Články

2. 2. 2020

Razýmová na MČR ovládla distanci volně, Novák vyhrál i druhý závod

Distancí volně s intervalovým startem pokračovalo mistrovství České republiky v běhu na lyžích dospělých a dorostu. V Novém Městě na Moravě si suverénním výkonem přijel pro druhé vítězství ve dvou dnech Michal Novák. Po stříbru v pátečním sprintu volně se dočkala prvenství Kateřina Razýmová.

1. 2. 2020

Hynčicová a Novák získali tituly mistrů ČR v lyžařském sprintu

Petra Hynčicová a Michal Novák získali ve Vysočina Aréně v Novém Městě na Moravě tituly mistrů republiky v běhu na lyžích ve sprintu klasickou technikou. Oba závodníci Dukly Liberec potvrdili v deštivém počasí roli hlavních favoritů již v kvalifikaci, kde byli nejrychlejší z celého startovního pole a vyhráli i čtvrtfinálové a semifinálové běhy.

30. 1. 2020

Seriál Lyžuj lesy odstartovala vydařená premiéra v Novém Městě

Navzdory nepříznivému počasí odstartoval za účasti přes dvou stovek školáků v úterý ve Vysočina Aréně premiérový závod šestidílného seriálu běžeckých závodů Lyžuj lesy ČR. Kromě lyžařských dovedností na tratích od tří set metrů až do jednoho kilometru museli startující prokázat kromě rychlosti i své schopnosti překonat umělé překážky.

Světový pohár v běžeckém lyžování

22. 1. 2020

10 tisíc fanoušků, jedna královna a jeden král

Vysočina Arena přivítala o uplynulém víkendu po čtyřech letech Světový pohár v běžeckém lyžování. Na programu byly k vidění sobotní distanční závody volnou technikou s intervalovým startem, neděle pak byla ve znamení stíhacích závodů klasicky. Ženské i mužské závody měly vždy shodné vítěze. Ženám kralovala Therese Johaugová, mužům pak Alexander Bolšunov. Ale neztratili se ani Češi!

20. 1. 2020

Po Světovém poháru přivítá Vysočina Arena školáky v seriálu Lyžuj lesy ČR

Pouhých devět dnů po vydařených závodech Světového poháru odstartuje v úterý 28. ledna v 10:00 hodin ve Vysočina Areně třetí ročník seriálu Lyžuj lesy ČR. Akce je určena mladým lyžařům ze základních škol. Od těch nejmenších prvňáků až po deváťáky. Seriál Lyžuj lesy ČR má šest dílů. Po Novém Městě na Moravě jsou postupně na programu závody 4. února na Božím Daru, 13. února v Jilemnici, 18. února v Jablonci, 19. února ve Vimperku a 26. února se uskuteční poslední závod ve Vimperku.

Světový pohár v běžeckém lyžování - neděle

19. 1. 2020

Fotoreport: SP v běžeckém lyžování NMNM 2020 - den druhý

Druhý den světového poháru v běžeckém lyžování ve fotoreportáži Tomáše Procházky ml.

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 23 45 67 89 Následující »