Články

26. 8. 2018

Devátá česká medaile. Davidová dojela ve stíhačce třetí

Tři závody a tři medaile. To je bilance Markéty Davidové na Mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích v Novém Městě na Moravě. V závěrečném stíhacím závodě juniorek nestačila jen na Valeriji Vasněcovovou z Ruska a Kamilu Żukovou z Polska.

26. 8. 2018

Den třetí: Češi zaútočí ve stíhacích závodech na další medaile

České reprezentaci to na domácím Mistrovství světa cinklo už osmkrát. A je pravděpodobné, že další cenné kovy přijdou i v poslední den šampionátu. Jedou se totiž stíhací závody, do kterých z medailových pozic vystartují Markéta Davidová, Jakub Štvrtecký, Vítězslav Hornig, Michal Krčmář, Ondřej Moravec a Tomáš Krupčík.

25. 8. 2018

Česká exhibice ve sprintu! Krčmář vítězí před Moravcem a Krupčíkem

Bylo to Mistrovství světa nebo Mistrovství České republiky? Čeští biatlonisté dnes v Novém Městě na Moravě zcela ovládli sprint. Michal Krčmář se premiérově stal letním mistrem světa a na pódiu ho doplnili Ondřej Moravec a Tomáš Krupčík.

25. 8. 2018

Letní mistryní světa ve sprintu je Paulína Fialková. Vítková končí čtvrtá

Ve Vysočina Areně poprvé zazněla slovenská hymna. Paulína Fialková ovládla sprint na Mistrovství světa v biatlonu na KL. Na Veroniku Vítkovou zbylo podobně jako před sedmi lety čtvrté místo.

25. 8. 2018

Česká pohádka pokračuje! Štvrtecký slaví druhé zlato, Hornig bronz

Sobota je ve Vysočina Areně medailová! Po stříbru Markéty Davidové přišla ve sprintu juniorů hned dvojitá radost. Jakub Štvrtecký se stal dvojnásobným letním mistrem světa a druhý cenný kov získal i třetí Vítězslav Hornig.

25. 8. 2018

Třetí česká medaile. Davidová ve sprintu nestačila jen na Żukovou

Medailová série českých biatlonistů trvá. Ve třetím závodě Mistrovství světa v biatlonu na KL v Novém Městě na Moravě se o ni přičinila Markéta Davidová. Ve sprintu ji pokořila jen Kamila Żuková z Polska. Dařilo se i dalším českým reprezentantkám.

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 16 30 45 59 Následující »

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se