Články

Škarnitzl, Hynek, Hermida

20. 5. 2015

Sjeli Schody a míří na Vysočinu

Česká bikerská špička se včera večer naposledy sešla a otestovala si svou formu v Praze na tradičním exhibičním závodě Pražské schody. 

Josef Dressler

19. 5. 2015

Josef Dressler opět zpestří program SP!

Letošní program SP opět zpestří i dvojnásobný mistr světa v biketrialu a propagátor jízdy na kole - Josef Dressler! Letos Vás kromě 2 tradičních výukových lekcí přímo na trati závodu SP vezme také na společnou výukovou vyjížďku po novoměstských trailech! Osobní pozvání přímo od Pepy v článku níže...

Ondřej Cink vítězně projíždí cílem

18. 5. 2015

Měření sil před Vysočinou dopadlo nejlépe pro Cinka

Druhý závod Českého poháru v XCO se proměnil díky početné mezinárodní konkurenci v generálku nadcházejícího Světového poháru v Novém Městě na Moravě. K velké radosti domácích fanoušků vyhrál v Praze Ondřej Cink před Jaroslavem Kulhavým, zbylá místa na pódiu pak vyplnili zahraniční bikeři.

AMČR v XCM

18. 5. 2015

AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČR V XCM SOUČÁSTÍ BIRELL BIKE VYSOČINA

V rámci Birell Bike Vysočina Maratonu 2015 se pojede i o titul mistra republiky mezi studenty. Akademické mistrovství ČR v XCM pořádá stejně jako loňský nultý ročník Fakulta sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. Start je naplánován společně s Birell Bike Vysočina Maratonem, tedy v sobotu 23. května v 9.00 z Vysočina Areny, která po celý víkend hostí závody světového poháru XCO.

Bára Průdková na maturitním table

14. 5. 2015

Češky budou v Novém Městě oslabeny. Nash nepřijede, Machulková zraněná, Průdková maturuje

“Už před 2 lety jsem se rozhodla, že se nebudu soustředit na celý svěťák, takže se opět ukážu jenom v Kanadě a USA,” říká Kateřina Nash, česká jednička jak mezi bikerkami, tak i cyklokrosařkami. To je ale špatná zpráva pro české fanoušky, kteří by Katku rádi viděli v Novém Městě na Moravě na zahajovacím závodě Světového poháru...

Atmosféra v Aréně

13. 5. 2015

Přehledně: Doprovodný program Světového poháru horských kol

Podívejte se, co všechno na vás čeká během příštího víkendu ve Vysočina Aréně!

 

 

 

 

 

 

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se