarádi z bývalé I.ligy běhu na lyžích, kterou novoměstší několikrát vyhráli. Za Sportovní klub přišli blahopřát symbolicky  ti nejmenší závodníci. 

14. 2. 2018

Závodem v Nové Městě vyvrcholí seriál Lyžuj Lesy ČR

Ve středu 21. února bude Vysočina Arena hostit závěrečný podnik seriálu závodů v běhu na lyžích určených výhradně žákům základních škol, dětem od 1. do 9. třídy.

Vysočina Arena přivítá na dvě stovky mladých lyžařů, kteří budou závodit na atraktivních tratích, kde nebudou chybět dovednostní prvky, které hravou formou prověří nejenom jejich fyzickou zdatnost, ale stejně tak i lyžařské dovednosti. 

13. 2. 2018

Dětské párkové závody 2018 (fotogalerie + výsledky)

V neděli 8. února k nám do Vysočina Areny dorazilo na 200 dětí ve věku 2 -11 let, aby se zúčastnily tradičních Dětských párkových závodů v běhu na lyžích.

Nejmladšímu účastníkovi Tomáši Andělovi ze Ždáru nad Sázavou nebyly ještě ani dva roky :-) Dostal tak zasloužený dort, který tradice velí vždy předat nejmladšímu účastníkovi v cíli závodu na 50 metrů. V článku přinášíme přehled vítězů jednotlivých kategorií, odkaz na kompletní výsledky a fotogalerii s vybranými fotkami.

...číst dál

8. 2. 2018

Úspěchy sportovců SK NMNM na Zimní olympiádě dětí a mládeže 2018

Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže České republiky se uskutečnily na sportovištích v Pardubickém kraji v období mezi  28. lednem až 2. únorem. Pořadatelé vypsali 11 sportovních soutěží (alpské lyžování, běžecké lyžování, lední hokej, skicross, snowboarding, biatlon, krasobruslení, rychlobruslení, lyžařský orientační běh a doplňkové sporty - taneční soutěž a šachy).

 

Z našeho klubu se do nominace za kraj Vysočina dostali tito sportovci:

  • běžecké lyžování - Oliver Harvey, Vít Fousek, Lucka Crháková, Amálie Slonková, Patricie Srnská, Veronika Střešňáková, Petr Michut, Jan Košetický
  • biatlon - Vladimír Kocmánek, Marek Ambrož,Kateřina Holková, Adéla Horákovská, Karolína Špinarová,Veronika Tomášková, Michal Zaoral, Vladimír Kocmánek. Do nominace musíme započítat i Kamilu Orálkovou, která se probojovala do nominace Pardubického kraje.

 

...číst dále

6. 2. 2018

Pozvánka: Dětské párkové závody již tuto neděli

V neděli 11. února od 14:00 se Vysočina Arena po roce opět stane kolbištěm našich lyžařských nadějí. Dětské párkové závody tradičně pořádané Sportovním klubem Nové Město na Moravě každoročně na start přilákají stovky mladých lyžařů ve věku od 4 do 12 let. Závodí se klasickou technikou na tratích o délkách 50 m až 1 km a na každého účastníka v cíli čeká párek v rohlíku. Startovné je tradičně ZDARMA.

 

Pokud tedy s rodinou a dětmi trávíte zimní čas na Novoměstsku a nemáte to k nám do Vysočina Areny daleko, určitě dorazte. Prezentace začíná již od 13:00, první závodníci vyrazí do stopy ve 14:00.

 

číst dále...

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 15 29 43 57 Následující »

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se