Články

Lukáš Bauer

22. 1. 2016

Bauer bude v Novém Městě startovat!

Vleklé dilema o svém startu v Novém Městě na Moravě rozluštil Lukáš Bauer v pátek po poledni. Na tiskové konferenci oznámil, že se v sobotním závodě mužů na 15 km objeví na startu. Po zranění žeber ještě v této sezoně nestartoval. 
 
"Je skvělé, že tady budu moci startovat. Budu se prát. Zda skončím třicátý, nebo osmdesátý, je mi jedno. Lidi to musí pochopit," usmál se Bauer.

22. 1. 2016

Nováková převezme roli ženské jedničky

Při absenci stále nedoléčené Evy Vrabcové-Nývltové převezme roli lídra českého ženského týmu dvaadvacetiletá Petra Nováková. Nebude mít v souboji se světovou elitou snadnou roli, neboť kvůli onemocnění dýchacích cest nedokončila Tour de Ski a týden nelyžovala. Nucená přestávka pozměnila její plány.

22. 1. 2016

Policie využije i dvě nové čtyřkolky

Dvě nové čtyřkolky využijí při nadcházejícím Světovém poháru v běhu na lyžích ve Vysočina Areně novoměstští policisté k zabezpečení pořádku. Na těchto čtyřkolkách střeží nejen areál a jeho okolí, ale také hotely a penziony, kde bydlí účastníci Světového poháru.

21. 1. 2016

Přijďte na autogramiádu českých reprezentantů v Novém Městě!

V rámci doprovodného programu FIS Světového poháru v Novém Městě na Moravě chystáme pro všechny fanoušky běžeckého lyžování autogramiádu se členy reprezentačních družstev mužů i žen.

 

Lukáš Bauer

20. 1. 2016

Bauerův start s otazníkem, Vrabcová-Nývltová nepojede

Až v pátek po tréninku se Lukáš Bauer definitivně rozhodne, zda bude startovat ve víkendovém závodě Světového poháru v běhu na lyžích v Novém Městě na Moravě. Jisté je, že bude chybět nejlepší současná česká běžkyně Eva Vrabcová-Nývltová, která je po poruše metabolismu už v plném tréninku. Lékaři jí však po důkladné prohlídce ještě start nedoporučili.

19. 1. 2016

Pětikilometrový okruh pro Světový pohár dostal finální podobu

Pětikilometrový okruh ve Vysočina Areně, na kterém se uskuteční o víkendu Světový pohár v běhu na lyžích, dostal v úterý navečer finální podobu. Většina výprav ohlásila příjezdy do Nového Města ve čtvrtek. Už dnes přicestovali například běžci Francie, Ruska a USA.

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se