Články

V cíli...

8. 2. 2015

Bláznivé počasí si zahrálo s biatlonisty. Gabriela Soukalová pátá

Chvíli slunce, chvíli zamračeno, chvíli vánice a to pořád do kola. Jen vítr neustával. Takové byly podmínky závěrečného dne VII. kola Světového poháru. Bláznivé počasí. Ve stíhačce žen na 10 km se nejvíce dařilo Gabriele Soukalové, která doběhla pátá, smolařka Veronika Vítková obsadila 11. pozici. Eva Puskarčíková  si zajela dosavadní životní maximum, když doběhla jako 14. v pořadí! Bodovaly také Bára Tomešová, v cíli 30., a na 34. příčce i Jitka Landová. V kategorii mužů doběhl Michal Šlesingr 11., Jaroslav Soukup 31., Michal Krčmář 33. a Ondřej Moravec utrhl dva body za 39. místo. Zvítězili Darja Domračevová z Běloruska a Jakov Fak ze Slovinska.

Podium mužského sprintu

7. 2. 2015

Rozpaky Michala Šlesingra nad výborným pátým místem

Co je to sedm deseti sekundy? Ani neřeknete: jeden a dvacet! Tak málo dělilo pátého Michala Šlesingra od třetího místa v dnešním sprintu mužů VII. kola Světového poháru, které sledovala přeplněná Vysočina Arena v Novém Městě na Moravě. Zkušený český reprezentant dnes podal na střelnici bezchybný výkon a na trati bojoval jako lev. Jeho běžecký čas byl pátý nejlepší, v závěrečném okruhu byl dokonce druhý nejrychlejší!

Stupně vítězů

7. 2. 2015

Bronzový dárek k svátku. Veroniko, blahopřejeme!

Ještě ve startovní bráně stačila dnešní oslavenkyně Veronika Vítková zamávat novoměstským tribunám a vyrazila se prát s náročnou 7,5 km dlouho tratí i s deseti terči, které na ni čekaly na střelnici. Její bronzová jízda právě začala.

Stříbrná česká mix štafeta

6. 2. 2015

Rekordní návštěva viděla v NMNM stříbrnou českou jízdu

Rekordních dvaatřicet tisíc fanoušků sledovalo stříbrnou jízdu českých reprezentantů v závodě smíšených štafet. Veronika Vítková, Gabriela Soukalová, Michal Šlesingr a Ondřej Moravec nabídli svým fanouškům dramatickou podívanou do posledních metrů. Silnější byli v závěru jen Norové Fanny Hornová, Tiril Eckhoffová a bratři Johannes a Tarjei Boeové. Na třetím místě doběhl kvartet Ukrajiny.

Eva Puskarčíková předává štafetu Michalu Krčmářovi

6. 2. 2015

Premiéra s otazníky a českou třináctkou

Při světové premiéře závodu smíšených štafet dvojic obsadili čeští reprezentanti Eva Puskarčíková a Michal Krčmář 13. místo. Od lepšího výsledku je dělilo sedm trestných kol a tři a čtvrt minuty. Od úvodu si vedla výtečně německá dvojice Luisse Kummerová a Erik Lesser. Stříbrný olympijský medailista z vytrvalostního závodu však nezvládl závěrečnou položku a tři trestná kola seslala Němce na konečné čtvrté místo. Vyhráli Rusové  Jana Romanovová a Alexej Volkov, druzí skončili Norové Marte Olsbuová a Henrik L´Abee Lund a třetí Ukrajinci Julija Džymová a Artěm Tyščenko.

Tribuny

6. 2. 2015

Pořadatelé rozšířili parkovací kapacity

Příznivé zimní podmínky umožnily další rozšíření parkovacích ploch při Světovém poháru v biatlonu. Nově bude už na páteční závod štafet otevřena velká parkovací plocha na louce nad nemocnicí s kapacitou zhruba 3000 automobilů.

« Předchozí 1 16 31 36 37 38 39 40 41 42 46 61 Následující »