Články

11. 3. 2019

Seriál Hledáme nové talenty (HNT) uzavřelo finále ve Vysočina Areně

O víkendu 2. - 3. března ve Vysočina Areně vyvrcholilo finále seriálu závodů v běžeckém lyžování HNT, kterého se zúčastnilo přes 700 závodníků v kategoriích mladšího  a staršího  žactva z celé České republiky.

Ve velmi nabité konkurenci se prosadili závodníci SK NMNM a KCTM Vysočina. Lucka Crháková a Roman Janeček potvrdili svou letošní dominanci a na domácích tratí vybojovali Roman zlatou a Lucka stříbrnou medaili. Oba dva si tím také udrželi celkové prvenství v celorepublikovém žebříčku pro sezónu 2018/2019.

26. 2. 2019

Český pohár žáků v běhu na lyžích vyvrcholí o víkendu v Novém Městě

Třídílný seriál Českého poháru v běhu na lyžích v žákovských kategoriích vyvrcholí o tomto víkendu závěrečným závodem ve Vysočina Aréně v Novém Městě na Moravě. Vyhlídky na úspěch mají na domácích tratích v nejmladší kategorii do 13 let Roman Janeček s Lucií Crhákovou. Oba jsou lídry průběžného pořadí Českého poháru, který nese název „Hledáme nové talenty.“

25. 2. 2019

Změny v provozu Vysočina Areny: Uzavření od 26. do 28. 2. + přidání večerního lyžování

Kvůli oteplení dochází ke změně provozu Vysočina Areny pro následující tři dny. Od úterý 26. února do čtvrtka 28. února budou tratě od 9:00 do 17:30 pro veřejnost uzavřeny. Naopak zůstává večerní lyžování, navíc se bude nově lyžovat i ve středu od 17:30 do 19:30.

17. 2. 2019

Dětské párkové závody 2019 (fotogalerie + výsledky)

Dnešní prosluněnou neděli jsme si ve Vysočina Areně opravdu užili a věříme, že spolu s námi i všech 150 dětí, které se letos postavily na start.

 

Oficiální výsledky najdete zde.

 

Fotogalerie z dnešního dětského závodního dne v albu pod článkem => klikni sem.

Mistryně ČR Lucie Crháková z intervalového závodu volně

14. 2. 2019

Dva tituly pro Nové Město z MČR žáků v běhu na lyžích

Velkého úspěchu dosáhli žáci  SK NMNM na Mistrovství české republiky v běhu na lyžích ve Vrchlabí .  Lucie Crháková  a  Roman Janeček patřili mezi  nejúspěšnější  závodníky, kteří získali zlatou a stříbrnou medaili v individuálních závodech. Oba dva naši sportovci se stali aktuálně vedoucími závodníky v letošním seriálu závodů , které se konají v rámci ČP v ČR.

14. 2. 2019

Vysočina Arena hostila podruhé seriál školních závodů Lyžuj lesy

Přes 200 žáků ze základních škol Novoměstska a dalších koutů České republiky se v úterý 12. února sešlo ve Vysočina Areně, aby poměřili své lyžařské dovednosti na tratích od 300 do 1000 m podle věkových kategorií. Na každé z tratí závodníky čekalo několik umělých překážek, kde kromě rychlosti běhu musely navíc ukázat, co všechno si už osvojily ze základů techniky běhu na lyžích. 

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 21 42 62 82 Následující »

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín