Články

Podium mužského sprintu

7. 2. 2015

Rozpaky Michala Šlesingra nad výborným pátým místem

Co je to sedm deseti sekundy? Ani neřeknete: jeden a dvacet! Tak málo dělilo pátého Michala Šlesingra od třetího místa v dnešním sprintu mužů VII. kola Světového poháru, které sledovala přeplněná Vysočina Arena v Novém Městě na Moravě. Zkušený český reprezentant dnes podal na střelnici bezchybný výkon a na trati bojoval jako lev. Jeho běžecký čas byl pátý nejlepší, v závěrečném okruhu byl dokonce druhý nejrychlejší!

Stupně vítězů

7. 2. 2015

Bronzový dárek k svátku. Veroniko, blahopřejeme!

Ještě ve startovní bráně stačila dnešní oslavenkyně Veronika Vítková zamávat novoměstským tribunám a vyrazila se prát s náročnou 7,5 km dlouho tratí i s deseti terči, které na ni čekaly na střelnici. Její bronzová jízda právě začala.

Stříbrná česká mix štafeta

6. 2. 2015

Rekordní návštěva viděla v NMNM stříbrnou českou jízdu

Rekordních dvaatřicet tisíc fanoušků sledovalo stříbrnou jízdu českých reprezentantů v závodě smíšených štafet. Veronika Vítková, Gabriela Soukalová, Michal Šlesingr a Ondřej Moravec nabídli svým fanouškům dramatickou podívanou do posledních metrů. Silnější byli v závěru jen Norové Fanny Hornová, Tiril Eckhoffová a bratři Johannes a Tarjei Boeové. Na třetím místě doběhl kvartet Ukrajiny.

Eva Puskarčíková předává štafetu Michalu Krčmářovi

6. 2. 2015

Premiéra s otazníky a českou třináctkou

Při světové premiéře závodu smíšených štafet dvojic obsadili čeští reprezentanti Eva Puskarčíková a Michal Krčmář 13. místo. Od lepšího výsledku je dělilo sedm trestných kol a tři a čtvrt minuty. Od úvodu si vedla výtečně německá dvojice Luisse Kummerová a Erik Lesser. Stříbrný olympijský medailista z vytrvalostního závodu však nezvládl závěrečnou položku a tři trestná kola seslala Němce na konečné čtvrté místo. Vyhráli Rusové  Jana Romanovová a Alexej Volkov, druzí skončili Norové Marte Olsbuová a Henrik L´Abee Lund a třetí Ukrajinci Julija Džymová a Artěm Tyščenko.

Tribuny

6. 2. 2015

Pořadatelé rozšířili parkovací kapacity

Příznivé zimní podmínky umožnily další rozšíření parkovacích ploch při Světovém poháru v biatlonu. Nově bude už na páteční závod štafet otevřena velká parkovací plocha na louce nad nemocnicí s kapacitou zhruba 3000 automobilů.

Trénink na střelnici

5. 2. 2015

Světová premiéra ve Vysočina Areně

Tři závodní dny čekají fanoušky při 7. kole Světového poháru v Novém Městě na Moravě, každý den jsou na programu dva závody. Hned úvodní páteční disciplína bude velkou světovou premiérou. Poprvé v programu klání Světového poháru se uskuteční smíšená štafeta dvojic. To znamená, že startuje jedna žena a jeden muž. Z českého týmu se premiéry zúčastní benjamínkové týmu Eva Puskarčíková a Michal Krčmář. „Důvěru dostali závodníci, kteří především rychle střílí,“ vysvětluje nominaci šéftrenér týmu Ondřej Rybář.

« Předchozí 1 16 30 36 37 38 39 40 41 42 45 59 Následující »

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se