Články

Michal Novák na trati Sprintu

2. 2. 2019

Novák získal po sprintu i mistrovský titul v klasice, v závodě žen vyhrála Hynčicová

Michal Novák z Dukly Liberec po pátečním vítězství ve sprintu nenašel na mistrovství republiky ve Vysočina Aréně přemožitele ani v závodě klasickou technikou na 10 kilometrů. V běhu žen na poloviční trati naopak musela nová mistryně Petra Hynčicová z Dukly Liberec o prvenství tvrdě bojovat s Kateřinou Razýmovou z Plzně.

1. 2. 2019

Program MČR v běhu na lyžích - sobota

V článku najdete detailní program zítřejších závodů s intervalovým startem klasicky Mistrovství České republiky v běhu na lyžích včetně aktuálních odkazů na startovní listiny. 

1. 2. 2019

Novák potvrdil ve sprintu roli favorita, Beranová obhájila titul

Dvaadvacetiletý Michal Novák z Dukly Liberec získal na novoměstských tratích titul mistra republiky ve sprintu. Svou suverenitu potvrdil nejrychlejším časem v kvalifikaci a úspěch zopakoval i ve finále. V závodě žen obhájila loňský titul Tereza Beranová.

31. 1. 2019

Program MČR v běhu - pátek

V článku najdete detailní program zítřejších sprintů Mistrovství Čěské republiky v běhu na lyžích včetně aktuálních odkazů na startovní listiny.

30. 1. 2019

Ve Vysočina Aréně budou lyžaři-běžci bojovat o domácí tituly a doplnění nominace na MS

Kompletní česká reprezentace běžců na lyžích bude od pátku do neděle bojovat po roční přestávce ve Vysočina Aréně o tituly mistrů republiky v kategoriích dospělých i dorostu. Současně bude domácí šampionát poslední nominační prověrkou před mistrovstvím světa, které se uskuteční od 19. února do 3. března v rakouském Seefeldu.

24. 1. 2019

Propozice pro MČR v běhu na lyžích (1. - 3. 2. 2019)

V dokumentu v odkazu najdete propozice k MČR v behu na lyžích, které bude Vysočina Arena hostit od pátku 1. února do 3. února 2019.

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 21 41 61 81 Následující »

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín