Články

10. 1. 2016

Krupčík v nedělním sprintu šestnáctý

Šestnácté místo obsadil v nedělním sprintu IBU Cupu ve Vysočina Areně třiadvacetiletý český biatlonista Matěj Krupčík, který díky bezchybné střelbě nemusel ani jednou na trestné kolo. Závod ovládli ruští závodníci. Vítězství si odnesl Petr Paščenko s náskokem necelých čtyř sekund před svým krajanem Timofejem Lapšinem. Toho o prvenství připravila dvě trestná kola. Závod v neděli sledovalo 3000 diváků, v součtu po oba dny přišlo do hlediště a kolem tratí 7.500 příznivců biatlonu.

wb_IMG_7920

10. 1. 2016

Jislová doběhla opět jedenáctá

Druhé jedenácté místo v rozmezí čtyřiadvaceti hodin vybojovala česká biatlonistka Jessica Jislová v IBU Cupu v Novém Městě na Moravě. Po bezchybné střelbě měla v cíli ztrátu 54,9 sekundy na vítěznou Francouzku Anais Chevalierovou. V průběžném pořadí IBU Cupu se Jislová posunula na dvanácté místo, o které se se ziskem 147 bodů dělí se sestrou dnešní vítězky Chloe Chevalierovou.

Muži Sprint, stupně

9. 1. 2016

Sprint mužů vyhrál Francouz Claude

Jednadvacetiletý Francouz Fabien Claude vyhrál první sprinterský závod mužů ve čtvrtém díle IBU Cupu v Novém Městě na Moravě. Na druhém místě skončil se ztrátou 3,6 sekundy Rus Timofej Lapišin. Oba museli ve větrném počasí na jedno trestné kolo. Z českých zástupců si vedl nejlépe Matěj Krupčík, který obsadil 22. místo. Závodům přihlíželo 4.500 diváků.

Jessica Jislová

9. 1. 2016

Jislová skončila v prvním sprintu IBU Cupu jedenáctá

Jedenácté místo obsadila v prvním sprinterském závodě žen IBU Cupu ve Vysočina Areně česká biatlonistka Jessica Jislová. První dvě místa obsadily ruské reprezentantky. Vítězství si odnesla Olga Jakušovová, druhá skončila Anastasia Zagorujková se ztrátou 6,8 sekundy. Třetí místo vybojovala Francouzka Celia Aymonierová, která měla na vítězku manko 9,8 sekundy.

biatlon1_strelba

8. 1. 2016

Biatlonoví nadšenci si mohou vyzkoušet zdarma střelbu

Obdivujete výkony biatlonistů na střelnici? Máte touhu si vyzkoušet jejich pocity? Potom máte ideální možnost si vyzkoušet své střelecké umění při sobotním a nedělním IBU Cupu v Novém Městě na Moravě.

slepcova_web

8. 1. 2016

V Novém Městě se představí i olympijská vítězka Slepcovová

Ve startovním poli víkendového IBU Cupu ve Vysočina Areně se objeví mezi nastupující generací i několik zkušených závodníků. Silnou soupisku v čele s olympijskou vítězkou Světlanou Slepcovovou zaslal pořadatelům ruský tým.