Články

Jan Vastl letos obléká dres italského Bianchi

9. 3. 2015

Premiéra v dresu mezinárodního týmu bikerovi Janu Vastlovi vyšla

Sezona horských kol se pomalu ale jistě dává do pohybu, čeští bikeři se postupně rozjíždí a v prvních letošních startech testují svou formu...

Jaroslav Kulhavý na Kypru 2015

26. 2. 2015

Čeští bikeři zahajují důležitou předolympijskou sezonu

Jaroslav Kulhavý, Jan Škarnitzl, Ondřej Cink nebo Kristián Hynek – většina předních českých bikerů v těchto dnech už naplno dupe do pedálů, aby se poprali o první body do světového žebříčku. Všichni směřují úsilí k prvnímu vrcholu sezóny, kterým pro ně bude zahajovací závod letošního ročníku Světového poháru v Novém Městě na Moravě (22. - 24. 5. 2015).

Vysočina Arena

2. 3. 2015

Informace o provozu ve Vysočina Aréně pro následující období

Od úterý 3.3. je otevřena NEOMEZENĚ, v sobotu 7. 3. se veřejnosti kvůli konání závodů otevře až od 14 hodin. Neomezený vstup platí až do víkendu 21. - 22. 3., kdy je VA opět uzavřena pro závody biatlonových center - SCM Open.

Zlatá lyže

15. 2. 2015

Rypl a Moravcová vyhráli závod o Zlatou lyži

Dvaadvacetiletý Miroslav  Rypl z Dukly Liberec zvítězil v závodě o Zlatou lyži v Novém Městě na Moravě, který byl součástí Slavic Cupu. V běhu na 15 km klasicky Rypl porazil o více než půlminutu svého oddílového kolegu Jacoba Tonyho Kordače. V závodě žen na 10 kilometrů získala prvenství jednatřicetiletá Klára Moravcová ze Ski Jablonec. Druhá skončila se ztrátou deseti sekund vítězka sobotního sprintu Sandra Schützová z Dukly Liberec.

Zlatá lyže 2015

14. 2. 2015

Saxton a Schützová vyhráli sprinty na Zlaté lyži

Jednadvacetiletý americký běžec na lyžích Benjamin Saxton zvítězil ve finále sprintu volnou technikou v závodě o Zlatou lyži v Novém Městě na Moravě. Na druhém místě skončil Jacob Tony Kordač z Dukly Liberec a v kvalitní zahraniční konkurenci obsadil třetí místo Polák Konrad Motor.
Zlatá lyže 2013

11. 2. 2015

Zlatá lyže vystřídá Světový pohár v biatlonu

Kvalitní startovní pole i se zámořskými běžci z USA a  Kanady se představí o víkendu ve Vysočina Areně v závodě o Zlatou lyži, která bude součástí mezinárodního Slavic Cupu. V sobotu od 13:00 hodin budou na programu sprinty volnou technikou a neděli od 10:00 se poběží klasickou technikou: muži 15 km a ženy 10 km.

« Předchozí 1 16 31 35 36 37 38 39 40 41 46 61 Následující »