Články

2013-02-25_20-58-01_Petra-Novakova-1_z-czech-skicom

13. 1. 2016

Nováková plánuje návrat do stopy při Světovém poháru v Novém Městě

Zánět dýchacích cest vyřadil před týdnem z Tour de Ski předčasně dvaadvacetiletou českou běžkyni na lyžích Petru Novákovou. Od minulého pátku bere antibiotika. Nemoc naštěstí neprovází zvýšená teplota ani bolesti v krku. Proto Petra plánuje brzký návrat k tréninku a v závodní stopě se objeví už při Světového poháru ve Vysočina Areně. V sobotu 23. ledna jsou na programu závody žen na 10 km a mužů na 15 km volně a v neděli štafety.

13. 1. 2016

Seriál závodů Stopa pro život startuje prologem tuto neděli ve Vysočina Areně

Běžky, kolo, biatlon, sníh, zábava = to vše na vás čeká ve Vysočina Areně v neděli 17. ledna!

6. ročník seriálu Stopa pro život startuje novinkou v Novém Městě na Moravě. Pokud chcete strávit parádní neděli na sněhu, přijeďte do Vysočina Arény užít si zimních radovánek a nezapomeňte s sebou vzít celou rodinu. Můžete si zazávodit na běžkách na zdejším parádně upraveném běžeckém okruhu za umělého osvětlení. Projet se na kole s partou dalších nadšenců, které sníh a zima nezastaví. Zdarma vyzkoušet biatlonový trénink na zdejší biatlonové střelnici a pod vedením trenérů SK Nové Město se zdokonalit v technice běhu na lyžích (obě aktivity jsou vhodné i pro děti a úplné začátečníky).

mrak_NMMN_wb

11. 1. 2016

Leden pro veřejnost ve Vysočina Areně

Zveřejnili jsme rozpis hodin pro veřejnost ve Vysočina Areně, včetně pokynů které prosíme při návštěvě našeho areálu dodržovat. Prosíme dodržujte časy a pokyny v odkazu.

 

Vysočina Arena - hodiny pro veřejnost.

10. 1. 2016

Krupčík v nedělním sprintu šestnáctý

Šestnácté místo obsadil v nedělním sprintu IBU Cupu ve Vysočina Areně třiadvacetiletý český biatlonista Matěj Krupčík, který díky bezchybné střelbě nemusel ani jednou na trestné kolo. Závod ovládli ruští závodníci. Vítězství si odnesl Petr Paščenko s náskokem necelých čtyř sekund před svým krajanem Timofejem Lapšinem. Toho o prvenství připravila dvě trestná kola. Závod v neděli sledovalo 3000 diváků, v součtu po oba dny přišlo do hlediště a kolem tratí 7.500 příznivců biatlonu. 

wb_IMG_7920

10. 1. 2016

Jislová doběhla opět jedenáctá

Druhé jedenácté místo v rozmezí čtyřiadvaceti hodin vybojovala česká biatlonistka Jessica Jislová v IBU Cupu v Novém Městě na Moravě. Po bezchybné střelbě měla v cíli ztrátu 54,9 sekundy na vítěznou Francouzku Anais Chevalierovou. V průběžném pořadí IBU Cupu se Jislová posunula na dvanácté místo, o které se se ziskem 147 bodů dělí se sestrou dnešní vítězky Chloe Chevalierovou.

Muži Sprint, stupně

9. 1. 2016

Sprint mužů vyhrál Francouz Claude

Jednadvacetiletý Francouz Fabien Claude vyhrál první sprinterský závod mužů ve čtvrtém díle IBU Cupu v Novém Městě na Moravě. Na druhém místě skončil se ztrátou 3,6 sekundy Rus Timofej Lapišin. Oba museli ve větrném počasí na jedno trestné kolo. Z českých zástupců si vedl nejlépe Matěj Krupčík, který obsadil 22. místo. Závodům přihlíželo 4.500 diváků.

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se