Články

17. 2. 2019

Dětské párkové závody 2019 (fotogalerie + výsledky)

Dnešní prosluněnou neděli jsme si ve Vysočina Areně opravdu užili a věříme, že spolu s námi i všech 150 dětí, které se letos postavily na start.

 

Oficiální výsledky najdete zde.

 

Fotogalerie z dnešního dětského závodního dne v albu pod článkem => klikni sem.

Mistryně ČR Lucie Crháková z intervalového závodu volně

14. 2. 2019

Dva tituly pro Nové Město z MČR žáků v běhu na lyžích

Velkého úspěchu dosáhli žáci  SK NMNM na Mistrovství české republiky v běhu na lyžích ve Vrchlabí .  Lucie Crháková  a  Roman Janeček patřili mezi  nejúspěšnější  závodníky, kteří získali zlatou a stříbrnou medaili v individuálních závodech. Oba dva naši sportovci se stali aktuálně vedoucími závodníky v letošním seriálu závodů , které se konají v rámci ČP v ČR.

14. 2. 2019

Vysočina Arena hostila podruhé seriál školních závodů Lyžuj lesy

Přes 200 žáků ze základních škol Novoměstska a dalších koutů České republiky se v úterý 12. února sešlo ve Vysočina Areně, aby poměřili své lyžařské dovednosti na tratích od 300 do 1000 m podle věkových kategorií. Na každé z tratí závodníky čekalo několik umělých překážek, kde kromě rychlosti běhu musely navíc ukázat, co všechno si už osvojily ze základů techniky běhu na lyžích. 

11. 2. 2019

Třetí únorový týden ve znamení závodů pro děti

Týden od 11. do 17. února bude ve Vysočina Areně patřit dětem. Jako první se zde v úterý 12. února dopoledne uskuteční 2. ročník lyžařských obratnostních závodů Lyžuj lesy určený především žákům základních škol a gymnázií z Mikroregionu Novoměstsko a širokého okolí, v neděli 17. února dopoledne pak „dětský“ týden uzavřeme tradičními párkovými závody v běhu na lyžích pro děti, kde je účast zcela otevřená a zdarma. Pokud se svými dětmi trávíte jarní prázdniny na Vysočině, určitě vás srdečně zveme k nám do areálu!

3. 2. 2019

Poslední tituly rozdány! Rypl a Nováková mistry republiky na distanci volně

Mistrovství České republiky v běhu na lyžích dospělých a dorostu uzavřela distance volně s hromadným startem. Poslední tituly tak v Novém Městě na Moravě vybojovali Miroslav Rypl a Petra Nováková.

2. 2. 2019

Program MČR v běhu na lyžích - neděle

V článku najdete detailní program závěrečného dne Mistrovství České republiky v běhu na lyžích, kdy jsou na programu závody s hromadným startem volně, včetně aktuálních odkazů na startovní listiny.

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 21 41 61 81 Následující »

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín