Články

Úspěšní žákovští reprezentanti SK NMNM s trenérkou Michaelou Buchtovou

2. 3. 2016

Kája Špinarová během jednoho víkendu získala 3 tituly MČR v biatlonu

Díky zásobě technického sněhu a úsilí pořadatelů se ve dnech 27. – 28. 2. 2016  v Novém Městě na Moravě konalo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY žactva v biatlonu. Za KB NMNM se nominovali:

kategorie žákyň B - Barbora Janíčková, Barbora  Nečasová, Veronika Novotná, Kamila Orálková, Veronika Tomášková, Karolína Špinarová

kategorie žákyň C - Tereza Benešová, Martina Křížovičová

kategorie žáci B -  Dan Malušek, Tadeáš Otava, Michal Zaoral

kategorie žáci C - René Horákovský, Josef Kabrda, Jonáš Mareček, Vladimír Žváček

28. 2. 2016

HODINY PRO VEŘEJNOST OD 29. ÚNORA

V týdnu od 29. února bude Vysočina Arena otevřena veřejnosti ve dnech pondělí 29. února - středa 2. března. Po všechny tři dny se  do Vysočina Areny můžete vypravit od 12:00 - 14:30 a od 17:00 do 19:00. 

Z důvodu konání MČR v biatlonu dorostu a dospělých bude Vysočina Arena od čtvrtka 3. března do neděle 6. března veřejnosti uzavřena.

 

Karolína Špinarová na cestě za titulem mistryně ČR.

25. 2. 2016

Karolína Špinarová žákovskou mistryní ČR v běhu na lyžích

O uplynulém víkendu Vysočina Arena hostila MČR nejmenších lyžařských nadějí. Na startu nechyběli ani domácí závodníci z pořádajícího SK Nové Město na Moravě a zaznamenali hned několik úspěchů. Tím nejvýraznějším bylo vítězství Karolíny Špinarové v pátečním Sprintu v kategorii starších žákyň. 

 

Neztratili se však ani ostatní...

Viktor Polášek (c) skoky.net

24. 2. 2016

Polášek čtvrtý na MS juniorů ve skoku (aktualizace)

Závodník SK Nové Město na Moravě Viktor Polášek skončil v individuálním závodě na Mistrovství světa juniorů ve skoku na lyžích v rumunském Rasnově na čtvrté příčce, další český reprezentant Tomáš Vančura pak na sedmé. Mistrovský titul vybojoval Němec David Siegel.

18. 10. 2016

Changes in the Nové Město BMW IBU Biathlon World Cup programme

The International Biathlon Union and the European Broadcasting Union followed the demands of TV companies and decided to change the programme of the World Cup 2016/2017 Round 3 scheduled to Nové Město na Moravě, which has now grown one day longer.

24. 2. 2016

Vysočina Arena zůstává uzavřena

Teplé počasí které na Vysočině od víkendu do včerejška panovalo zcela přerušilo na několika místech tatí sněhovou pokrývku. Vysočina Arena tedy až do odvolání zůstává pro veřejnost zcela uzavřena.

SK NMNM v následujících dnech vyvine maximální úsilí pro opravu tratí. Pokud to počasí umožní, otevřeme Vysočina Arenu k lyžování pro veřejnost znovu od pondělí 29. února. 

Novou informaci ke stavu tratí vydáme v neděli 28. února okolo 18:00.

« Předchozí 1 21 27 28 29 30 31 32 33 41 60 80 Následující »

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín