Články

Kolekce oblečení SP v biatlonu 2015

27. 11. 2014

Oblečení organizátorů dodává opět Alpine Pro

Novoměstský organizační tým, stejně tak jako reprezentační družstvo biatlonistů, oblékne i letos česká firma Alpine Pro. Spolupráce mezi předním domácím výrobcem oblečení a biatlonisty započala roku 2008, kdy jsme poprvé oblékli pořadatele na Mistrovství Evropy.

Velmi úspěšné se staly kolekce pro Světový pohár v biatlonu 2012 a zejména Mistrovství světa v biatlonu 2013.

Start štafety

11. 11. 2014

Disciplína smíšených štafet dvojic potvrzena v programu SP

Páteční inspekce IBU, kterou jsme absolvovali před zahájením seriálu Světového poháru v biatlonu potvrdila trať nové disciplíny jež se premiérově představí divákům světového biatlonu právě v Nové Městě na Moravě."Premiéru smíšené štafety v Novém Městě bereme jako ocenění mezinárodní federace za pořadatelský úspěch i za výsledky českého biatlonu, který v závodě smíšených štafet dosáhl opakovaně vynikajících výsledků", uvedl na tiskové konferenci ředitel závodu SP Vlastimil Jakeš.

NMNM BMW IBU world cup 2015 logo single

3. 10. 2014

Inspekce před SP v biatlonu

V prvním říjnovém týdnu byla zahájena série inspekcí, která čeká novoměstské pořadatele před únorovým SP v biatlonu.

Nový koncept prezentace partnerů přijela představit do Nového Města marketingová skupina Infront. Hlavní změny se budou týkat rozsahu umístění bannerů na stadionu, střelnici a podél trati. 

Biatlon Letohrad

28. 8. 2014

Pozvánka do Letohradu

Naše pozvání tentokráte míří do Letohradu, kde se o víkendu uskuteční Mistrovství České republiky v biatlonu na kolečkových lyžích

Můžete se těšit na účast všech našich olympioniků ze Soči, olympijských medailistů i mistrů světa. Zajímavé souboje přinesou rychlostní závody, stíhačka, ale především noční supersprint. Vše doplněno zábavou, autagramiádou, ohňostrojem a doprovodným programem pro děti.

Provoz ve Vysočina Areně

V období letních prázdnin probíhají na asfaltového okruhu v areálu Sportovního klubu tréninkové kempy lyžařů běžců, biatlonistů a rychlobruslařů, včetně reprezentačních družstev. 

 

Přístup pro veřejnost je následující
po–ne: 7:00–9:00, 12:00–15:00 a dále pak od 18:00 hod.
Na dráhu je přísný zákaz vjezdu jakýchkoliv vozidel, včetně kol, kočárků a vstupu se zvířaty!

 

Děkujeme všem návštěvníkům za jejich pochopení a dodržování pravidel  bezpečnosti, především stanoveného směru jízdy.

Návštěva prezidenta ČR Miloše Zemana ve Vysočina Areně

3. 7. 2014

Návštěva prezidenta ČR ve Vysočina Areně

Ve čtvrtek 26. června zavítal, během návštěvy kraje Vysočina, na stadion Vysočina Areny prezident České republiky Miloš Zeman.

Prezident Zeman se společně s hejtmanem kraje Jiřím Běhounkem setkali s významnými osobnostmi Vysočiny i představiteli Sportovního klubu Nové Město na Moravě. Během hodinové debaty se jedním z témat stalo i budoucí rozvoj a podpora sportovního zázemí Vysočina Areny v podobě vybudování národního sportovního centra pro biatlon, běžecké lyžování a horská kola.

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se