Články

birell-top

19. 6. 2014

Startuje unikátní cyklistický projekt Birell jízda!

Náš partner Birell právě představuje nový cyklistický projekt, který si jistě zaslouží Vaši pozornost! V půběhu června sbírá prostřednictvím webu www.birelljizda.cz příběhy lidí, které potkala nepřízeň osudu v podobě nemoci či úrazu. Cílem projektu je pomoci lidem, kteří milují cyklistiku, ale kvůli handicapu se jí nemohou věnovat naplno! Odborná porota následně vybere pět osob, kterým Birell Jízda pomůže. A taková pomoc přece stojí za to!

Atmosféra při letošním SP

13. 6. 2014

Mistrovství světa horských kol 2016 bude v Novém Městě‏!!!

Mistrovství světa horských kol v roce 2016 se uskuteční v Novém Městě na Moravě. Rozhodla o tom Mezinárodní cyklistická unie UCI na dnešním zasedání v Lausanne. Nové Město dostalo přednost před německým Albstadtem. Na Vysočině se pojedou závody v cross country, ve sprintu, štafetách a v trialu. Šampionát, který se bude konat od 1. do 3. července, bude zároveň poslední nominací na olympijské hry v Riu de Janeiro.

Start Birell Bike Vysočina

16. 6. 2014

Video ohlédnutí za Birell Bike Vysočina Maratonem

Krátká video vzpomínka na sobotní Birell Bike Vysočina Maraton Vám jistě udělá radost. Podívejte se na ni v článku...

Start závodu mužů

26. 5. 2014

Fotogalerie z neděle

Připomeňte si nezapomenutelnou nedělní atmosféru skvělými fotkami Michala Červeného! Odkaz na fotogalerii zde: http://www.vysocina-arena.cz/cz/galerie-a-2014-mtb-wc-nmnm-sunday-nedele-96.html

Logo SP MTB NMNM

25. 5. 2014

Nedělní program navštívilo 19.500 diváků‏

Bouřlivá divácká kulisa provázela všechny tři nedělní závody Světového poháru. Do Vysočina Areny přišlo v poslední den soutěží 19.500 diváků. V průběhu závodů byly hlavně obleženy všechny plůtky u trati, často až ve čtyřech řadách. Hlavní pozornosti se těšily zejména náročné kamenité úseky Rubena Choice a Rock N´ Roll. Ovšem i na zdánlivě neatraktivních rychlých rovných částech byla trať zaplněna vyznavači horské cyklistiky.

Nino Schurter při dojezdu do cíle

25. 5. 2014

Schurter dosáhl na Vysočině na hattrick‏ + VÝSLEDKY + FOTO

Zcela suverénně si vede v Novém Městě na Moravě Nino Schurter, který na zdejší trati od roku 2012 nenašel přemožitele a dnes završil hattrick. Českým bikerům závod vůbec nevyšel podle představ, nejlepší z nich byl na 24. místě Jan Škarnitzl, který měl více než měsíc po zranění výrazné omezení v přípravě. 

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se