Články

Jan Škarnitzl po zranění

22. 5. 2014

Škarnitzl se po zranění postaví v neděli na start!

V nedělním pelotonu se objeví i Jan Škarnitzl, který si po pádu na trénink prvního závodu Světového poháru v polovině dubna v jihoafrickém Pietermaritzburgu zlomil levou ruku. V pondělí mu lékaři sundali sádru. Po loňské sezoně byl Škarnitzl v žebříčku UCI třetím nejlepším českým cyklistou v žebříčku UCI, patřilo mu 11. místo. Před ním byl na třetím místě Kulhavý a pátý byl hodnocen Cink.

SP2013 Po startu žen.

22. 5. 2014

Na startu bude rekordní počet závodníků

Třetí díl Světového poháru v závodě horských kol v Novém Městě na Moravě se může pochlubit rekordní účastí. Pořadatelům se přihlásilo 815 závodníků ze 42 zemí. Potěšitelné je, že v hlavních kategoriích bude na startu kompletní špička mužů i žen. Takže se mohou diváci těšit na souboje, které jsou na úrovni mistrovství světa.

Start SP2013

22. 5. 2014

Trať už jen čeká na čtvrteční oficiální obhlídku

 Závod Světového poháru horských kol by mohl už dnes odstartovat. Alespoň podle připravenosti tratí, které jsou doladěny do posledního detailu. Ve čtvrtek v poledne se uskuteční oficiální obhlídka tratí zástupci mezinárodní cyklistické federace UCI. 

Backflip Martina Šonky

21. 5. 2014

Akrobatický pilot Šonka míří z Malajsie na Vysočinu

Zlatým hřebem nedělního doprovodného programu bude exhibiční akrobatické vystoupení nejlepšího českého pilota Martina Šonky. Svoji příslušnost do absolutní světové elity potvrdil minulý víkend v závodě Red Bull Air Race v Malajsii, kde skončil šestý. Tímto umístěním vyrovnal své dosavadní maximum v seriálu mistrovství světa, která je nazývána leteckou formulí 1. 

Start Birell Bike Vysočina 2013

21. 5. 2014

Poslední den pro zvýhodněné přihlášky na Birell Bike Vysočina maraton

Připomínáme všem maratoncům, že při registraci a úhradě startovného ještě dnes máte:

A. levnější startovné,
B. vstupenku na Světový pohár + doprovodný program ZDARMA!

Tak to nepropásněte!

Fabian Giger

21. 5. 2014

Pražské schody vyhrál Švýcar Giger

Švýcar Fabian Giger.zvítězil v exhibičním závodě na horských kolech Pražské schody před českým jezdcem Kristiánem Hynkem a na třetím místě skončil Michiel van der Heijden z Nizozemska. Olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý závod nedokončil. Stejně dopadl i František Raboň. Závod byl předehrou víkendového Světového poháru v Novém Městě na Moravě. 

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se